GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Alan Wake jest dobre, ale za duże w tej grze strzelania, a za mało... wszystkiego innego. Mnie już od połowy dosyć nudziła. Co nie zmienia faktu, że jest to gra ciekawa, ale zbyt monotematyczna i jako taka dobra fabuła, nie wciągnęła mnie.
 
Czwórka w ogóle mnie nie nudziła. To było jedyne GTA, jakie ukończyłem. Przy piątce niestety ziewam.



W 4 gdzie każda misja wygląda tak samo? 5 pod tym względem bije na głowę przygody Niko. Nie rozumi jak tak można :(
 
W czwórce przynajmniej było więcej tego co lubię najbardziej czyli strzelanin. Nieustanna jazda po z jednego końca miasta na drugi mnie po prostu nudzi. A niestety jest tak w każdej misji. Wiem, że GTA to też, a może i przede wszystkim jazda samochodem, ale bez przesady. Misje z trójki czy czwórki nie powodowały u mnie takiej zamuły.
 
No co kto lubi. Mi się rewelacyjnie podróżowało samochodem. Chyba tylko raz na 60 godzi grania użyłem taksówki. A tak to furka, radio i podziwianie widoków. A misję tu są tak różnorodne, że nie nudziły mi się ani przez chwilę. Do tego 3 świetne główne postacie i dialogi.
 
Pierwsze recenzje Ex-ów Ps4:



http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,14944614,Pierwsze_recenzje_gier__w_ktore_zagramy_tylko_na_PlayStation.html?bo=1



Troche o samej konsoli:



http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,14944964,Sa_juz_pierwsze_recenzje_PlayStation_4___robi_wrazenie_.html?bo=1
 
ta,ale nie przeszkadza mi to w byciu wiedźminem albo komandorem Normandii, czy też stalkerem z moskiewskiego metra ;D
 
Akurat wyrosnąć z GTA ma niewiele wspólnego z wyrośnięciem z gier w ogóle.


Tym bardziej, kiedy przypomnę sobie pierwsze wrażenie po odpaleniu GTA V - "kurde, chyba już jestem za stary na bieganie po mieście i zabijanie wszystkiego, co się rusza" ;)
 
A myślałem właśnie że w tej cześci postawili na fabułę (trzy postacie, filmowe cut-scenki itd.). Bo faktycznie free roaming już nikogo tak w dzisiejszych czasach nie podnieca.
 
Bo faktycznie free roaming już nikogo tak w dzisiejszych czasach nie podnieca.


Co?! Nie zliczę ile godzin po prostu jezdziłem po mieście/wsi/plaży w gta w akompaniamencie muzyki z growego radia. W 5 części gta jest multum opcji i dlatego bezcelowa jazda jest tak świetna i się nie nudzi. To nie Mafia w której nie ma co robić prócz dostarczania fur.
 
No nie chodzi mi o to że nikt już tego nie lubi, tylko że teraz konkurencja nie śpi i zrobienie w grze miasta w którym można robić różne rzeczy to już nie ten szał co 10 lat temu gdzie w ogóle nie było takich gier. I żeby się wyróżnić wydawało mi się że stawiają, poza kilometrami kwadratowymi mapy, na lepszą fabułę i większą "filmowość" gry.
 
Żeby się wyróżnić to ten free roaming trzeba po prostu zrobić ciekawy. I panowie od Rockstar są w tej kwesti mistrzami. W samym RDR wszędzie jeździłem osobiście, dla samych widoków! Tak jak i w gta V nie używałem w ogóle taksówek. Same widoki są wystarczającą zachętą by podróżować solo.



I nie przesadzałbym, zbyt dużo tych sandboxów na rynku nie ma.
 
Sleeping Dogs był dla mnie wiecej niz dobry, liczę, że V mnie nie zawiedzie...ehhh jutro powinno być już u mnie...
 
@ arlovski: no ok, ja nie mówię że w GTA ten świat jest niepotrzebny albo kiepsko zrobiony (wiadomo żee to wypasiona i rekordowa gra), ale byłem ciekaw jak fabuła, bo po trailerach i recenzjach to się jawiła jak rodzina soprano, gorączka i scarface razem wzięte.
 
Mam pytanie zamawial ktos rzeczy z Amazon uk?



Czy płaci sie cło, jesli tak to ile? Czy wysylaja do Polski?
 
Jebać PS4, kupiłem GeForce GTX 770. Może zaopatrzę się w nową konsolę na następne święta :)
 
A więc w DLC będzie story z komiksu



10861499774_356bfe05e8_b.jpg












Naugty Dog ptwierdzili Uncharted na PS4.
 
Back
Top