GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

jak mamy grać skoro wychodzi FM15 za póltora tyg?







on coś tam do nosa ostro wali czy co? i dziwne że w taka chujnie gra :-)
 
Panowie, ktoś poleci jakieś dobre gry na PS3 do CoOpa KANAPOWEGO? Czyli, wiecie, split screen itd. I od razu uprzedzam, że gier sportowych i bijatyk mam dość. Jakieś RPG i Shootery.



Będę wdzięczny za taką listę, bo sam ciężko mam ze znalezieniem takowych, bo wszędzie pisze "COOP" a potem dupa, bo sieciowy.
 
Miszon - coś mi się kołacze po głowie, że Army of Two ma to fajnie zrobione oraz ta strzelanina syngowana nazwiskiem (ksywą?) 50 Centa.
 
call of duty black ops 2 można grać na split screenie online i można też w zombiaki postrzelać, do tego diablo 3 z dodatkiem napewno.
 
Ja się na przykład bardzo dobrze bawiłem przy The Lord of the Rings: War in the North. Bardzo dobrze wspominam The Warriors z PS2, aż tak dobrze, że postanowiłem kupić sobie w PS Store na PS3 :D. Borderlands 2 mogę również polecić (sam nigdy bym nie zagrał, gdyby nie był kiedyś w PS+). Zajebiście mi się też grało w Guacamelee, ale ten tytuł przeszedłęm samodzielnie, więc nie wiem jak to wygląda na dwóch, ale wiem, że jest taka opcja. No i jeszcze z takich mniejszych to Dead Nation. Z takich w co nie grałem to chyba Dead Space 3 i Sacred 3 mają coop, ale nie jestem pewien i osobiście nie mogę ich polecić.
Poza tymi wymienionymi zostają jeszcze jakieś gry Lego i LittleBigPlanet. Więcej na teraz nie pamiętam.
 
http://stylzycia.newsweek.pl/hubert-gordon-blejch-rekord-guinnessa-w-graniu-na-komputerze,artykuly,350771,1.html
 
Jeżeli ktoś chce to zamieszczam 4 kody do alphy Evolve na PC. Kod aktywujecie w steam. Alpha trwa do końca weekendu.

XKEEJ-B0DGH-W3A0K
XKEIR-0BRED-X6GCV
XKEIV-W80DQ-NZIIW
XKEK7-MYJ46-CBBX6



edit: Kolejne 4

XGHZM-6FGNK-RW2YT
XGI3L-LNG3X-RDGAK
XGI53-WGPXE-6K0RE
XGI98-GD77E-KA9L7
 
Jestem zawiedziony trochę tym UFC. Granie po sieci to padaka. W sensie tylko kilka razy spotkałem fajnych przeciwników, którzy używali pełnię umiejętności a nie spamowali jednym lub dwoma atakami. A tak to ostatnio GSP, który atakował tylko ciosami na korpus; Nate Diaz, który atakował cały czas prostymi czy Jose Aldo, który atakował low kickami. Ja wiem, że to ja powinienem reagować na tanie zagrywki przeciwnika (jak w każdej bijatyce), ale na dłuższą metę strasznie nuża pojedynki w których człowiek musi bronić jednej debilnej techniki rywala, zamiast bawić się pełną gamą umiejętności zawodnika. Przynajmniej czasami obalę i poddam, bo poddawanie mam już opanowane perfekcyjnie. Także pół na pół. Online nieco mnie zawiodło, ale to pewnie przez to, że w poprzednie UFC grałem tylko w sumie z kumplem na kanapie i tam odawaliśmy niesamowite akcje, a teraz jak dołączyłem do online to widzę ciągle jeden i ten sam spam, byle wygrać.
 
https://www.youtube.com/watch?v=4i20_HODgEY



http://www.twitch.tv/WCS







Dla fanów SC2 rusza właśnie 1 faza mistrzostw (mecze 1/16 w studio, reszta na Blizzconie za tydzień).
 
Dobre mecze wczoraj byly :) ale ogladalem troche w kratke (zycie!), musze dorwac vody.



Szkoda ze sc2 umiera... wczoraj zdalem sobie sprawe ze zdecydowana wiekszosc z ~80 kanalow na twitchu ktore sledze, a ktore w 95% sa zwiazane z sc2, zwyczajnie nie strimuje...
 
Tomasz Chmura - tak jest wszędzie. Bez dobrego filtra online to głupiego meczu w fifę nie zagrasz bo 90% ludzi gra Real/Barcelona. Super rywalizacja :/
 
Ja mam od jakiegoś czasu Modecom MC-MHF60U i serdecznie polecam. Słucham metalu wszlkiego rodzaju i dobrze się sprawdzają.
 
zbieram szczęke z podłogi :-) chyba trzeba iść do sklepu po ps4



https://www.youtube.com/watch?v=ValqBCvtQUM
 
ja to nie lubiłem nigdy gier z 3 osoby, wolałem grać w first person i najwięcej grałem w szczelanki, ale jak moja ulubiona seria która była jedyną akceptowalną z kamerą z 3 osoby będzie miała first person to o kurwa. :-)
 
Brachol zakupił Advanced Warfare. Jak dla mnie super sprawa, ale jemu nie podchodzi i mówi ze Black Ops 2 lepsze. Jak dla mnie na pewno lepszy niż Ghost którego olaliśmy totalnie po tych perypetiach jakie były zaraz po premierze, tutaj bez problemu śmiga.
 
Jakieś głośniki do kompa do 300 zł polecicie?


Ja czekam na Edifier 2.1 C3X, tylko ze tak z 200zl trzeba by dolozyc :(



C3XMAIN.jpg




4B.jpg




5B.jpg
 
black ops 2 to ostatnia część w jaką grałem i była tragiczna, multi chujowe, single jeszcze gorsze, jedynie zombie fajne.



black ops był dla mnie najlepszą częścią, fajne zombie, najlepsza kampania w historii fpsów i multi takie jak zwykle bez szału, ale solidne
 
Pierwszy STALKER ukończony. Całkiem spoko, zaraz zabieram się za resztę, a tak swoją drogą, właśnie zakupiłem nowe Dragon Age :) Ktoś będzie w to grać po za mną?:)
 
Yagiel, na co kupiłeś? PS3 czy PCta? Ja tam lubię DA, więc też pewnie zagram, chociaż nie miałem konsoli od ponad dwóch tygodni i zapomniałem jak się gra w Aliena :]
 
Na PC. Kupiłbym na PS3, ale na pececie mam sejwy z poprzednich części, a jestem masochistą jeśli chodzi o ciągłość historii :) Po za tym taniej :D ale szczerze mówiąc, jeśli chodzi o to na czym wolę grać to, mimo tego, że konsole mam od roku, to na niej gra mi się lepiej :)



o, chce z kumplem na ps3 pograc w jakiegoś kanapowego multi - rpg - rozumiem,że Diablo III to dobry wybór? :)
 
Back
Top