GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

https://www.youtube.com/watch?v=xoD2uNSLdZE

mahonek, czemu przestałeś nagrywać na tym pseudo-RP? :-)
http://net4game.com/statuses/user/70227-mahonek/?status_id=456394
 
Xbox sprzedany :) Zbieram na PS4, myślę, że jak będzie promocja jakaś na święta to kupię :)



GTA V grałem, ale na bank na PS4 jesznie nie raz odpalę. Ale wiadomo, pierwsza i najważniejsza gra dla której kupuje PS4 to Wiedźmin 3 ;)
 
mam pytanko ;) Ograłem DA: Origins zaciągnięte za free z Origina. Teraz przymierzam się do Przebudzenia. I tu mam właśnie pytanko - w jakie dlc muszę jeszcze zagrać żeby nie ominęlo mnie nic ważnego z fabuły i płynnie przejść do dwójki?
 
te gry mają tyle ze sobą wspólnego z tego co pamiętam co wiedzmin z gta, pamiętam że byłem w chuj zawiedziony 2jka, miałem jakąś grype wtedy czy coś pamiętam i przeszedłem to w 2 dni, krótka, nudna gra.
 
vaicavalo - ja grałem tylko w Przebudzenie. Nie wiem czy reszta DLC jest dostępna (legalnie). Przebudzenie polecam, reszty nie znam,ale do dwójki raczej wiele nie wnosi, o ile w ogóle coś wnosi. Chociaż, może niech się wypowie ktoś kto grał w inne DLC - TJ? Tomasz?
 
W Przebudznie na pewno pogram ;) Co do innych dlc to ciekawi mnie przede wszystkim Polowanie na czarownicę (Witch Hunt).



SPOILER ALERT!!!











Pod koniec jedynki zdecydowałem się uratować prowadzoną postać, więc co za tym spłodziłem Morrigan dzieciaka ;) Jestem ciekaw co ona z nim kombinuje, była bardzo tajemnicza i przeczuwam, że nic dobrego. Choć zdecydowałem się na romans z nią to i tak zła kobita z niej ;) Jeśli ktoś grał w Witch Hunt to chętnie poprosiłbym o to żeby w tym temacie mi streścił historię z tego dlc.
 
W sumie, ja też chętnie sobie przypomnę jak to było w Witch Hunt bo już zapomniałem, a lada dzień, Morrigan powróci :)
 
Dzisiaj rusza Blizzcon



B12ileZCMAAfkrj.jpg:large




Fani Blizzarda muszą śledzić bo może ogłoszą jakąś nowość. Ja liczę na jakiś info o dodatku do SC2.
 
Fps dla dzieciakow? wtf blizzard?



Plus za to, ze poznamy sporo contentu z Legacy of Void.
 
Plus to raczej ponad 120 nowych kart do Hearthstone w ciągu najbliższego miesiąca :) SZOK







Co do FPSa to chyba blizzard pozazdrościł Gabenowi milionów dolarów jakie zgarnia za skiny kapeluszy czy innego badziewia w TF2 :D Zagram, ale jakoś mnie nie ciąganie w ogóle.
 
a mnie troche drazni model f2p.



niby grasz, ale potem z ciebie wysysaja...



To tak jakbym w starcrafcie musial placic zeby tank mial siege mode czy raven turreta...
 
Wszystkie nowości w Lotv zaprezentowane.







Dużo dużo się zmieni, ciężko teraz coś powiedzieć. Przede wszystkim duży nacisk na mikro i mamy więcej robotników na start więc gra przyspieszy.



Zapisałem się na beta testy mam nadzieję, że dadzą okazję pograć w dodatek.
 
@Tar: kurde troche biegalem z dzieciakami, aaaaaaaaaaaaaa, co mnie ominelo? Mowili to na polskim strumyku czy angielskim?
 
THX!



Zapisany do bety :) ja i tak kupie i to w 2 egzemplarzach, ale przyjemnie bylo by troszke wczesniej cos zobaczyc :)



PS. Z waznych info mowili ze to nie bedzie przystawka a standalone
 
Ja musze bete dostać, żeby się wysoko wybić na start sezonu.



