GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Klawiatura jest świetna, mam taką samą w moim ThinkPadzie W530 i to najlepsza , dla mnie, klawiatura jaką uzywałem :-)
 
Przed chwilą wyśrubowałem nowego Tomb Raidera na 100% (x360) i napiszę tyle, że Lara wkońcu doczekała się gry wartej jej sławy. Świetna, polecam w 110%! Teraz czas na Hitmana... Liczę, że kasa nie poszła w błoto.



edit:



BTW @heleris i jak tam wczoraj z Dark Souls, ogarneli w 1,5 h?
 
@Yagiel tak jak pisze @Kees 40 GB to trochę mało, chyba, że planujesz coś większego na własną rękę wmontować. No i przy fatach bałbym się trochę o yloda
 
Mam pytanie do ogarniających Dark Souls. Widziałem, że są przecenione na Steamie i za ok. 60 złotych korci mnie bardzo ale równocześnie pojawia się komunikat, że polecany do gry jest pad. Ktoś próbował grać na klawiaturze z myszką? Da się to ogarnąć czy męczarnie straszne?
 
Ja miałem 250 gb i to mi starczyło, choć pewnie przez te 7 miesięcy by mi się zapełniło dzięki PS+. Jeżeli nie masz zamiaru kupować PS+ albo na jakiś krótszy okres, to bierz śmiało 250. Obecnie na xboxie mam tyle i jest ok.
 
Za 60zł się nie opłaca, co chwilę przeceniają. Jeszcze dwa dni temu było za 7 • na Steamie. Nawet w tej chwili na amazonie jest za 48zł.
Na drugą część pytania niestety nie odpowiem bo nie mam pojęcia.
 








Dla fanów E-sportu IEM Katowice powraca jako ostatni odcinek sezonu 8.







1003143_10151536777147711_1168681675_n.jpg
 
tidzej, jak masz konsole, to nawet nie rozwazaj gry na kompie. ta gra jest stworzona z mysla o konsolach. cena plytki jak na gre, to tez jak za darmo



co do tego czy sie oplaca, ta gra jest warta kazdych pieniedzy
 
no to ogarnac sie da. no ale ja przyzwyczajony do pada, na klawiaturze byla tylko proba. ale to czy ogolnie warto kupowac gier, no to jak powiedzialem, jest warta kazdych pieniedzy. dodam, ze demons souls jest jeszcze lepsze, ale to ex jak narazie
 
DLC z Zaeedem można jeszcze załączyć po ukończeniu głównego wątku ME2? Bo nie widzę, aby dodano jego lokację. : <
 
@ TJ ja grałem w DS na pececie na tanim padzie za trzy dychy i grało się zajebiście, wystarczy tylko wgrać emulator pada do xboxa - xbox360ce. Ogólnie port Dark Souls na PC nie jest najlepszy, ale ludzie porobili fixy które wszystko naprawiają - DSfix do rozdzielczości to "must have", jest też mousefix który podobno likwiduje "pływającą" myszkę ale nie sprawdzałem czy działa.
 
btw co to za gadanie, że "jak masz konsole, to nawet nie rozwazaj gry na kompie" ? Nie ogarniam, grałem w DrkS na konsoli, a później na PC i różnic nie widzę (po za oczywiście wyższą rozdzielczością i stałymi fps), jedynie mody do wersji PC zmieniają kilka rzeczy. Napisz Gaara dlaczego tak uważasz bo jestem ciekaw.
 
to byla subiektyna opinia dotyczaca wylacznie sterowania. o kazdej grze bym tak napisal, oprocz strategii, bo we szystko mi sie gra lepiej na padzie
 
Bardok też tak umie. Co więcej, woli pada. Nie wiem skąd się biorą opinie o problemie w graniu na padzie w erpegi. Przeszedłem dwie części Mass Effect i nie narzekam na brak wygody. Kanapa + duża telewozornia < użeranie się z klawiaturą na siedząco. Nie będę niczego podłączał pod PC, skoro mam konsole.
 
Skończcie pierdolić wszyscy. Jak tylko widzę kłótnie, co lepsze: pad czy myszka i klawiatura to mam ochotę rozjebać monitor.
 
Back
Top