GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

hehe, tak se włączam tego fallout od niechcenia, a potem się oderwać nie mogę. i wyłączyłem, i chce książkę poczytać, ale wciąż nienasycony jestem :D
 
Dzisiaj po raz drugi ukończyłem Mafie 2. Mimo, że znałem zakończenie i większość misji to ponownie bardzo mnie wciągnęła. Polecam każdemu kto jeszcze nie grał. :D
 
Dzięki, już do mnie leci :) btw coraz bardziej lubie cyfrową dystrybucję, ceny maleją, biblioteka rośnie, niby na poszczególne gry wydaje mniej ale na gry jako ogół wydaje o wiele więcej pieniędzy niż kiedyś. Wcześniej byłem też fanem pudełek ale teraz doceniając wygodę cyfrowych wersji przestałem już za nimi tęsknić ;)



Widzieliście PayDay2? Ktoś z Was gra? Oglądając streamy strasznie się na nią napaliłem ale odstrasza mnie na razie cena i fakt, że nie miał bym stałej ekipy do gry a z losowymi ludźmi to chyba nie to samo...
 
Cyfówki kupuje tak do 30 zł i głownie jakieś stare, za więcej musze mieć już pudło :D



a Metro 2033 zgarnąłem za darmo, bo przed wyjściem sequela rozdawali kody :D
 
Dzisiaj kupiłem w Biedronce za dwie dychy Test Drive Unlimited 2, właśnie instaluje ;)



Coś tam chyba rzucili, bo widziałem Skyrim za 80, jakieś gry Lego i jeszcze kilka innych.
 
We wszystkie grałem i uważam, że powinieneś się zastanowić nad NV i Skyrimem, najbardziej opłaca się je zakupić wg mnie jeśli ceny są spoko.
 
Skyrim 80, Fallout 20.



A mnie najbardziej kusi Metro :D



Muszę się opanować z chęcią kupienia bo w planach mam ps3 i kilka gier. Zobaczymy jak to będzie wyglądać po wypłacie; ]
 
No to kupuj, jak mi doradzali co innego to wybierałem swoją 'miłość', a resztę nadrabiałem kiedy indziej. ;p
 
Szkoda, ze prawie wszystko mam. Ale jesli ktos jeszcze nie mial przyjemnosci grac w wyzej podane gry, to polecam jak najbardziej.
 
Temat Starcrafta 2 i mnie tez skusilo, dzis pojde do Tesco kupic dla siebie. Tylko jaka rasa zagrac? Na serwerach duzo osob gra? Bo kuzyna tez namawiam zeby pogral, kiedys calkiem niezle lupal w SC1 Zergami.
 
http://www.cdaction.pl/news-33688/the-elder-scrolls-v-skyrim---falskaar-czyli-mod-motywacyjny-wideo.html



Wyjebana wiadomość.
 
Jest wystarczająco osób na serwerach, a rasę musisz sobie sam każdą przetestować.



Możesz zacząć od protossa.
 
Wlasnie probuje.



majac SC II Heart of the Swarm musze kupowac Wings of Liberty?



Ucze sie grac uzywajac skrotow, ale i tak zwykle mam straszna nadwyzke mineralow (chyba za duzo roboli stawiam). No i brakuje mi pomsylu co robic, jakie jednostki i biegam caly czas Marinami...



Ogladam tutoriale ale komputer na Medium mnie leje...
 
Ja gram zergiem, ale próbuje ostatnio grać wszystkim ;p



Jeśli chcesz powtórki to polecam powtórki z ostatniego Dreamhacka i próbować krok po kroku grać to samo co zawodowcy.
 
Przejdz sobie kampanie pierw. Duzo zalapiesz (szczegolnie ta z Wola)



Pozniej ogladasz jakies powtorki i tutoriale na youtubie i juz latwo idzie :-)



Terran i Protoss to jednak latwiejsze rasy od zerga, wiec polecilbym je na poczatek.
 
Na Twitch.TV jest mega duzo streamow SC2. Wybierz te ktore pasuja do twojego stylu/rasy.



Ja gram Terranami :)



Zlatan: nigdy nie ma za duzo roboli, no chyba ze masz 70+ (albo nie stawiasz nowych baz :) ) masz nadwyzki, stawiaj budynki produkcyjne - w przypadku wpadki z armia bedziesz w stanie szybciej sie odbudowac :)
 
Back
Top