Starcraft jeszcze trudniejszy będzie patrząc na nowe jednostki.
 
Call of Duty: Advaned Warfare - mówią, że lepsze od "Ghosts" z zeszłego roku, ale ciężko mi się z tym zgodzić. Oba niczym nie zaskakują i nie wyróżniają się pod żadnym względem, nawet pojawienie się Kevina Spacey nie urwało mi głowy. Nowy CoD to prostu dobrze wykonany produkt.


Ponadto miałem przyjemność ukończenia 12-sto letni już tytuł Star Wars: Knights of the Old Republic. Już dawno nie grało mi się tak dobrze w żadną produkcję. Fantastyczne RPG!
 
Star Wars: Knights of the Old Republic. Już dawno nie grało mi się tak dobrze w żadną produkcję. Fantastyczne RPG!


No ba, bierz się teraz za dwójkę bo też jest świetna, nie tak dobra jak KOTOR ale to i tak kawał dobrego rpg.



A mnie naszła faza na ponowne przejście Vampire The Masquerade: Bloodlines, miałem czekać aż spolszczą najnowszego patcha, ale to jest jakieś uzależnienie i nic się nie poradzi :]
 
Od kilku dni tłuczę Devil May Cry HD
Boże, ile straciłem, nie mając PS2. Gry kozak(dobra, 2 to taki mindfuck, nie ma tu fabuły albo dostałem lewą wersję, bez większości filmików).
ps. Twórca DMD to sadysta
 
DkS2 idzie w odstawke. Grałem tylko w ten tytuł od premiery czyli ponad pół roku. Wymasterowałem go na wszelkie możliwe sposoby, osiągnąłem wszystkie rangi w covenantach i mam dość. Aaa jeszcze dlc są, ale mnie nie stać ;c PvP to super sprawa, jednak to co zrobiło From z Soul Memory woła o pomstę do nieba. Dosyć mam już dostawania w dupe od 700lvl full havul magików, którzy bez zażenowania leczą się na arenach. Tryhard Souls 2. Każdy ma w dupie trzymanie się lvl capu (125-150 lvl) i leveluje jak leci. Community w tej grze umarło, wszyscy dobrzy gracze wrócili do jedynki.
 
Kupuje ktoś PES na premierę?


Ja jutro ogarnę,dziś byłem w lokalnym markecie ale nie dowiezli jeszcze. Jutro mo być.



Widze że gojilla też z tych co kochają dobry football.



:-)
 
Ja już mam te Pro. Jeden dzień z tą grą i już mam ochotę ją połamać w pizdu. Znaczy stary dobry PES wrócił?
 
Ja właśnie skończyłem pierwszą sesje z PESem. I jest dobrze.



Na razie tylko sesja z kolegami przy alko. Jutro posiedze z innymi trybami i dam znac.



Co cie tak wkurwia w tej grze Andrzej ?
 
Herrflick jak grasz? Z pomocą asyst czy wszystko na manualu. Ja mam asysty włączene przy strzałach oraz ustawione tak że jestem bez piłki to konsolna nie zmienia mi zawodników. W meczach z kompem to działało. Włączyłem mecz on line a konsola i tak zmieniała zawodników za mnie przez co zanim dobiegłem do gościa to mi się przełączyło na jakiegoś typka który do piłki miał daleko. No i tak się siłowałem z konsolą a gość nawet wysilać się nie musiał. Co do strzałów... póki co zaliczyłem wiecej trafień w poprzeczkę i słupek niż goli... Wiem, że często przyczyn są wkurwów są moje umiejętności a raczej ich brak ale Pro też święte nie jest. Fun podczas klepania akcji jest i tu ma się wrażenie, że możemy wszystko podczas gdy w fifie te akcje wydawały się wszystkie na to samo kopyto. Miało się wrażenie,że się biega po z góry wytyczonych torach. Aha. gram na 3 pozioie trudności i wygrałem może z 2 mecze na jakieś z ponad 10 rozegranych.
 
Back
Top