GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jest tu jakaś dobra duszyczka z androidem w telefonie i odrobiną wolnego czasu ?
 
Trzeba by mi ogarnąć temacik i ten kod wydobyć, oraz przekazać. Ponoć jeszcze aktualne, ewentualne problemy z kompatybilnością rozwikłane w komentarzach:



http://lowcygier.pl/darmowe/fat-princess-ps3-darmo-jesli-ukonczysz-15-poziomow-aplikacji-mobilnej/
 
W RTV Euro konsole PS4 + GTA V za 1689zł jak ktoś szuka po przystępnej cenie.







@Mati



Przeczytałem tam w komentarzach, że plik apk można uruchomić również poprzez emulator i też się da wygenerować kod po przejściu 15lvl. Jak Ci się nie uda to ściągnę u siebie na telefon. Spróbuj.
 
Panowie,



Wiecie może czy Walking Dead na Androida różni się jakkolwiek od wersji na PC? Mam oczywiście na myśli stronę fabuły i długości rozgrywki.



1 sezon na Andorida/iOS jest za darmo, podobno drugi już też.
 
na x86 tez mozna odpalic Androida, i to z bootowalnej plytki:



http://www.android-x86.org/download
 
tak dla informacji... mam ręce, ale nie mam cierpliwości by nauczyć się klawiszologii pod gierki, którymi się nie jaram :D Only UFC by PS3.
 
1 sezon na Andorida/iOS jest za darmo, podobno drugi już też.


Czy to nie jest tak, że tylko pierwszy epizod danego sezonu (szczególnie drugiego) jest za darmo?
 
Rzeczywiście, teraz doczytałem.



Jeśli chodzi o 2 sezon, to darmowy jest tylko pierwszy epizod - reszta jest dostępna w formie mikrotransakcji.
 
Ja tak samo.



A znacie jakiś fajny program/kanał na YT coś podobnego do FreshAir z Hypera? Najlepiej po polakowskiemu...
 
Jak ktoś ma oryginalną grę DA: Inkwizycja i chce zagrać już teraz to polecam ;)



http://gry.onet.pl/dragon-age-inquisition-polska-premiera-pojutrze-zagraj-juz-dzis/2mqf9
 
@ Scurvol



Ja gram od wczoraj :) Powiem może tak : Far Cry 3 z dodatkami, nową mapą i zadaniami. Czyli zajebista gra :)
 
@up w takim razie bardzo mnie to cieszy dla mnie FarCry 3 zarowno jak i GTA 5 to mistrzostwo 10/10. Wlasnie mi sie instaluje...
 
Do premiery 5 h, wiec dam sobie spokój z grzebaniem z vpn, jeszcze mi origina zbanują:)



Spoko, napiszę kilka słów,ale to muszę się trochę ograć z tematem :) Podobno początek gry jest trochę nudny,ale potem bije na głowę wszystkie inne nowoczesne rpgi. W sumie, to nie chce mi się w to wierzyć,aczkolwiek tak wyczytałem w jakiejś recenzji. No, ale zobaczymy.



Swoją drogą, Tomaszu, możesz czuć się z siebie poniekąd dumny, gdyż to czytanie Twoich dawnych postów sprawiło,że ograniczyłem się jedynie do legalnych wersji:)
 
A ja jestem niepocieszony bo tak jak myślałem Shadow of Mordor na PS3 został po prostu spierdolony. Smutno.
 
Sciagnalem wkoncu demowke UFC od EA. Tak slabej gry to sie nie spodziewalem. Wiec moje pytanie jest czy pelna wersja gry tez jest tak slaba?
 
Poprostu gra w ogole nie porywa. Liczylem na polaczenie Fight nighta z dobrze zrobiony parterem, a dostalem chujowa stojke z jakims ciosami z kosmosu ktore rzadko kiedy robione sa podczas walki, parteru zupelnie nie ogarnalem. Co prawda zagralem 2 walki i dalem sobie spokoj i jakos nie ciagnie mnie zeby znowu to odpalic. Do tej pory czy to bylo MMA od EA czy UFC 2010 czu UFC 3 za kazdym razem chcialo mi sie grac pomimo ze tez nie bylo to jakies rewelacyjne gry
 
W końcu było mnie stać na PlayStation, a że troche czasu mineło to trójkę kupiłem :) chwale sobie gry, TLOU, GTA V, Uncharted itp.
a tu takie "gówno" jak InFamous. Ktoś jest w stanie mi wyjaśnić dlaczego ta gra ma wysokie oceny na portalach branżowych? Na prawde jest to AC w innych czasach do tego bez sensu.
 
taa, tez czekam na cien mordoru w wersji na xbox360... Już tam chuj z grafiką, ale zastanawia mnie jak okroją ten system nemesis
 
Back
Top