GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Mam GTA 3, wgrałem save'a 100% i nie działa. Jakieś porady co zrobić żeby działało?


Nie mogę się doczekać czwartej odsłony ME ;)
 
Nie mogę się doczekać i mam wielkie obawy, że porzucą całkowicie historię trylogii albo zrobia jakiś prequel. A szczerze mówiąć, prequel był by najłątwiejszą rzeczą do zrobienia - galaktyka sprzed przekaźnika masy.



Ja chcę Wrexa i Liarę.
 
Ja mam jednak wątpliwości czy tego nie spieprzą, niestety ale po Dragon Age 2 i Mass Effect 3 Bioware musi trochę odrobić mój kredyt zaufania.
 
jakich glupot? wkleilem, o co pytal tidzej. o myszke i klawiature, to odpisalem, ze lepiej mi sie gra na konsoli na padzie.



adib, w te rpgi, ktore ja gram, gra sie tak samo i na kompie i na konsoli, tylko na chuj mam grac w stare rpgi przez emulatora?



w rpgi typu nwn czy lionheart, ktorych bez myszy nie da rady ogarnac, gram na kompie, proste
 
Jakiś dobry program do przegrywania płyt darmowy ktoś poleci? Bo używałem zawsze CDBurnerXP, ale po ostatniej aktualizacji nie nagrywa na drugą płytę.
 
Kupiłem sobie dziś coś takiego



1184505281.jpg




i mam pytanie da się w to grać bez neta? bo moja konsola nie nadaje się do podłączenia neta z wiadomych powodów :-)
 
Dobra już sobie poradziłem... musiałem pogrzebać w ustawieniach gry.... bo były domyślnie "ujowo" ustawione
 
Mam do Was pytanie,ponieważ dawno nie wchodziłem do tego działu a chciałbym poznać waszą opinię na temat Remember Me. Osobiście grałem w nią przez jakiś czas i mam mieszane odczucia co do gry.Najwięcej mam zastrzeżeń do pracy kamery,która mnie poprostu odciąga od wczucia się w grę.Jak rozglądam się w górę i dół za pomocą pada-to obraz nie przechodzi płynie tylko tak jak by przeskakuje/skacze.Też ktoś tak ma? bo szczerze to nie wiem czy kiedykolwiek z czymś tak denerwującym miałem do czynienia w grach a nie chce mi się wierzyć że twórcy tak mogli zbabrać sterowanie
 
Jest lekki autoaim, ale da się go wyłączyć w opcjach co też zawsze czynię. No kurwa, Panowie... granie w fpsy na padzie to kwestia przyzwyczajenia :) Na początku też kręciłem nosem, ale kilka h spędzonych z FEAR'em 2 wiele lat temu i nie czuję różnicy do dziś. Co prawda w pojedynku multi gracz pc vs gracz konsola ten drugi zawsze będzie na straconej pozycji, ale w singielki gra się naprawdę przyjemnie.
 
Postawnowiłem spełnić mój obowiązek jako gracz i fan apokalipsy - kupiłem 2 pierwsze części Fallout. Mam nadzieje, że poziom trudności mnie nie zje, bo jestem przyzwyczajony do współczesnych RPG
 
Pierwszy raz będziesz przechodził? Nie przypominam sobie, żeby Fallouty miały jakiś wyśrubowany poziom trudności. Fallout 2 da się przejść w 17 minut :D
 
Miałem kiedyś jedno podejście na starym kompie, potem kupiłem nowego i Fallout poszedł w odstawkę.



Jeśli chodzi o stare gry, to tak jak już pisałem nie raz - Gothica przechodziłem z bulami, Deus Ex odpuściłem w trakcie gry( a Human Revolution kocham).



Tutaj jest ta różnica, że Fallout to klasyczny RPG, więc grafika w niczym nie będzie przeszkadzać, a, że kocham postapokalipse i wybory moralne, więc gra nie powinna sprawiać problemów :)



Tylko, że czasu na gry mało się zrobiło :(



Macie apokaiptyczny track
 
Nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem Fallouta, bo "wybrałem" Baldura, a jakoś dziwnym trafem zawsze miałem wrażenie, że te gry w jakiś sposób konukorwały ze sobą i nie można było kochać obu xD



Yagiel, nie szukaj nie wiadomo jak pojemnego Slima PS3 jak nie zamierzasz mieć PS+, ja niby mam te 320 GB, ale zapełnie je pewnie za jakieś 12 lat xD



A, że "kochaszże postapokalipse" to nie możesz więcej marnowac godzin swojego życia i nie zagrać w TLoU



BTW, fajny filmik, ale zawiera w uj spoilerów, więc jak nie graliście to nie wchodzcie ...



 
Tak wiem, po to kupuję PS3 :) oraz jeszcze Heavy Rain, UFC i GOD. potem sprzedaje. Więc PS+, jeśli się opłaca, wykupić mogę jedynie z nadzieją na ustrzelenie tych gier :)



Ciekaw jestem równiez Mad Maxa.



Fallouty już pobrane, Jutro zaczynam się kurzyć w piachu ;]
 
Back
Top