GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

korzystam konta z iPKO. Ale imię na nim różni się od tego w PayPalu przez co nie mogę zrobić błyskawicznego doładowania. Są jakieś inne rozwiązania co do płatności na Steamie?
 
Płatność kartą, ale nie wiem dokładnie jak to wygląda. Jak Ci pasuje to dodaj mnie na steamie, nick: LoganOldschool. Kupię Ci tą grę wieczorem i prześlę jako prezent. Potem na privie się dogadamy to oddasz kasę.
 
Ja z przecen steamowych mogę polecić The Darkness 2. Oryginalna strzelanka z naprawdę dobrą historią 75% przeceniona.
 
Od dawna czaje się na The Darkness II. Mocno przeszkadza gdy nie grało się w pierwszą część ? (jest tylko na konsolach) Póki co nabyłem pierwszego FEAR którego nigdy nie miałem okazji skończyć.
 
Z tego co widzę to The Darkness 2 można taniej kupić na Allegro w pudełku niż na tej wyprzedaży Steam. Promocja niby 75% ale cena "wywoławcza" tej gry w Steam to jakiś kosmos ;)
 
No ja właśnie taki scenariusz miałem, że pierwszej części nie tknąłem, bo nie gram w fpp na padach, a zacząłem od 2-ej. Nie było jednak żadnych problemów. Wszystkie kluczowe wydarzenia z 1-ki są pokrótce opisane w scenkach, a w razie czego można doczytać w necie dokładniej co się wcześniej działo. Szczerze mówiąc polecam, bo historia to jedna z głównych zalet tej gry, więc lepiej wiedzieć więcej niż mniej. A klimat się po prostu wylewa z ekranu. Ja miałem wczutę jak przy Dreamfallu czy Uncharted w historię. Aktorzy podkładający głos genialnie się spisali.


Co do tego allegro to nawet mi nie przyszło do główy, żeby sprawdzać. Steam mnie rozleniwił. :D Ale fakt, cena oryginalna to kosmos. Zresztą wiele gier na Steamie ma ceny z dupy i dopiero w przecenach się opłaca kupować.
 
The Darkness znam głównie z komiksów, wiec jeżeli gra fabularnie trzyma poziom jak niektóre scenariusze Ennisa to biorę. Na allegro rzeczywiście sporo gier jest taniej, ale trzeba też uważać, bo lubią się tam pojawiać gifty ze skradzonych kont, a to może zakończyć się banem.
 
Jak masz zaufanego sprzedawcę to można brać śmiało, nie siejcie fermentu bo ja tak robię od wieluuuu lat i żadnego bana jeszcze nie dostałem :)
 
To nie zmienia faktu, że w Internecie mnóstwo jest informacji o zakupionych kluczach, które... no właśnie. Nie jest to więc w żadnym razie sianie fermentu. Na Allegro od groma oszustów.
 
Status na muve.pl w końcu zmienił się na "zrealizowane". mam nadzieje,że oznacza to,że kurier ma w łapie moją grę i po tyogdniu opóźnienia jutro będę mógł w końcu pograć -byle było na święta a jak jutro nie dojdzie to kolejne dni zwłoki. Na maila,żadnego numeru przeowzowego,ani inforjacji o zmianie statusu nie otrzymałem. Jakiś czas temu koles mi pisał,że wyślą najpóźniej w środe,ale skoro status zmienił się dziś,więc liczę,że nie trzymali się kurczowo tego "najpóźniej"



A w między czasie pobiera się L4D2,dziś zapewnie jeszcze nie pogram :( Ale przynajmniej mam pewność,że na święto zmarłych będzie możńa kilku zabić ;]
 
AC III recenzja bez spojlerów.



http://www.filmweb.pl/reviews/Klejnot+koronny-13475



http://zakon-ac.info/artykuly-a-1048-Recenzja-Assassins-Creed-III
 
Miało być bez spojlerów, a dowiedziałem się, że ta część nie będzie ostatnia :-) Czyli już wiem, że historia się nie zakończy.
 
Nie przypominam sobie, żeby ktokolwiek powiedział że to jest ostatnia część całej serii.



http://www.gram.pl/art_9QzjJ,7_Assassins_Creed_III_recenzja.html
 
Walne wam spoiler, Desmond będzie się wtapiał w tłum podczas gali MMA na stadionie w Brazylii ;)



Czyżby Animus przepowiedział plany UFC na przyszły rok?







Wracając do AC III to zbiera recenzje, które być może stawiają tą część wysoko w walce o grę roku.
 
Lepiej,żeby Pałaszewski się nie dowiedział co tu wypisujecie ;p



x2_f595e8d
 
Hubi, Ty tak serio? Nie wyobrażam sobie wręcz grać w Assassina na kompie (chyba, że z padem). Aczkolwiek na chuj ja zaczynam ta dyskusję, zaraz się zrobi flame pc vs konsola ;p
 
Serio, nie potrafię... Tak samo jak strzelanki,a spróbuję pograć na kompie to się przekonam, gdzie mi lepiej grać w AC .
 
FPP'sy to jeszcze rozumiem, mimo iż sam nie mam z tym problemu, ale AC? Zawsze wydawało mi się, że to typ gier wręcz stworzony na pada :)
 
Na początku nie wyobrażałem sobie jak można grać w FPS na padzie, po graniu przez pewien czas zobaczyłem, że to tak naprawdę kwestia przyzwyczajenia lecz i tak w tego typu grach nic nie zastąpi myszki :-)
 
Nie rozumiem dlaczego ludzie się tak burzą, że nowe gry nie wspierają XP-ka. Przecież ten OS jest tak archaiczny i stary, że i tak dziwne, że go jeszcze w ogóle MS supportuje.
 
AC jest stworzony pod konsole i to jest oczywista oczywistość.



A po drugie jaki poważny gracz ma jeszcze Xpeka?? XP to tragedia.
 
Back
Top