GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

PlayStation magazyn, Neo Plus, Play.
Ale PSX extreme zawsze najbardziej lubiłem i w sumie to do teraz kupuję.
szacun, ja ostatni numer kupiłem dobre kilka lat temu z ciekawości, a tak to od dawna nie kupuje i chyba nie wrócę do lektury pisemka. Klimat już nie ten co za gówniaka i redaktora ściery u steru. No i teraz wygodniej jutuba odpalić i np kanał quaza.
 
Zabrałem się za Marvel's Midnight Suns zapowiada się elegancko. XCOM było świetne, wiec liczę, że i tu nie zawiedli. Recki mocno I pamiętam, że swego czasu na ty mocno zachwalali.
Jebany pożeracz czasu. Niby powinno mnie to wkurwic i odrzucić - emo bohaterowie czy trans cpt marvel, ale za to jest Blade, Ghost Rider czy Spidey. No i wciąga jak bagno.
 
Ciepło się zrobiło i od tygodnia w zasadzie nie gram. Ff7 skończone, Elden Ring zamówiony z dodatkiem. Na razie nałóg w odwrocie.
 
A ja mega polecam tego wariacika! Zamowilem niecałe 2 tygodnie teamu i cieszę się tym w opór! 960 gierek z samego Gameboya Advanced, gry z automatów jak np. Metal Slug! TEKKEN 3, GTA 2, Mortal Kombat z PS1 i masa innych. Poksy jakie chcesz... Jeszcze HDMI nie stestowałem bo jest wejscie mini do konsolki więc musze sobie taki zorganizować...

BTW zamowilem za 170 ziko z hakiem z futerałem, wersję przezroczystą tę neutralną jakby przezroczysty plastik po prostu i WSZYSTKO SMIGA ZAJEBIŚCIE!


1712603982287.png
 
A ja mega polecam tego wariacika! Zamowilem niecałe 2 tygodnie teamu i cieszę się tym w opór! 960 gierek z samego Gameboya Advanced, gry z automatów jak np. Metal Slug! TEKKEN 3, GTA 2, Mortal Kombat z PS1 i masa innych. Poksy jakie chcesz... Jeszcze HDMI nie stestowałem bo jest wejscie mini do konsolki więc musze sobie taki zorganizować...

BTW zamowilem za 170 ziko z hakiem z futerałem, wersję przezroczystą tę neutralną jakby przezroczysty plastik po prostu i WSZYSTKO SMIGA ZAJEBIŚCIE!


View attachment 96059

Bardzo fajna konsolka, sporo testowałem od kumpla i robi robotę.

Ja brałem z tej okazji
 
Wczoraj w nocy wróciłem do The Forest. Raz się prawie zesrałem ze strachu i grałem do 3 w nocy... już nie mogę się doczekać aż wszyscy dzisiaj pójdą spać :awesome:
Masochista. Mi z wiekiem zrobiło się tak że gram horrory ale jakoś źle się czuje w tych grach. Taka lekka klaustrofobia że jak najprędzej chciałbym wyjść na otwartą przestrzeń.
 
Masochista. Mi z wiekiem zrobiło się tak że gram horrory ale jakoś źle się czuje w tych grach. Taka lekka klaustrofobia że jak najprędzej chciałbym wyjść na otwartą przestrzeń.
No kortyzol se przypierdalasz, nic dziwnego że się źle czujesz :jarolaugh:

Ja po paru sesjach w pubg mam dosyć bo pikawa napierdala tak, że zmęczony potem jestem, bo w sumie bycie dłuższy czas w trybie walka-ucieczka nie jest normalne.

To już nie to co kiedyś, że człek się pół dnia napierdalał z typami, żeby na koniec dnia pójść jeszcze na matę się trochę "odprężyć" napierdalając się dla treningu... :suchykarol:

Pompa i mózg zwyczajnie mają dosyć. Nie mówiąc o układzie nerwowym... :pociesznymirek:
 
Masochista. Mi z wiekiem zrobiło się tak że gram horrory ale jakoś źle się czuje w tych grach. Taka lekka klaustrofobia że jak najprędzej chciałbym wyjść na otwartą przestrzeń.
No, powiem Ci, że dawno tego nie czułem.
Jak gram to raczej w strategie a te filmy horrory to śmiechu warte.

Tu w nocy, głośno na słuchawkach, ma klimat i czuję ten dreszcz na plecach :redford:
 


@Gambit czy który pytał o oś czasu? Serial nie ma nic wspólnego z grami, na szczęście. Tzn ma, ale nie wprost. Retrospekcje jeszcze, jeszcze, ale sam serial już jest osobno umieszczony.
 
Przy ostatnim moim nawrocie fascynacji koszykówką ściągnąłem NBA 2K24. Ostatnią częścią w którą grałem było 2k03.

Wcieło mi pół wypowiedzi więc tylko napisze "wyjątkowej klasy gówno"
 
Przy ostatnim moim nawrocie fascynacji koszykówką ściągnąłem NBA 2K24. Ostatnią częścią w którą grałem było 2k03.

Wcieło mi pół wypowiedzi więc tylko napisze "wyjątkowej klasy gówno"
Ja ostatnie 2k w które się zagrywałem to 2k10, potem spróbowałem 2k21 i przerosło mnie robienie wsadów analogami :beczka:
 
No i to rozumiem. W notesie pod hasłem "kupić jak będzie góra po 150". Teraz to zagram w ogóle w coś większego dopiero po play-offach. Do tego Diunę czytam. Residenta trzeciego nie mogę zmęczyć. Brak czasu na wszystkie zainteresowania.
 
Najtrudniejszy początek, gdzie jesteś dosłownie na strzała, ale jak się wczujesz to immersja w pewnym momencie mega. Kapitalny symulator rycerza w średniowieczu i bardzo fajnie czujesz wzrost skilla Henia
A i dwójeczka w tym roku
To zależy czy masz czas i ochotę dosłownie na naukę wszystkiego i dostawania wpierdolu przez pierwsze godziny gry. :werdum:
Jak chcesz stracić kilka tygodni życia to warto :beczka:
No i namówili :korwinlaugh:
 
Jak myślałem nad konsolą, tak już mi przeszło, skoro gry na konsoli nie da się w żaden sposób zoptymalizować, a jeśli starego New Vegas się nie da ograć na ps3, to na chuj się męczyć, jak to na byle pececie chodzi jak marzenie, tylko trza dobrze mody poustawiać?


Przetestowałem sobie też działanie konsol w sieci (Xbox i PS na wyjeździe u rodziny), no i też zawód - konta, dostępy, sranie się o własne tytuły, akcje z odbieraniem dostępów... Jak wy to znosicie? :śmiech: wieje masochizmem :eddieconspiracy:

Kupuję se pieca i będę grał w gry po staremu, czyli najczęściej piraty :irish:
 
Back
Top