Grupa Początkująca

@Szady To nie hype, to rzeczywistość. Jak ktoś nie zamyka się tematy poza MMA, to może go to zainteresować. Ale nie wiem czy nie było za chaotycznie. Zobaczymy ;)

@Grzechu Forma pozostaje ta sama ;p
 
Zapowiadają na fb dwie grupy dzisiaj ze Świerkotem i Kowalikiem. Wiem że trzeba się dać wypowiedzieć obu stronom ale dwie grupy po 22? Sadyści :boystop:
 
Zwariowali-na fejsbuku piszo że chcą odpowiedzieć na sto pytań. Bieżecie wolne w pracy? :boystop:
 
Zwariowali-na fejsbuku piszo że chcą odpowiedzieć na sto pytań. Bieżecie wolne w pracy? :boystop:
Ponad 130 chyba. + 2 moje :D

EDIT:
Jeszcze jak się Jakub rozgada na każde pytanie jak to on lubi to 4h podcastu gwarantowane.
 
Hej wyszło nam ze 3 godziny, trochę na końcu musieliśmy przyspieszyć bo Kuba musiał jeszcze z Gdańska wrócić do Szczecina ale i tak jest czego słuchać.

@Masu urok podcastów jest taki, że można ich słuchać na raty także spokojnie, nie trzeba siedzieć bite trzy godziny :)
 
11800257_991502434207410_5281886466609582452_n.jpg

Na pytania odpowidali Kuba i Maciej Bielski, trener i mega mózg w sprawach przygotowania motorycznego.
 
Hej wyszło nam ze 3 godziny, trochę na końcu musieliśmy przyspieszyć bo Kuba musiał jeszcze z Gdańska wrócić do Szczecina ale i tak jest czego słuchać.

@Masu urok podcastów jest taki, że można ich słuchać na raty także spokojnie, nie trzeba siedzieć bite trzy godziny :)


Nie no narzekanie na dobry podkast, że jest za długi, to prawie tak jak narzekanie na za duże cycki.
 
Nie no narzekanie na dobry podkast, że jest za długi, to prawie tak jak narzekanie na za duże cycki.

Bo cycki mogą być za duże. Natomiast merytoryczny podcast w postaci odpowiedzi na konkretne pytania nigdy nie jest za długi.
 
Back
Top