GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jak gra się Duchem i nie zabija, to jest mniej mroczne zakończenie, niektóre postacie będą przyjaźniej reagować i będzie się miało mniej szczurów i płaczków, cokolwiek to znaczy.
 
Wczoraj sprawdzalem sobie w FM13 3 lige Szkocka (4 klasa rozgrywek), tam graja Rangersi. Porownujac ich sklad z reszta ligi, powinna to byc rzeznia. Chyba znalazlem nowe wyzwanie, pomoc Rangersom wrocic na tron, choc korci mnie jeszcze Leeds Utd.
 
leeds fajny pomysł.



ipswich, nottingham, czy też we francji nantes lub st. etienne.



jest kilka klubów, którym można pomóc wrócić na właściwe miejsce...
 
W Europie planuje zmierzyć się z Realem Oviedo w trzeciej hiszpańskiej. Potem, jak wyjdą fanowskie ligi południowoamerykańskie, Cienciano Cuzco jak pisałem wcześniej.
 
Ja jakos nie potrafie przelknac ligi hiszpanskiej. Chyba zaczne grac Nantes tak jak wspomnial Yazz, kiedys lubilem nimi grac, a i liga francuska calkiem przyjemna.
 
francuska liga jest w porzo, bo nie ma prawie żadnych ograniczeń kadrowych, poza 4 obywatelami krajów "nieunijnych".



podobnie w niemieckiej lidze, a tu warto zaatakować berlińską herthą...
 
Wiecie moze czy "save" z bety bedzie mozna kontynuuowac po premierze? Bo szkoda sie zabierac za gre, jesli od 2 listopada musialbym od nowa to robic.
 
tego nie wiem, ale nie zabierałbym się za poważną i długą grę nawet kilka dni po premierze.



łatki i te sprawy...
 
Hubi ja nie mam problemów po aktualizacji dasha, co do dishonored wlaśnie przechodze 3 raz żeby wbic reszte achievmenetów.
 
Mi strasznie zacina konsolę i internet. Nie wiem co się dzieje. Boję się,że jak wstukam kod na Golda to nie bedę mógł grać, bo za duże lagi będą lub internet mi się rozłączy jak będzie tak z 10 minut wczytywało :D
 
w4ar - spoko przyjmę prawodpodobnie jutro pod wieczór, bo dopiero wtedy dorwę się do mojego kompa ;)
 
Kupiłem dzisiaj Borderlandsa 2. Dobra gierka, poziom trudności całkiem konkretny. To chyba jedna z niewielu strzelanek w których naprawdę trzeba trochę pokombinować, a nie napierdzielać na pałę. Nie przypominam sobie gry w której takie znaczenie miałaby używana broń czy nabyte skillsy. Jedyne co mnie wkurza to respawny przy backtrackingu. Bo samo wracanie do odwiedzonych miejsc nie jest jakoś strasznie upierdliwe. Jednak jak idę ubić jakiegoś cięższego przeciwnika, a połowę amunicji muszę władować w gości, których raz już ubiłem to mnie to trochę irytuje.
 
Deadlight WYPAS.



GĘSTY klimat, momentami czuć zagrożenie i niepokój jak masz 3 kulki w pistolecie, a idzie na Ciebie z 10 zombi, albo walczysz toporem z 3 zombi na raz, a stamina pozwala Ci zrobić jedno uderzenie. Muzyka, zróżnicowanie, scenariusz też jest ok. Długość też odpowiednia. No kurde, jak zasiadłem pierwszy raz to skończyłem całą grę (z 4h - chociaż tego nie jestem pewien, straciłem rachubę czasu).



9/10
 
Ja obecnie pykam w Unreala. Głowa już mnie zaczęła boleć. Nie wiem czy to od gry, czy od jesiennej pogody.
 
Unreal - jedna z niewielu gier, do których mogę wracać raz na rok. Nie chciałbym, aby kiedykolwiek trafiła na platformy mobilne...
 
Dobra wiadomość, ja zagrywam się na iPhonie w Carmageddon i jest całkiem nieźle. Idealna gra na kibel :D
 
Carmageddon ściągniety za darmo w dniu premiery - bezcenne :)



Osobiście, na iP uwielbiam trzaskać w takie "dziecinne" platformówki, jak Angry Birds czy ostatni Rayman.



I ostatnia moja zabawka - Prince of Perssia Classic - levele ze starego, dobrego Prince'a w nowej konwencji. Mega!


Odnośnie Vice City - niespodziewam się niczego nowego, ale prawdopodobnie pobiorę.
 
Unreal był świetny, ale dziś bym w niego już nie zagrał. Za to do dziś wracam do System Shock 2. Najlepszy cyberpunk jakikiedykolwiek powstał, ta gra to czysty geniusz. Do dziś wychodza do niej nowe mody tworzone przez fanów (w tym poprawiajacy grafikę).
 
Dark Souls to przemega giera. Dawno mnie nic tak nie wciągneło. Tylko trzeba mieć bycze jaja, żeby jako tako był progres w tej grze :)
 
wffwp.jpg




dw2l.jpg








FUCK YEAH! :-D Taki kwiatek mnie dziś zastał podczas grania online.
 
A ten Carmageddon jest też na Windows Phone? Przy okazji możecie mi polecić jakież giery na WP? I jakieś stronki gdzie można je pobrac/kupic. Marketplace raczej mnie nie jara
 
Back
Top