GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Jaki zabieg marketingowy, ten trailer urywa suty, jest w c*uj klimatyczny, brutalny, bezkompromisowy, po prostu FENOMENALNY .

W grudniu liczę na gameplay.
 
Na 2018 bym sie nie napalał. Gry które mają wyjsc w 2018 dostaly takie info.

Pozatym oni nie wydaja gier tak szybko. Pierwsza zajawka była pod koniec 2016 , teraz pierwszy trailer i to mało gamepleyowy. Nie ma najmniejszych szans by wypuscili grę w ciągu roku
 
Na 2018 bym sie nie napalał. Gry które mają wyjsc w 2018 dostaly takie info.

Pozatym oni nie wydaja gier tak szybko. Pierwsza zajawka była pod koniec 2016 , teraz pierwszy trailer i to mało gamepleyowy. Nie ma najmniejszych szans by wypuscili grę w ciągu roku
ale dla tej gry warto czekac, chyba jedyny must have, bo to epickie dzielo sztuki
 
F1 2016 (2016) v1.8.0 Repack by FitGirl [+DLC][+Online Crack] / Polska Wersja Językowa

@lugasek @Cactus pomożecie ? nie zawracałbym dupy ale na darkwarez nikt nie chce wygenerować linków
 
Ktoś grał już w nowego South Parka? Trzyma poziom poprzedniej części.
 
Mam chęć zagrania sobie w jakąś gierkę fabularną, przygodową. W ciągu ostatnich lat to mało grałem w takie gry, prócz Gta, Mafii, Max Payne'a były takie gierki jak Far Cry 3, Hitman Absolution itp. Także co polecacie? Gram na PC.
 
@mateusz19191010 Polecam wszystkie części Wolfenstein. Najnowsza osłona zbiera mega oceny.
Bioshock wszystkie części mega historia.
The Saboteur mogłeś ominąc to dość stara gra podobna troche do Assasina.
Spec Ops the line gra również starsza i średnia jeśli chodzi o gameplay jednak historią i klimatem nadrabia.
 
@mateusz19191010 Polecam wszystkie części Wolfenstein. Najnowsza osłona zbiera mega oceny.
Bioshock wszystkie części mega historia.
The Saboteur mogłeś ominąc to dość stara gra podobna troche do Assasina.
Spec Ops the line gra również starsza i średnia jeśli chodzi o gameplay jednak historią i klimatem nadrabia.
No Wolfenstein w 1 się naparzało :D Saboteur kiedyś się nad tym zastanawiałem czy pograć, ale jakoś przeszło mi, SOTL mnie zaciekawiło, możliwe, że na to się skuszę.
 
Mam chęć zagrania sobie w jakąś gierkę fabularną, przygodową. W ciągu ostatnich lat to mało grałem w takie gry, prócz Gta, Mafii, Max Payne'a były takie gierki jak Far Cry 3, Hitman Absolution itp. Także co polecacie? Gram na PC.
Portal 2 - FPP, ale nie jest to strzelanka, tylko logiczna - bardzo fajna i bardzo wciąga, mega klimat, fajna fabuła i fajnie zagrane postacie.
 
Portal 2 - FPP, ale nie jest to strzelanka, tylko logiczna - bardzo fajna i bardzo wciąga, mega klimat, fajna fabuła i fajnie zagrane postacie.
Przeczytałem "Postal 2" i sobie tak pomyślałem, a titi jebaniutki trollu:redford:
Ja polecę dwie nowe części Tomb Raidera.
 
Portal kojarzę, ale jakoś mi nie podchodzi. W to się chyba w dwóch fajnie gra.
Może kojarzysz jedynkę, która była tak jakby tylko mini dodatkiem do Half-Life 2 - jest słabsza od dwójki i kładzie mniejszy nacisk na fabułę. Dwójka to już pełnoprawna gra - jedna z moich ulubionych w ogóle, ale fakt, że nie każdemu musi podchodzić.
 
gfjpg_qrqqsqe.jpg
 
Back
Top