GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja najlepiej wspominam to, Another World i symulatory MicroProse - to był chyba top pierwszych gier na PC. Kurde czuje się stary :)



@Down: no i oczywiscie simcity, another world, civilization, lost vikings, scorch... Pamietacie Scorcha?



ow48h3E.png
 
Panowie, czy zamiana karty z GeForce GT 9600 1 GB, na Radeon HD 4850 1GB coś zmieni w kontekście działania mi chociażby Wiedźmina 3, czyli po prostu czy będzie jakaś wydatna zmiana? Bo w poprzedniego grałem na tych prawie najwyższych ustawieniach, tylko powyłączane miałem te pierdoły nic nie zmieniające w opcjach.



Pozostałe "części" powinny udźwignąć grę na średnim poziomie: Procesor AMD Phenom 9550 Quad Core 2.20 Ghz, 4 GB ram.
 
@ziggy ja mialem Atari 65 XE moja pierwsza gra na ta "maszyne" https://www.youtube.com/watch?v=VDbPDM46LX0



pozniej commodore 64--->amiga 500-->sega megadrive-->sega saturn-->PSX--->Playstation 2-->PC+Playstation 3 (obecnie)
 
Ja liczylem ze cos na twitchu poogladam, ale nie trafilem w transmisje, dziwne, wydawalo mi sie ze od rana do wieczora beda relacje... Jak bylo?
 
Podobało mi się, pierwszy raz byłem na PGA. Jedyne co to dostanie się do jakiejkolwiek gry to była masakra, wszystkie stanowiska komputerowe były zajęte. Pograłem jedynie w MOBĘ Wiedźmina na tablecie, podobała mi się, ale to dlatego, że dobrze mi szło. Nie wiem czy znalazłem jakiś ukryty talent czy po prostu boty były takie słabe, bo pod koniec miałem staty 12-1. Trochę cosplayerów było, w większości z Lola, ale można było też znaleźć Saskię Smokobójczynię, Wiedźmina, postacie z Mass Effect (naliczyłem jedną quariankę i femShep) no i jeszcze Boba Fett. Byliśmy z siostrą tam ze dwie godziny, pewnie posiedzielibyśmy więcej, ale głodni byliśmy i w sumie siostra mi Poznań chciała pokazać. Zajebiste też było stanowisko z Porsche, ale tam to w ogóle była ogromna kolejka, w ogóle się nie zmniejszała.



Stanowisko z Porsche



Ogólnie pozytywnie, może się wybiorę w przyszłym roku.
 
Ja nigdy nie bylem na czyms podobnym :(



ech moze kiedys z dziecmi... Sam sie gryze czy kupic jakas konsole, czy lepiej PCta... Zad i walet dla jednej i drugiej opcji duzo...
 
ja od kiedy zacząłem grać na ps3 nie wyobrażam sobie powrotu na PC, jebania się z tym instalowaniem tych gier, co chwile jakieś pliki uszkodzone, pierdoły, a tutaj wrzucam płyte, biore pada i gram.
 
Halny może Ty mi wytłumaczysz o co chodziło z tym, że w pewnym momencie armia groźnych 16 latków zaczeła skandować jakieś wyzwiska i 'fubu' (chyba)?



Wpadłem na targi z kumplem przed uczelnią pochodziliśmy ze 2 godziny. Strasznie dużo ludzi. W sumie nic ciekawego...
 
PGA straszna chujnia w tym roku. Byłem chyba z 3 albo 4 raz i było najgorzej. W chuj ludzi, w chuj czekania. Pod Targi dobiłem coś ok 11 w sobotę. Na pawilon związany z PGA wszedłem ok. 13.
 
Zainstalowałem dwie strategie (Kozacy) ze Steama (tak to chyba się technicznie nazywa) - odpaliłem i nie widzi mi myszki. Gdzie może być problem? Touchpad też nie odpowiada. Ktoś zna jakieś prawdzone lekarstwo na mój problem?
 
Luuuuudzieeeee!
Znalazlem niedawno NESa w piwnicy i normalnie hulal jak dziki. Dzisiaj chce odpalic duck hunta a tu chuj. Konsola wlacza sie i wylacza i tak w kolko. Wie ktos jak przywrocic ja do zycia?
 
Halny może Ty mi wytłumaczysz o co chodziło z tym, że w pewnym momencie armia groźnych 16 latków zaczeła skandować jakieś wyzwiska i 'fubu' (chyba)?


https://www.youtube.com/watch?v=Umb6t5RSxa8
 
[strike]Kupiłem nowego Bundle'a powyżej średniej, więc mam do oddania 3 kopie "Risk of Rain". Ktoś chce to niech poda e-mail.[/strike]



Już nieaktualne.







Aha, i z okazji tej paczki jest też "Teleglitch" za darmo na ich stronie.
 
Jak mam wolny dzień i jestem w domu to staram się go podzielić pomiędzy grę i książkę. I dupa, dziś cały dzień latam po Zonie :D



Na początku S.T.A.L.K.E.R mnie nie pochłaniał,ale z biegiem czasu i co raz lepszym sprzętem, jest dobrze :)



Grał ktoś w Survarium? Od twórcy STALKERA. MMOFPS w świeie, gdzie za apokalipsę nie jest odpowiedzialna rasa ludzka a przyroda:) Brzmi ciekawie, choć za gre nie będę się narazie zabierał. Może jak zatęsknie kiedyś za STALKEREM to odpale.



No,ale koniec, teraz ze 2 - 3 godzinki poczytam i też będzie git :) Ogólnie, jest to chyba mój sposób na jakieś tam uporczywe myśli i nerwowe sytuacje :)
 
Luuuuudzieeeee!

Znalazlem niedawno NESa w piwnicy i normalnie hulal jak dziki. Dzisiaj chce odpalic duck hunta a tu chuj. Konsola wlacza sie i wylacza i tak w kolko. Wie ktos jak przywrocic ja do zycia?


Nie:-)
 
@Arlovski



Na pewno na 1h grania przypada mu 10minut przerwy. Oczywiście może to się skumulować i po x godzinach graniach może zrobić sobie x*10minut przerwę ;)
 
@mahonek



Ja kupuje co dwa lata fm 12, fm 14. W FM14 juz mam patcha z nowymi składami więc dalej dobra zabawa, coś wyjątkowego wprowadzili czy tylko drobnostki?
 
Back
Top