Grupa Początkująca

Wiem że już masz sporo osób w planach itp, ale słuchając tej grupy dzisiejszej wpadł mi do głowy pomysł na odcinek. Skoro byli ludzie zajmujący się "ciałem" dieta trening przygotowanie, motoryka itp to fajnie byłoby posłuchać kogoś od "głowy i psychiki". Jakiś psycholog sportowy coś w tym stylu.
 
Ile trzeba zapłacić żeby powstała opcja MP3 do pobrania? Bo już nie nadążam z odsłuchiwaniem ;)
 
Możnaby założyć temat, w którym zadawałoby się tylko pytania do takiego odcinka, żeby łatwiej sprawdzić jakie już było.
 
Grupa #23 z Dawidem Białowąsem poleci wyjątkowo jutro. Wyskakuje na mini wakacje także będzie szybciej.
Wygooglowałem go. Ostatnio mam wrażenie, że to forum dietetyczno-kulinarne, a Ty mi tu kolejnego dietetyka sprowadzasz :confused:
Nie to, że nie przesłucham...
 
Moj pierwszy post w tym temacie.
Osobiscie mam juz dosc sluchania dietetykow, jak sam Piotrze napisales na 21 GP 4 bylo z ubostwianym tu jasnie Panem Mauriczem.
Wiem jestem w mniejszosci, bo ludzie juz chca kolejny raz tego pana w audycji. Wolalbym roznorodnosc dlaczego nie duet najlepszych polskich komentatorow J&J
Pana Janisza chcialbym posluchac o jego pasji do sportow walki jak to wszystko sie zaczelo itp
Jurasa zapytalbym m.in o jego patriotyzm, czy jego rodzina brala udzial np w powstaniu warszawskim, o IIWS kilka soczystych zdan i jaki jest jego stosunek obecnie do Niemiec.
To rzucam tak luzne pytania aha i o Cainie Velasquezie moglby rzucic kilka zdan nt ostatniej walki/nic o Janku bo to wszyscy znaja.
Z mojego pkt to wydaje sie o wiele ciekawsze, a przynajmniej nowy powiew swiezosci na tle, w kolko sie powtarzajacych dietetykow
 
Za tydzień Izu Ugonoh.
11846654_999630320061288_1704274528992171265_n.jpg
 
@Piotr Pędziszewski

Gdybyś Piotrze rozmawiał jeszcze z kimś z KSW (Maciek, Martin, ponownie Wojsław, Kasta, Dorota Jurkowska, ...) to byłoby miło, gdybyś zadał moje pytanie:

Czy KSW ma przygotowane jakieś zastępstwo (plan B) za Waldemara WALL-E Kastę, jeżeli ten np. z jakiś powodów zdrowotnych nie mógłby konferansjerować na gali KSW, a ten problem pojawiłby się np. 15 minut przed otwarciem gali ?
 
@Piotr Pędziszewski

Gdybyś Piotrze rozmawiał jeszcze z kimś z KSW (Maciek, Martin, ponownie Wojsław, Kasta, Dorota Jurkowska, ...) to byłoby miło, gdybyś zadał moje pytanie:

Czy KSW ma przygotowane jakieś zastępstwo (plan B) za Waldemara WALL-E Kastę, jeżeli ten np. z jakiś powodów zdrowotnych nie mógłby konferansjerować na gali KSW, a ten problem pojawiłby się np. 15 minut przed otwarciem gali ?
oni mają przecież drugiego "buffera"
 
Kiedy można spodziewać się Izu ? Oglądałem galę z Głowackim w roli głównej i był w studio między walkami. Zrobił na mnie mega pozytywne wrażenie, więc tym bardziej czekam niecierpliwie.
 
Back
Top