GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

- pamiętaj, że klawiatura/pad to rzecz nabyta i zawsze można kupić nową

Dzięki za rady. Gram na padzie, więc spróbuję nie zniszczyć telewizora.
Co do samej gry, wybrałem wojownika, choć przyznam ze smaliło mnie na czary :( W Lords of the fallen strzałem z rękawicy rozpizgałem 3/4 wrogów, hehe.
 
Miałem sobie dzisiaj kupić Elex, ale wciągnąłem się w dark souls 3 i nie chcę mieszać. Wracając do DS3, to nawet spoko mi idzie. Jak na razie ;)
 


Mysza, Jens Pulver i Angela Hill grają mega turniej H1Z1.

Update:

Cała trójka odpadła na samym starcie. :beczka:
 
Last edited:
czy tylko ja jestem takim noobem, że po tygodniu grania nie ubiłem jeszcze pierwszego bossa w bloodborne?
 
Ogarnia tutaj ktoś temat kierownic?
Chodzi mi po głowie kupno logitecha g29 i jeśli ktoś miał z nim kontakt to proszę o opinię.
 
jakas dziwna ta gra, zero fabuly, dialogow itd
fabuła jest tylko trzeba się wiele domyślać bo jest bardzo cząstkowa, a to akurat mi nie przeszkadza.
na początku faktycznie dostawałem w dupę i często ginąłem, ale teraz idzie mi już lepiej. gra daje wiele satysfakcji i adrenaliny bo wiesz, że najmniejszy błąd i musisz zaczyncać od początku. jak dalej masz tą grę w domu to daj jej jeszcze szansę, bo warto.
 
Lutujecie? Kurde korci mnie żeby pograć, ale wiem, że lepiej poczekać aż połatają to z grubsza.
Jak będziesz "lutował" to napisz jak tam wrażenia z gry. Ciągnie mnie, żeby się z nią spotkać, ale mam opory przed futurystyką jednak :/

@lugasek, a ty byłeś na gali w Gdańsku? Chciałem podbić i chociaż się przywitać, żeby zobaczyć u kogo rzeczywiście doradzałem się w sprawie supli, a nie wiem, czy się widzieliśmy :D
 
Back
Top