Halibut vs reszta świata

W szoku jestem jak dziś Stanowiski jechał po wielu cohonesiakach.
I tak, wiem: to debil, ukrofil, ukroobciagacz
 
W szoku jestem jak dziś Stanowiski jechał po wielu cohonesiakach.
I tak, wiem: to debil, ukrofil, ukroobciagacz
Ja żałuję, że pocisnął tego zjeba Czarodzieja (przy okazji co się uśmiałem jak ukazywał co ten cwel pierdoli za bzdury na miejscu), że jedzie po Kurwaśko, ale nie tyka Jaszczura.
To nawet @Bezimienny powie, że Olszańskiego trzeba cisnąć i to mocno, bo ten debil zdobywa coraz więcej zwolenników. Ostatnio zresztą był o nim bardzo dobry artykuł w "Polityce".
No i szkoda, że Stan nie zajmie się tą patologią z Ełku którą jara się żelaznapizda
 
Ja żałuję, że pocisnął tego zjeba Czarodzieja (przy okazji co się uśmiałem jak ukazywał co ten cwel pierdoli za bzdury na miejscu), że jedzie po Kurwaśko, ale nie tyka Jaszczura.
To nawet @Bezimienny powie, że Olszańskiego trzeba cisnąć i to mocno, bo ten debil zdobywa coraz więcej zwolenników. Ostatnio zresztą był o nim bardzo dobry artykuł w "Polityce".
No i szkoda, że Stan nie zajmie się tą patologią z Ełku którą jara się żelaznapizda

Może zajmie. Ma czas :)
 
Ja żałuję, że pocisnął tego zjeba Czarodzieja (przy okazji co się uśmiałem jak ukazywał co ten cwel pierdoli za bzdury na miejscu), że jedzie po Kurwaśko, ale nie tyka Jaszczura.
To nawet @Bezimienny powie, że Olszańskiego trzeba cisnąć i to mocno, bo ten debil zdobywa coraz więcej zwolenników. Ostatnio zresztą był o nim bardzo dobry artykuł w "Polityce".
No i szkoda, że Stan nie zajmie się tą patologią z Ełku którą jara się żelaznapizda
kto kurwa lubi jaszczura??
To jest aktor i parę wypowiedzi ma śmiesznych
Ale żeby jego słuchać na poważnie to:korwinstupid:
 
Ja żałuję, że pocisnął tego zjeba Czarodzieja (przy okazji co się uśmiałem jak ukazywał co ten cwel pierdoli za bzdury na miejscu), że jedzie po Kurwaśko, ale nie tyka Jaszczura.
To nawet @Bezimienny powie, że Olszańskiego trzeba cisnąć i to mocno, bo ten debil zdobywa coraz więcej zwolenników. Ostatnio zresztą był o nim bardzo dobry artykuł w "Polityce".
No i szkoda, że Stan nie zajmie się tą patologią z Ełku którą jara się żelaznapizda
Moja opinia o Stanowskim jest taka, że wypełnia lukę na rynku.
Lukę, którą kiedyś wypełniały tabloidy, ale w tym pozytywnym znaczeniu. Zanim wszedł Fakt na rynek to był niepisany zwyczaj, że pewnych tematów nie poruszamy. Później wszedł Fakt i:
- polityk tej partii nachlał się za państwowe
- dziad minister traktuje BORowców jak dostawców pizzy
- wylatał 2 mln zł za państwowe aby psa wyprowadzać w Gdańsku
- aktor poucza o moralności a sam w życiu prywatnym jest gnida
- reklamuje zdrowy tryb życia a wpierdala jedzenie w fast foodach
- znana aktorka broni Polańskiego fana 13 latek, czy sama zostawiłaby 13 latkę z Polańskim?
Później po zmianie naczelnego nagle doszło do fenomenu, że tabloid nie jest przeciwko władzy.

Po kilku latach zapotrzebowanie na tabloidowe tematy się zwiększyło i wszedł Stanowski cały na biało: bo ile słuchać dziennikarzy obesranych ze strachu ,,oj oj jak to zostanie odebrane? Hej ale ja nie obrażę też Murzynki z TOP Model nazywając ją rasistką (wygrała TopModel dzięki kolorowi skóry, bo umówimy się to nie figura modeliki. Nie mówię, że źle wygląda, ale modelki nie są takie mięsiste...), a Staśko idiotką?".Chociaż mówił też głupoty jak np. o Punch Down...

Ale czy powinien Stanowski poruszać temat Olszańskeigo: Olszańskiego większość traktuje jako idiotę. Maja Staśko za to jeśli wystartowałaby w wyborach parlamentarnych to stawiam mieszkanie na to, że nawet z 20 miejsca dostanie się do Sejmu...

