GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ciekawa, fajna fabuła i akcja w Warfighterze. Ty pewnie wolisz klimaty pałą przez łeb ?
 
Wydarzenia w MW3 to czysta abstrakcja. W Warfighter nie grałem i grać nie będe z braku czasu...


Fabuła w Battlefield jest mierna.


A osobiście, to zawiodłem się na Spec Ops: The Line - po przeczytaniu recenzjii, spodziewałem się lepszego efektu....
 
Nie ale 40 łodzi podwodnych w rzece hudson to mała przesada, zauważę też że ja ciebie nie obrażałem a ty od razu pałą przez łeb. Nie napinaj się tak bo ci biustonosz pęknie.
 
Za małolata po kilka razy przechodziłem z kumplem Serious Sama, z tamtych czasów pamiętam też pierwszego Medala - to było coś ! Call Of Duty jedynka tez było ok,choć pamiętam,że bardzo krótkie. Z nowości grałem jedynie w ostatniego CoD'a i szczerze mówiąc podziękuje za wszelkiego rodzaju FPSy. Jedyną gra w którą chce pograć to Dead Island,ze względu na jakiś tam klimat,ale zakładam,że jest to równiez standardowe pałą przez łeb?
 
CoD 1-4



Medal of Honor Allied Assault



Reszta z gier pod nazwą COD / MOH nie umywa się do korzeni każdej z serii.
 
Heh, lubię te wspominki o starszych gierkach, w które się pykało godzinami. :] Pierwszy Medal był epicki - lądowanie na plaży Omaha, poezja. Ze strzelanek dobrze wspominam także Soldier of Fortune, gdzie odstrzelenie ręki czy nogi oponentowi sprawiało za każdym razem taką samą radość. Jeszcze było Return To Castle: Wolfenstein - super klimat i mega boss na końcu. :)
 
tak tak, Soldier był mega:) W Wolfa dużo nie grałem bo jakoś nie czaiłem mixu WWII z demonami czy tam tym co tam latało ;] O Duke Nukem 3D i Quakeach( w moim wypadku I) chyba nie musze wspominać?:) Trochę później spędziłem trochę czasu na polskim Painkillerze,którego odświezona wersja wychodzi jakoś na dniach:)
 
Tomek, nie bój się, na joystickach (padach) od Amigi i Pegasusa też sobie łamałem palce. ;)



Yagiel, w Painkillera sporo pykałem i właśnie jeden z tutejszych userów od zawsze mi się kojarzy z tą gierką. Chyba nawet tabletki dodające życia w Maxie Payne też się tak nazywały. :]
 
Visu ja mam już od tygodnia, ale nie mam kiedy zainstalować. Jak mi się uda w końcu to zdam relację.
 
Nowy (odświeżona wersja części pierwszej) Painkiller będzie jako pełna wersja za miesiąc w CD-Action.



Assassins Creed III XBOX360-COMPLEX dla piratów :P Ja poczekam na wersję PC (chociaż będzie wtedy FM13 także pewno i tak w nic innego nie będę grał).
 
Jak juz wracamy do starszych tytułów. To pogrywał ktos w Wolfenstein Enemy Territory ?



Dla mnie gierka kultowa ile to godzin spedziłem na niej. Tak samo jak Moh i Cod jak dlamnie 4 była najwiekszym krokiem do przodu pózniejsze były już odgrzewane i ta nieszczesna wyszukiwarka gier (kto coś takiego wymyślił, powinnien byc oldschool :))
 
@Szady :) Tak:) Tylko,że nasz Painkiller ma nickname od czegoś zupełnie innego :)



Nie chce Painkillera w CD Action,mam nadzieje,że obok tego dadzą coś innego dobrego :) Choć na pewno i będą tacy którzy chętnie zagrają w odświeżoną wersję.
 
tumblr_m8skvfQpBk1rqcryh.gif








Na ME3 musze czekać do czwartku ! Właśnie dostałem info,ze na muve mieli problemy z dostawa ! Usychaaaaam
 
No Muve jest z tego znane;-) Pamiętam jak była afera z Mortal Kombat 9, gdy ludzie zamówili pre-order, który doszedł do nich po normalnej premierze.
 
Czy któryś z kolegów forumowiczów naparza może w Diablo III? Ja się ostatnio wciągnąłem...
 
Dex, ja bede pogrywać. Odzyskałem konto ktore z niewiadomych przyczyn zostało zablokowane :P
 
Wreszcie zacząłem grać w Dishonored i z każdą następną minutą gra zaczyna mi się coraz bardziej podobać.
 
K tylko jak narazie mam lipne itemy 20k dmg na DH to porażka. A i zostało mi jeszcze Inferno :P
 
Nie bój żaby, ja też nie jestem hardcorowym graczem. Ostatnio gram tą postacią:



http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Dex-2112/hero/19476118
 
Wcześniej chyba o tym pisaliście, ale wytłumaczcie mi może co daje gra Duchem w Dishonored. Jestem jak na razie po pierwszym chapterze i ... cholera dopisali mi jednego killa, choć nie prypominam sobie bym kogoś zabił ... rzuciłem tylko ciało strażnika do wody :]
 
Pewnie tak :-) ale ciekaw jestem co daje gra "duchem" czy gra zmienia się fabularnie itp? no i w co w takim razie pakować kasę, bo mogę ulepszać praktycznie samą broń, której nie używam ... w Deus Ex były zdecydowanie lepsze ulepeszenia ...
 
Back
Top