GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Ja gram obecnie w Mass Effect 2 na PS3. Bawię lepiej chyba nawet niż na pececie w to grając.
 
GTA V przyszło i wciąga jak bagna Luizjany... ostatnio bardziej wciągający był tylko Tomb Raider, którego zrobiłem na 100%
 
W I Am Alive nie ma z tym problemu bo gra sama w sobie jest króciutka.



Skończyłem właśnie AC4 w 100% ( w tym osiągniecia na full) jako że widziałem wszystko w tej grze, mogę podzielić się wrażeniami. Najlepszy sandbox do tej pory w jaki grałem, świetne misje dodatkowe, mega zdarzenia losowe, polowanie z harpunem znakomicie wykonane lecz nie do końca realne, super easter eggi, wyśmienite lokacje, główny bohater spoko lecz czasem wieje sztucznością, dużo i to nawet bardzo do roboty. Multi sprawia już o wiele więcej frajdy a niby nic się nie zmieniło :P Fabularnie jest dobrze, ale jak dla mnie gorzej niż w poprzedniej części.



Mi zajęło przejście wszystkiego na 100% : Fabuła - 40h Osiągniecia w multi - 13h.



Polecam najnowszą odsłonę Assassyna wszystkim niezdecydowanym



Czekam aktualnie na L.A Noire na X360, przejdę resztę zaległych gierek, sprzedam i zakupię PS3 po taniości żeby przejść all exclusivy i mieć poprostu konsole ze stajni Sony na półce :D
 
Ja grałem (oryginał Panie Chmura) i w sumie dobra rozgrzewka przed drugim sezonem. Cieżko się przywiązać do postaci jak w oryginale, ale historie są ciekawe i podbno kilka postaci będzie w kolejnym sezonie TWD.
 
@up



Na Amazonie jest za 1,25$, ale nie grałem jeszcze w The Walking Dead. Ponoć fajny.



http://lowcygier.pl/promocje/wysyp-obnizek-na-amazonie/
 
The Walking Dead jak dla mnie to najlepsza gra od lat. Chyba nic mnie tak emocjonalnie nie wciągnęło.
 
Polećcie mi jakąś dobrą strategie z zajebiście szczegółową grafiką. Jak walne zooma to chce widzieć, czy na polu rośnie pszenica, czy owies.
 


Wygląda ciekawie. Dzięki. Na razie zaspokoiłem moją rządzę strategii fight nightem na ps2. Słaby laser, porysowana płyta, nieoryginalny uszkodzony pad, ale i tak jest zajebiście.







@Bolt



Nie o przybliżenie mi chodziło, tylko o zajebistą grafikę.
 
Ostatnio pogrywam w UFO : Enemy Within ( Świeży, jeszcze gorący dodatek do UFO: Enemy Unknown) i jest zajebiście! Ideą przewodnią jest transhumanizm i związane z tym benefity ( Ulepszanie ciał żołnierzy poprzez modyfikacje ich struktury kości i organów lub robotyzacja ich ciał i możliwość używania Mechów). Gra się zajebiście.
 
@Lugasek



No ale w SC było reklamowane jako gra z największym zoomem i jak wychodziło to wyglądało obłędnie :-)
 
Dzisiaj przybiłem z Ubisoftem "high five" po skutecznej aktualizacji "Rayman Fiesta Run". Kurczę, nie dało się od razu wypuścić takiego produktu ?!
Zobaczymy, jak będzie sprawa wyglądała po instalacji AC IV
 
GoT od Telltale? To by było coś.



http://uk.ign.com/articles/2013/11/21/telltale-is-developing-a-game-of-thrones-game
 
Grałem kilka lat temu w Rage. Jeśli dobrze pamiętam, nie była to gra zrobiona wybitnie technicznie, ale okazała się całkiem przyjemnym FPS-em z otwartym (chociaż nie jakimś ogromnym, ale w takich FPS-ach uważam to za plus) światem i wieloma możliwościami rozgrywki (misje poboczne, wyścigi, gry uliczne).



Polecam, jeśli jest w promocjach - można spędzić sporo godzin (chyba z dwa razy ją ukończyłem) bawiąc się dobrze, a przynajmniej nie jest "odgrzewanym kotletem", jak wiele współczesnych produkcji.
 
Kiedyś w starych CD Actionach były podkładane tracki w płytach z demkami. Pamiętam, że był zespół Enter Chaos, którego wokalistka w końcu wyszła za jednego z redaktorów. Pamiętam też, że był pewien utwór, taki lekko rockowy, koles spiewał coś o aniele. Od lat nurtuje mnie aby go ponownie usłyszeć, ale nie mam pojęcie co to było. Może jakiś cud sprawi, że ktoś z Was kojarzy?:)
 
Kojarzę tylko tego redaktora. Maciej (chyba?) "Eld" cośtam mu było. Niestety kompletnie nie wiem o jaki track może chodzić. Może więcej szczegółów?
 
Nie gwarantuję, ale sprawdź In Despair, jeden z redaktorów tam gra/grał i zdaje się, że w dawnych czasach jak jeszcze kupowałem był ich utwór jako podkład.
 
Niestety nie ma więcej szczegółów bo to już pewnie z 10 lat jak nie więcej :) takie lajtowe, po Polsku, męski wokal i w refrenie (chyba) występował anioł :) posiałem gdzieś wszystkie swoje cover cd a teraz bym chyba każdy po kolei odpalił i sprawdził :)
 
Szczególnie polecam mechy. Jak do tej pory mam tylko jednego, ale jest zajebiśćie szybki, wytrzymały i ma pierdolnięcie jak Hendo w zwarciu
 
No i ludzcy przeciwnicy też się pojawiają, chociaż temu elementowi brakuje dopracowania ( nie ma żadnego bossa wśród ludzi)
 
Jak mnie tu długo nie było:) A chyba jeszcze dłużej w nic nie grałem - poważnie. W każdym razie jestem podekscytowany, bo właśnie - w ramach corocznego, urodzinowego • samoobdarowywania • (super sprawa;) - polecam każdemu!) zamówiłem sobie podarunek w postaci Splinter Cell: Blacklist.
Długo biłem się z myślami i w zasadzie miałem kupić The Last of Us, jednak ostatnio czytam Ludluma - szpiedzy, tajni agenci itd. - i mocno wkręciłem się w klimat:D Plus, oczywiście Splinter Cell, to moja ulubiona seria gier.

Czuję, że parę nocek pójdzie!:D
 
Back
Top