GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jak ktoś lubi indyki i gry turowe to polecam Mutant Year Zero: Road to Eden.
Mechanika jest mega fajnie zrobiona. Boty w miarę inteligentne. Poziom trudności wysoki, więc daje dużo satysfakcji.
Nic tak nie zabija czasu jak pykanie w IC w drodze z trzeciego świata do Wroclovia.
1000004644.jpg
 
Zmęczyłem FF7 w końcu.W sumie mi się podobała,ale już miałem pod koniec jej serdecznie dość .Chyba zamiast odpalać Rebirth z marszu ponakurwiam w jakiegoś Residenta:lol:
Narażę się niektórym,ale FF16 moim zdaniem jest lepsze od 7.
 
Zmęczyłem FF7 w końcu.W sumie mi się podobała,ale już miałem pod koniec jej serdecznie dość .Chyba zamiast odpalać Rebirth z marszu ponakurwiam w jakiegoś Residenta:lol:
Narażę się niektórym,ale FF16 moim zdaniem jest lepsze od 7.
Ja się narażę bardziej ponieważ w żadnego FF nie grałem i całkowicie nie czaje numeracji tej serii :usunto:

Mnie wzięło na powrót do klasyki i całą drogę z KRK do Warszafki spędzoną w pociągu umilałem sobie grą w Diablo II Ressurected
 
W tym można się zajebać bo jest np 13 i jest ona podzielona na 3 części o czym dowiedziałem się niedawno.
Ja w sumie grałem tylko w remake 7 i 16. No i Rebirth przede mną.
W sumie 16 lata już po 130 zlociszy więc chyba warto się zainteresować.
 
Zabrałem się za Marvel's Midnight Suns zapowiada się elegancko. XCOM było świetne, wiec liczę, że i tu nie zawiedli. Recki mocno I pamiętam, że swego czasu na ty mocno zachwalali.
 
Zara ściągam demo :awesome:










Gra to średniak. Ciach, ciach słaby atak, ładujemy pasek - teraz mocny atak, bramka, kod do drzwi, schody i zaczynamy znowu od słabego ataku ...
Epickie kostiumy laseczek ale to chyba jedyny poważny plus tej pozycji. Chodzony slaszer w tunelu jakich wiele.
 
Gra to średniak. Ciach, ciach słaby atak, ładujemy pasek - teraz mocny atak, bramka, kod do drzwi, schody i zaczynamy znowu od słabego ataku ...
Epickie kostiumy laseczek ale to chyba jedyny poważny plus tej pozycji. Chodzony slaszer w tunelu jakich wiele.
Ciekawe jak opisałbys pierwsze pół godziny NieRa ;)
 
Zainstalowałem i odpaliłem wczoraj Rebirth. Plan był taki,że sprawdze z 20 min czy się pozmieniało względem 7 i nawet nie wiem kiedy mi poleciały ponad 2h.
Czuć,że Remake to tylko prolog i przystawka.
 
Zainstalowałem i odpaliłem wczoraj Rebirth. Plan był taki,że sprawdze z 20 min czy się pozmieniało względem 7 i nawet nie wiem kiedy mi poleciały ponad 2h.
Czuć,że Remake to tylko prolog i przystawka.
Niestety recenzenci mieli rację - tryb 60 klatek to jakieś rozmyte gówno.
Zostaje przy 30.
 
Zainstalowałem i odpaliłem wczoraj Rebirth. Plan był taki,że sprawdze z 20 min czy się pozmieniało względem 7 i nawet nie wiem kiedy mi poleciały ponad 2h.
Czuć,że Remake to tylko prolog i przystawka.
Crisis Core ogrywałeś wcześniej?

@Risky spróbuj, choć samo sterowanie i walka są już dość archaiczne, to sama idea następujących po sobie kolejnych zakończeń, które tworzą integralną historię to jest sztos w chuj. Dodatkowo ścieżka dźwiękowa to ścisły top
 
Crisis Core ogrywałeś wcześniej?

@Risky spróbuj, choć samo sterowanie i walka są już dość archaiczne, to sama idea następujących po sobie kolejnych zakończeń, które tworzą integralną historię to jest sztos w chuj. Dodatkowo ścieżka dźwiękowa to ścisły top
Crysis core to ograłem w oryginale dawno temu. Jak będzie jakaś okazja to kupie bo 200 za taki kotlet to za duzo.
 
Crisis Core ogrywałeś wcześniej?

@Risky spróbuj, choć samo sterowanie i walka są już dość archaiczne, to sama idea następujących po sobie kolejnych zakończeń, które tworzą integralną historię to jest sztos w chuj. Dodatkowo ścieżka dźwiękowa to ścisły top
Nie ogrywałem.Obejrzałem recenzje i gameplaye i taki w sumie dziwny to twór moim zdaniem.
Gra z konsoli przenośnej z całą konstrukcją tego typu gier(podzielenie na krótkie,powtarzalne misje) do tego zrobiona przy bardzo małym budżecie co się rzuca w oczy przy porównaniu z 7.
Ogólnie żałuje,że nie ograłem tego x lat temu jak miałem PSP.
Chyba tylko cutscenki nadrobię co zresztą zacząłem robić.
A to było pytanie do @vitas akurat, Ciebie na Niera namawiałem :werdum:
Teraz jest chyba promo i digital za 155, ale się wstrzymam, bo liczę, że może wpadnie w plusie
Mam od czerwca w pudle(swoją drogą nieco za ponad 100 latała nówka) i jakoś się nie mogę za nią zabrać.
Po Rebirth może się wezmę :lol:
 
Back
Top