GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ogrywam Divinity: Original Sin na PS4 i WOW to jest coś niesamowitego, ta gra to prawdziwy hołd dla staroszkolnych RPG. Nie żadne Pillars of Eternity czy Torment tides of numenera. Divinity to najlepszy RPG w jaki grałem od wielu lat, w tej kategoria bije chociażby naszego Wiedźmina. W tej grze naprawdę trzeba pogłówkować, nie mamy nic na tacy, zadania nie są oznaczone na mapie. Trzeba kombinować, czytać dziennik latać i gadać z mnóstwem NPC. Ta gra daje cholerną satysfakcję za wykonanie zadania i jest naprawdę trudna - potrafi karać za naszą nieuwagę. To samo tyczy się walk, które są w trybie turowaym ,ale czuć, że każda tura i punkt akcji są tu na wagę złota, liczy się wykorzystywanie otoczenia, kombinacje czarów i umiejętności.
Dla mnie Divinity to mega zaskoczenie, niby nic rewolucyjnego, ale gra, która zmusza do myślenia, co w dzisiejszych czasach w branży gier jest raczej mało popularnym zabiegiem i daje niesamowitą satysfakcję za ukończenie zadania czy pokonanie wroga.
 
Za darmo to nie wybrzydzaj.
W sensie, że wrzuciłem już informację przed tobą.

A grę mam za 10zł kupioną w jakimś key shopie z season passem od chyba 2 lat i dwie misje przegrane, bo tak to brzydkie było. Jakiś czas temu dopiero patch nieoficjalny wyszedł poprawiający grafikę więc chyba wrócę do niej.
 
W sensie, że wrzuciłem już informację przed tobą.

A grę mam za 10zł kupioną w jakimś key shopie z season passem od chyba 2 lat i dwie misje przegrane, bo tak to brzydkie było. Jakiś czas temu dopiero patch nieoficjalny wyszedł poprawiający grafikę więc chyba wrócę do niej.
Ja chyba nie grałem. W dwójkę z godzinę lutowałem, ale zostawiłem i leży na dysku.
 
Ma ktoś nowego CoDa do pobrania ?

http://binbox.io/eTUaL#obTlCoN7

Tutaj masz na Google Drive. Jak Ci wyskoczy informacja, że transfer przekroczony to klikasz prawym i dajesz "Add to my drive". Następnie u siebie na google drive klikasz prawym i "Make Copy" jak Ci się zrobi kopia do na nią prawym i download. Mam nadzieję, że ogarniesz :D a jak nie to na yt jest pewno jakiś filmik.
 
szukam jakiejs kozak gry co na ps4 jej nie bylo, jakis ekskluzyw na PC tylko co moglem nie grac
 
szukam jakiejs kozak gry co na ps4 jej nie bylo, jakis ekskluzyw na PC tylko co moglem nie grac
grales w to?:rofl:
saper.jpg
 
http://binbox.io/eTUaL#obTlCoN7

Tutaj masz na Google Drive. Jak Ci wyskoczy informacja, że transfer przekroczony to klikasz prawym i dajesz "Add to my drive". Następnie u siebie na google drive klikasz prawym i "Make Copy" jak Ci się zrobi kopia do na nią prawym i download. Mam nadzieję, że ogarniesz :D a jak nie to na yt jest pewno jakiś filmik.

Jak otworzyć ten plik .Cpi ?
 
Dobra nieważne... Jakimś cudem w archiwum widzialem tylko jeden plik data1 i go wypakowałem. Otworzyłem folder drugi raz i sa pozostałe pliki...:siara:
 
Last edited:
@Cactus @VoRaNeK Czy mógłbym poprosić raz jeszcze o The Sims 4 (może tylko podstawke) tylko inny źródło? Niestety z niewiadomych mi przyczyn pomimo uaktualnienia sterowników i sprawdzeniu czy karta graficzna jest obsługiwana gra nie chce działać.
 
Back
Top