Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
To ja od razu zaproponuję rewanż z Pawłem Kiełkiem(którego zarezerwowałem jako pierwszego zawodnika fenu).

Po krótkiej konsultacji mój zawodnik się zgadza, ale jedyna kategoria w jakiej jest gotów wziąć starcie to lekka. Także niech Paweł tym razem nie podjada glutenu ;)
 
Spokojnie panowie, a co do Fb to mozesz znaleźć w grupie Cohones na FB - Dawid Borek
 
@Pittbulek
" Atilla Vegh w PALMMA ?!"

Jak donosi opiniotwócza strona internetowa, niedawny pogromca Karola Celinskiego i były mistrz Bellatora Atilla Vegh (30 l.) widziny był w warszawskiej restauracji z wlascicielem jednej z najwiekszych organizacji w europie PALMMA Mirasem Grejsim. W branży huczy o rzekomym konflikcie zawodnika z wlascicielem federacji KSW, jednak do tej pory ani Vegh ani jego manager nie potwierdzili tych informacji. Czy zawodnikowi po ostatnim sukcesie odbiła PALMMA?
 
@Droni

[email protected]

@mmag każda twoja walka to emocje jak przy lepieniu pierogów. Bedorf to synonim nudnego misiakowatego gościa, który lubi po prostu sobie poleżeć w oktagonie. Ja jak przegrywałem, to przynajmniej efektownie : )))))))
Schodzę do do ciężkiej bez problemu. Wraz z moim holenderskim serdecznym przyjacielem mamy obecnie świetnego dietetyka:
urtwGSZ.jpg



więc @mateusz19191010 ty też uważaj bałkański chłopcze, żebym cię nie dorwał w lekkiej : ))
Haters Gonna Hate

Może i przegrywałeś efektownie, ale w słabym stylu. Następna moja walka pokaże nowego Karola i wsadzi Ci twój tekst z pierogami prosto w Twoją grubą dupę!

Ps: Młotek od Bajora - pamiętamy!
 
12358257_1022078921175502_1561169434_n.jpg

Pierwszą walką na karcie wstępnej KSW 35 w Ergo Arenie będzie rewanżowe starcie za to, co wydarzyło się 31 października 2015 roku w Wembley Arenie. Wówczas Michałowi Włodarkowi nastąpił nagły wzrost adrenaliny i zaatakował Thompsona nielegalnymi kolanami w parterze. Jak będzie teraz?! Czekają nas ciężkie grzmoty!
 
12325035_1022078924508835_1786611218_n.jpg

Drugą walką na Undercardzie KSW35 będzie pojedynek o być albo nie być w tej najwyższej hierarchii KSW w wadze półśredniej. Roberta Radomskiego dawno nie widzieliśmy na KSW. Rafał Moks również ma bardzo dużo do udowodnienia po ostatnich dwóch porażkach. Jak będzie?! Dowiemy się w piątek o 21:00
 
12348787_1022078964508831_1612742787_n.jpg

Mocnym kandydatem do walki wieczoru będzie 1szy pojedynek karty głównej KSW 35!. Leszek Krakowski w debiucie pokonał wetereana UFC - Andre Winnera. Dzisiaj na jego drodze staje jeden z najbardziej efektownie walczących zawodników w KSW - Vaso Bakocevic. Psychopata walczy o życie w organizacji Lewandowskiego i Kawulskiego. Brak zwycięstwa spowodowałby brak kontraktu z największą organizacją w Europie.
 
12351135_1022078977842163_458098284_n.jpg

Drugim pojedynkiem gali będzie jak to mawia Łukasz "Juras" Jurkowski pojedynek, w którym nie można nawet mrugać, bo w każdej chwili może się skończyć. Dwóch potężnie bijących średnich. Z pewnością będzie to największy test w karierze Łukasza Bieńkowskiego.
 
12358257_1022078921175502_1561169434_n.jpg

Pierwszą walką na karcie wstępnej KSW 35 w Ergo Arenie będzie rewanżowe starcie za to, co wydarzyło się 31 października 2015 roku w Wembley Arenie. Wówczas Michałowi Włodarkowi nastąpił nagły wzrost adrenaliny i zaatakował Thompsona nielegalnymi kolanami w parterze. Jak będzie teraz?! Czekają nas ciężkie grzmoty!