A ten pomalowany idiota Czarodziej: cóż. Skala promowania mitów jest tak ogromna, że trzeba to wyśmiać: Boże nadal dużo osób wierzy, że przez Ukraińców ma problem z wynajęciem mieszkania. Zapewniam was, że większość właścicieli mieszkań mając do wyboru Polaka i obcokrajowca wybierze Polaka -dlaczego? Wystarczy się wczuć w rolę innej osoby i zrobić bilans ryzyka i zysków...
Chociaż ja chciałbym raczej aby Stanowski wziął się za Różala. Ah gdybym miał ban maszynkę na YouTube to bez wahania zbanowałbym wizerunek tego człowieka...
 
Uważasz, że ukry w Polsce w żaden sposób nie wpływają na rynek najmu?
Żeby sie nie rozpisywać:
mamy oczywiście kilka milionów imigrantów. Białorusinów, Ukraińców, Hindusów, Azjatów.
Oczywiście jeśli oni wszyscy by wyjechali to byłoby więcej wolnych mieszkań, ale...
...dużo imigrantów tak często spotyka się z odmową, że sami z siebie proponują z miejsca zapłatę za kilka miesięcy z góry i wyższą kaucję. Ba nawet firmy dzwonią, że mają pracownika obcokrajowca i mogą podpisać umowę na firmę.

w sierpniu szukałem lokatora. z 90% dzwoniących osób to byli Gruzini, Hindusi, Ukraińcy, jeszcze Turcy i obywatel Azerbejdżanu dzwonił. Jedna Ukrainka proponowała zapłatę 7 czynszy z góry, ale nie mówiła po polsku plus dziecko wiec odpuściłem...
Plus często imigranci (zwłaszcza Hindusi) chcą wynajmować np. 50 m2 w 8 osób... Więc mają obniżone wymagania odnośnie metrażu w porównaniu z Polakami, ale ja bym się w coś takiego nie bawił...

No ale oni nie podpiszą umowy najmu okazjonalnego (bo nie mają nikogo kto będzie miał dla nich lokal zastępczy). Jeśli ktoś ma kartę stałego pobytu czy jak to się teraz nazywa to raczej nie będzie fikał, ale...
... jeśli się zrobi bilans zysków, strat i ryzyka to: Polak mówiący ,,zapłacę dwa czynszę z góry i podpiszę umowę najmu okazjonalnego" jest według mnie pewniejszy...
Z obcokrajowców najlepsi są podobno Białorusini, bo oni często nie mogą wrócić na Białoruś i chcą mieć czysto w papierach aby się starać o karty stałego pobytu.
 
Można by wstawić zdjęcie halibuta i pasuje
1664534179192.png
 
Moja opinia o Stanowskim jest taka, że wypełnia lukę na rynku.
Lukę, którą kiedyś wypełniały tabloidy, ale w tym pozytywnym znaczeniu. Zanim wszedł Fakt na rynek to był niepisany zwyczaj, że pewnych tematów nie poruszamy. Później wszedł Fakt i:
- polityk tej partii nachlał się za państwowe
- dziad minister traktuje BORowców jak dostawców pizzy
- wylatał 2 mln zł za państwowe aby psa wyprowadzać w Gdańsku
- aktor poucza o moralności a sam w życiu prywatnym jest gnida
- reklamuje zdrowy tryb życia a wpierdala jedzenie w fast foodach
- znana aktorka broni Polańskiego fana 13 latek, czy sama zostawiłaby 13 latkę z Polańskim?
Później po zmianie naczelnego nagle doszło do fenomenu, że tabloid nie jest przeciwko władzy.

Po kilku latach zapotrzebowanie na tabloidowe tematy się zwiększyło i wszedł Stanowski cały na biało: bo ile słuchać dziennikarzy obesranych ze strachu ,,oj oj jak to zostanie odebrane? Hej ale ja nie obrażę też Murzynki z TOP Model nazywając ją rasistką (wygrała TopModel dzięki kolorowi skóry, bo umówimy się to nie figura modeliki. Nie mówię, że źle wygląda, ale modelki nie są takie mięsiste...), a Staśko idiotką?".Chociaż mówił też głupoty jak np. o Punch Down...

Ale czy powinien Stanowski poruszać temat Olszańskeigo: Olszańskiego większość traktuje jako idiotę. Maja Staśko za to jeśli wystartowałaby w wyborach parlamentarnych to stawiam mieszkanie na to, że nawet z 20 miejsca dostanie się do Sejmu...

A ten pomalowany idiota Czarodziej: cóż. Skala promowania mitów jest tak ogromna, że trzeba to wyśmiać: Boże nadal dużo osób wierzy, że przez Ukraińców ma problem z wynajęciem mieszkania. Zapewniam was, że większość właścicieli mieszkań mając do wyboru Polaka i obcokrajowca wybierze Polaka -dlaczego? Wystarczy się wczuć w rolę innej osoby i zrobić bilans ryzyka i zysków...
Chociaż ja chciałbym raczej aby Stanowski wziął się za Różala. Ah gdybym miał ban maszynkę na YouTube to bez wahania zbanowałbym wizerunek tego człowieka...
Mnie fakt kojarzy się tylko z tym że koleś nie może spać bo trzyma kredens :fjedzia:
 
Back
Top