Halibut vs reszta świata

Nie, na starym koncie też miałeś jakieś przerwy od odpalania się

W ostatnich tygodniach mam przerwę od "odpalania się", lecz chłopakom wystarczy że coś normalnie skomentuje by się odpalili :p
Serio, nawet nie wyobrażasz sobie od jakiej pierdoły się zaczęło
 
Mam to w sumie w chuju. Ale dobra beka jest
Wrrr, przez takie komentarze się muszę z nimi użerać. Chłopaki chcą być w centrum uwagi, pozbierać trochę lajków, i dlatego to robią. Weź, mogłeś skłamać, że Cię to nudzi :(
 
Słuchaj ty antypolska ukraińsko kurwo!
Wrzuciłem krótki żart / kawał, a ty nawet do tego musisz się spruć i wrzucać jakieś przedwojenne artykuliki niezwiązane z tematem.
Były jak najbardziej związane z tematem tego żartu.

Zastanów się trochę czy mój wpis nie miał raczej wydzwięku żartobliwego, i ochłoń :)
Ty możesz wrzucić żart, ale odbierasz prawo do żartowania innym? :)
W przeciwieństwie do Twojego wpisu- nie wykazałem oznak "sprucia" :)

Pocisnąłeś bekę z stereotypu o Ukraińcach, a ja pocisnalem bekę z beki ze stereotypu o Ukraińcach. I tyle. Nie musisz okazywać rozwolnienia i wyklinać.
Widzę, że ten żart i stereotypy traktujesz śmiertelnie poważnie. To niezdrowe. Miej dystans do własnych żartów.
 
Forumowy mitoman nawet nie potrafi wymyślić własnej riposty,tylko musi kraść czyjąś.

Oj, Puchatku. Nie zrozumiałeś celu tego komentarza.
Już wyjaśniam.
Ta wklejka miała na celu dać ci przykład jakie Twoje inwektywy i próby obrażania są puste i bez znaczenia, skoro mogą odnosić się do co drugiego usera cohones, w tym do Ciebie i Twoich funfli. Nic więcej :)
Wiesz, to samo z tekstami "patrzcie jaki brzydki, kto to może chcieć ruchać" itd.
Takie komentarze to tylko ogólniki, pustosłowie, słowa bez treści, równie dobrze mógłbyś napisać "patelnia dupa cegła kot"
 
Były jak najbardziej związane z tematem tego żartu.

Zastanów się trochę czy mój wpis nie miał raczej wydzwięku żartobliwego, i ochłoń :)
Ty możesz wrzucić żart, ale odbierasz prawo do żartowania innym? :)
W przeciwieństwie do Twojego wpisu- nie wykazałem oznak "sprucia" :)

Pocisnąłeś bekę z stereotypu o Ukraińcach, a ja pocisnalem bekę z beki ze stereotypu o Ukraińcach. I tyle. Nie musisz okazywać rozwolnienia i wyklinać.
Widzę, że ten żart i stereotypy traktujesz śmiertelnie poważnie. To niezdrowe. Miej dystans do własnych żartów.
Mówisz beka z beki.. na bekę z ukrów najlepsza jest antypolska.

Dobra koniec, sio ode mnie. Napierdalaj się w necie z innymi…

::fu::
 
Mówisz beka z beki.. na bekę z ukrów najlepsza jest antypolska.

Dobra koniec, sio ode mnie. Napierdalaj się w necie z innymi…

::fu::


A gdzie Ty tu znalazłeś antypolska bekę? Może chodzi o to, iż poczułeś, że robię bekę z Ciebie, a że jesteś Polakiem, to jestem antypolski?
Xd
 
A gdzie Ty tu znalazłeś antypolska bekę? Może chodzi o to, iż poczułeś, że robię bekę z Ciebie, a że jesteś Polakiem, to jestem antypolski?
Xd

Mówisz że robisz sobie bekę ze mnie… czyli prujesz się do mnie, tak to odbieram! bo każdego tu zaczepiasz i lubisz się napierdlać z ludźmi w necie przez klawiaturę. A ja tego nie lubię! Wiec mówię ci grzecznie wypierdalaj mnie nie zaczepiaj!
 
Mówisz że robisz sobie bekę ze mnie… czyli prujesz się do mnie, tak to odbieram! bo każdego tu zaczepiasz i lubisz się napierdlać z ludźmi w necie przez klawiaturę. A ja tego nie lubię! Wiec mówię ci grzecznie wypierdalaj mnie nie zaczepiaj!

Mówię, że Ty czujesz, że robię bekę z ciebie.
"Każdego" to duże określenie na tysiące userów.

Po co mi odpisujesz, jeżeli nie masz nic do powiedzenia?

:gdzie:upadlinskiej.


Najpierw do narzeczonej się spruwasz, teraz próbujesz obrazić czyjąś matkę. Myślałem, że niżej nie upadniesz.
 
Zabawne.Nic o żadnej matce nie mówiłem,a mój post można było różnie interpretować.Teraz nie mam wątpliwości,że poklejone zdjęcie batka bandery stoi na biurku.
 
Mówię, że Ty czujesz, że robię bekę z ciebie.
"Każdego" to duże określenie na tysiące userów.

Po co mi odpisujesz, jeżeli nie masz nic do powiedzenia?

Ma do powiedzenia ale nie tobie, a odpisałem bo mnie zaczepiłeś.
Tutaj jesteś taki cwaniak, a tam czego już taki odważny nie byłeś?
 
Zabawne.Nic o żadnej matce nie mówiłem,a mój post można było różnie interpretować.Teraz nie mam wątpliwości,że poklejone zdjęcie batka bandery stoi na biurku.

Znowu wymyślasz rzeczy które nie mają żadnej wartości. Wiesz, że nie mam na biurku zdjęcia bandery, tak jak wiesz wiele rzeczy które z dupy tu na mój temat rzucasz nie są prawda , a przynajmniej nie możesz o nich wiedzieć
, ale:
Vitas niczym była toksyczna dziewczyna,ignorujesz ją to odpierdala jeszcze bardziej, by zwrócić na siebie uwagę.
 
Back
Top