Michał Włodarek na twitterze: Przygotowania do #KSW35 tak dobre jak nigdy. Forma życiowa. Będzie krwawa bitka! Tym razem bez żadnych wątpliwości!
 
12335915_1022108977839163_640912638_n.jpg


Dodani:
Jay Silva
Abu Azaitar
Oli Thompson
Damir Hadzovic

+ Aktualizacja statystyk OVRL po KSW 34!
 
Borys Mańkowski, pierwszy raz po KSW 34:

Po takiej żenadzie jaką odwalili sędziowie w mojej walce chciałem odejść z KSW. Powiedziałem to nawet w wywiadzie po walce. Statystyki mówią jasno: macie klapki na oczach. Wstydźcie się. Martinie, Maćku, dyrektorze Wojku - żenada. Ale mam nadal kontrakt z tą amatorką, więc muszę stoczyć tu jeszcze kilka pojedynków. Rudy Angol coś szczeka, chętnie uciszę jego mordę! A śmieszny "tymczasowy tytuł" to możecie wsadzić sobie w dupska, bo każdy kto był na gali widział, że nie przegrałem. Odbębnię swoje walki i zmykam do poważnej organizacji. W hejterów wbijam cwela wraz z trenerem Andrzejem.

(@Minionek) - Jim, jestem szczerze wkurwiony, szykuj się na wpierdol.
 
Borys Mańkowski, pierwszy raz po KSW 34:

Po takiej żenadzie jaką odwalili sędziowie w mojej walce chciałem odejść z KSW. Powiedziałem to nawet w wywiadzie po walce. Statystyki mówią jasno: macie klapki na oczach. Wstydźcie się. Martinie, Maćku, dyrektorze Wojku - żenada. Ale mam nadal kontrakt z tą amatorką, więc muszę stoczyć tu jeszcze kilka pojedynków. Rudy Angol coś szczeka, chętnie uciszę jego mordę! A śmieszny "tymczasowy tytuł" to możecie wsadzić sobie w dupska, bo każdy kto był na gali widział, że nie przegrałem. Odbębnię swoje walki i zmykam do poważnej organizacji. W hejterów wbijam cwela wraz z trenerem Andrzejem.

(@Minionek) - Jim, jestem szczerze wkurwiony, szykuj się na wpierdol.

Borys jeszcze kilka głupich odzywek, a o pas tymczasowy stanie Kamil Szymuszowski...
Nie szczekaj, bo jak mówią żaba to piękny...
 
Borys jeszcze kilka głupich odzywek, a o pas tymczasowy stanie Kamil Szymuszowski...
Nie szczekaj, bo jak mówią żaba to piękny...

Sram na wasze kwity jak mówi klasyk. No dalej, zwolnijcie mnie z kontraktu.. oh wait, nie macie lepszych zawodników.
 
Sram na wasze kwity jak mówi klasyk. No dalej, zwolnijcie mnie z kontraktu.. oh wait, nie macie lepszych zawodników.
Na KSW 37 planowo miała się odbyć walka o pas tymczasowy w wadze półśredniej między Borysem Mańkowskim, a Jimem Wallheadem.
Borys Mańkowski po serii niezgody z właścicielami KSW, mimo że obowiązuje go kontrakt na jeszcze 3 walki w dość dosadnych słowach wypowiadał się organizacji Maćka i Martina.
Borysa w walce o pas zastąpi Kamil Szymuszowski, w zamian za to Borys traci miejsce w górnej części rozpiski i zmierzy się na początku gali z Karlem Amoussou (mówi się w kuluarach jakoby Borys szykował się do ścięcia do 70kg i walki z klubowym kolegą Mateuszem Gamrotem)
 
Straszna lipa z ludźmi w wadze LHW. Jak nie ma więcej chętnych to może dać możliwość ludziom wybrać po 2 zawodników.
 
Oli Thompson na Facebooku: Dajcie mi już piątek, dajcie mi już walkę. W kolejce za Włodarkiem, ustawiają się kolejni do pobicia. To będzie dobra końcówka roku.
 
Tak. Godzina 20:30
Każdy po za lukaszem ma prawo do doboru 2giego zawodnika. Czas start !
12335915_1022108977839163_640912638_n.jpg
 
Back
Top