Grupa Początkująca

Ja też słucham SSS, ale nie ukrywam, że odkąd redaktorzy i goście zaczęli regularnie naśmiewać się z czytelników i słuchaczy to jednak bardziej czekam na GP. Niemniej jednak doceniam lata ciężkiej pracy więc ukłony dla redaktorów ;)
 
Ja słucham, SSS to najlepszy podcast o tematyce stricte mma, nie lekceważcie tego Panowie w taki sposób bo to prawie 300 odcinków i lata ciężkiej pracy.

Na nie :
1. Nazwa
2. Doświadczenie w sportach walki prowadzących i paradoksalnie ich megalomania
3. Ariel Helwani też nie jest ekspertem od mma tylko dziennikarzem, więc prowadzi wywiady z ekspertami, to lepsza koncepcja bo w dupie mam jego opinie na temat techniki fighterow.
 
1. Nie wiem czy był jakiś podcast, który spotkał się z większym oporem niż Grupa, jeszcze teraz dostaje zapytania "skąd taka nazwa"
2/3. Doświadczenie w sportach walki nie ma znaczenia, inaczej Jordan Breen, Jeff Sherwood, Greg Savage, Ariel Helwani (który nota bene często wyraża swoje zdanie o stylu i technice zawodników), Josh Gross, Dave Meltzer nie byliby uznawani za autorytety. Czy każdy dziennikarz/komentator sportowy np. piłkarski musiał kiedyś haratać w gałę zawodowo... no sorry.

SSS może się zwyczajnie nie podobać, tak samo jak GP nie każdemu pasuje. Pełny luz, ale te argumenty do mnie nie trafią.

Zarzut o megalomani pozostawiam bez komentarza, bo nawet nie wiem jak to skwitować.

Sorry, że się tak oburzam, ale wiem ile pracy jest wkładane w przygotowanie każdego odcinka i to mnie zwyczajnie boli. #ała
 
1. Nie wiem czy był jakiś podcast, który spotkał się z większym oporem niż Grupa, jeszcze teraz dostaje zapytania "skąd taka nazwa"
2/3. Doświadczenie w sportach walki nie ma znaczenia, inaczej Jordan Breen, Jeff Sherwood, Greg Savage, Ariel Helwani (który nota bene często wyraża swoje zdanie o stylu i technice zawodników), Josh Gross, Dave Meltzer nie byliby uznawani za autorytety. Czy każdy dziennikarz/komentator sportowy np. piłkarski musiał kiedyś haratać w gałę zawodowo... no sorry.

SSS może się zwyczajnie nie podobać, tak samo jak GP nie każdemu pasuje. Pełny luz, ale te argumenty do mnie nie trafią.

Zarzut o megalomani pozostawiam bez komentarza, bo nawet nie wiem jak to skwitować.

Sorry, że się tak oburzam, ale wiem ile pracy jest wkładane w przygotowanie każdego odcinka i to mnie zwyczajnie boli. #ała

1. Nazwa grupa początkująca jest spoko. Szklana szczęka i zdjęcie znokautowanego zawodnika już nie. Proponuję dawać zdjęcia polskich znokautowanych zawodników i zobaczymy jakie będą reakcje. Kilku to oleje ale w końcu ktoś się wku...
2. Ani Ariel ani taki Borek nie są dla mnie autorytetami w ww kwestiach. Greg Jackson, Bas Rutten i ludzie ich pokroju są.
Dziennikarz sportowy nie musi być ekspertem, ma wyciągać informacje od ekspertów. Oczywiście dobrze jak sam nim jest (bas Rutten) , ale wcale nie musi. Lepiej się przyznać, że nie jest się specjalista od boksu niz takiego udawać (borek)

Jeśli panowie w szczenie mogą śmiać się z niektórych zawodników i kwestionować ich umiejętności, to też muszą się liczyć, że ich praca i pomysły zostaną poddane krytyce. Kto krytyka wojuje od krytyki ginie :)

Ps: wiem - pracuje sobie na bana
 
1. Nazwa grupa początkująca jest spoko. Szklana szczęka i zdjęcie znokautowanego zawodnika już nie. Proponuję dawać zdjęcia polskich znokautowanych zawodników i zobaczymy jakie będą reakcje. Kilku to oleje ale w końcu ktoś się wku...
2. Ani Ariel ani taki Borek nie są dla mnie autorytetami w ww kwestiach. Greg Jackson, Bas Rutten i ludzie ich pokroju są.
Dziennikarz sportowy nie musi być ekspertem, ma wyciągać informacje od ekspertów. Oczywiście dobrze jak sam nim jest (bas Rutten) , ale wcale nie musi. Lepiej się przyznać, że nie jest się specjalista od boksu niz takiego udawać (borek)

Jeśli panowie w szczenie mogą śmiać się z niektórych zawodników i kwestionować ich umiejętności, to też muszą się liczyć, że ich praca i pomysły zostaną poddane krytyce. Kto krytyka wojuje od krytyki ginie :)

Ps: wiem - pracuje sobie na bana
A ty robisz swój podcast że oceniasz nazwę innego i osoby które w nim występują?
 
A ty robisz swój podcast że oceniasz nazwę innego i osoby które w nim występują?

Dlaczego nazwa mi się nie podoba jest powyżej. Nie skrytykowałem osób prowadzących podcast jako podcaster ów, tylko jako osoby wchodzące w rolę ekspertów, często zbyt mocno jadących po zawodnikach. Gdyby to samo robili w artykułach też bym skrytykował z tego powodu, ale nie uczyłbym.ich jak budować narrację.
 
Nie kućcie się :windu:


Ja żeby poświęcić 1,5 h snu na słuchanie kogoś muszę czuć do niego sympatię i ufać że wie o czym mówi. Gdyby Piotrek zapraszał dyletanckich buców to wolałbym spać. SSS nie daje mi po prostu tego czego szukam: unikatowych informacji jest mało, nie każdy rozmówca ma odpowiednie flow a i częste mękolenie na pewne tematy mnie zwyczajnie męczy. Przeto wybieram chrapanko. Fajnie że jest coś takiego, ludzie to doceniają ale dla mnie nie ma po prostu wystarczającej wartości żebym miał z czegoś innego rezygnować. Zwłaszcza że ja nie mam podzielnej uwagi i jak czegoś słucham to nie mogę się bawić nabijaniem itd. Dlatego też czat nie dla mnie w czasie gal:)
 
Osz kurwa...musiałem sprawdzić ;(


A tak w ogóle nie pamiętam czy ty jesteś ze Szczecina czy z 3City. Bo jak z tego drugiego to proponowałbym wywiad z rugbystą lub trenerem. A jak znam życie to znalazłby się zawodnik MMA który z tego sportu się wywodzi.
 
@Masu piszesz że słuchasz GP a pytasz się skąd jest Piotrek?:facepalm::rofl: co odcinek mówi o trójmieście czyli wychodzi na to że nie słuchasz:lol:bez obrazy ziom!:tease:
 
Back
Top