Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Atilla Vegh po walce:
Spodziewalem sie mocnych atakow przeciwnika w stojce, jego obalenia to byla dla mnie woda na mlyn. Parter to bylo to co szczegolnie szykowalem na ta walke i tym chcialem zaskoczyc. Co dalej? Dzis swietowanie, a potem na spokojnie z trenerem pomyslimy o przyszlosci.
 
Wywiad Maiquela Falcao dla MMARocks:
Dominik D : Dlaczego zdecydowałeś się właśnie na Kułaka?
Falcao: Jak wiesz Maciej Jewtuszko to przyjaciel Materli , a Materla to przyjaciel Khalidova . A ja z Khalidovem po walce przybiłem piątke i czuję , że muszę się na nim zemścić....
Dominik D : Co sądzisz o mistrzowskich walkach dzisiejszej gali ?
Falcao: W walce Borysa ewidentny błąd sędziowski a Tomasz Narkun miał źle dobraną taktykę @Arlovski ...
Dominik D : Dzięki za ten krótki wywiad . Wiemy że spieszysz się na samolot. Powodzenia w przyszłej walce!
Falcao: Kułak IDE PO CIEBIE !!!
 
Karol w swoim stylu komentuje znalezienie się w karcie walk pod Pudzianem.

12316311_198257960511702_3212651434144201357_n.jpg
 
Jim dla Cohones:
- Pierwszą rundę badałem przeciwnika jak zawsze.
- Moim zdaniem w walce wieczoru powinna być ogłoszona kolejna runda.
- Kułak w 77 byłby interesującym przeciwnikiem.
- Nie wiem z kim mnie zestawią, myślę że o pas poczekam bo widzowie chcą rewanżu ME.
- Nie liczyłem na bonus, ale bonus dla Mortadeli to śmiech na sali.
- Jestem gotowy zawalczyć w 185 funtów jeśli wypadnie ktoś z KSW 35
- Interesujące mnie nazwiska to Saidov, Mańkowski oraz Kułak.
 
Celiński na Twitterze.

Przepraszam że zawiodłem, zawiodłem nie tylko kibiców i trenerów ale i siebie. Zacząłem tą walkę dobrze by później tak łatwo zje*** swoją przewagę. Nie zostałem mocno obity, czuje się dobrze i wiem że mam dwie porażki z rzędu. Jestem jednak gotowy by walczyć, przyjmę każda propozycje byleby jak najszybciej. Muszę się odbudować. MARTIN (@Droni) jeżeli ktoś wypadnie z Ksw 35 w wadze ciężkiej z miłą chęcią wejdę do oktagonu!
 
Celiński na Twitterze.

Przepraszam że zawiodłem, zawiodłem nie tylko kibiców i trenerów ale i siebie. Zacząłem tą walkę dobrze by później tak łatwo zje*** swoją przewagę. Nie zostałem mocno obity, czuje się dobrze i wiem że mam dwie porażki z rzędu. Jestem jednak gotowy by walczyć, przyjmę każda propozycje byleby jak najszybciej. Muszę się odbudować. MARTIN (@Droni) jeżeli ktoś wypadnie z Ksw 35 w wadze ciężkiej z miłą chęcią wejdę do oktagonu!
Po takim występie Karol głęboko się zastanawiam czy chciałbym Ciebie widzieć w tym roku jeszcze w klatce KSW, no chyba że mi dupe przyliżesz.
 
Aslambek Saidov bardzo poważnej kontuzji. Bez operacji jego więzadła się nie naprawią.
W ramach tego na KSW 37 w CO-MAIN EVENCIE
Walka o tymczasowy pas KSW w wadze półśredniej
Mańkowski vs. Wallhead!
Co na to
@FLOWRIDER
@Minionek

KSW 36.
Falcao nie zawalczy na 100% z Kułakiem, który schodzi do 77 kg. Falcao natomiast zawalczy ze zwycięzcą walki Drwal vs. Grove

KSW 37
Na tej gali po raz 1szy zobaczymy Krzyśka Kułaka w kategorii 77 kg.
 
Materla pewnie pokonuje Strusa

ksw26_materla_reka_650.jpg


"Plan minimum został wykonany - przekonujące zwycięstwo punktowe było jedną z opcji, było kilka okazji do poddania ale Piotrek okazał się solidnie przygotowanym na parter, w stójce nadal nie wygląda to tak jakbyśmy wszyscy oczekiwali i jest nad czym pracować. Urazów brak - a więc czekamy na kolejne oferty walk, obojętnie kto to będzie droga po pas rozpoczęła się na nowo - na KSW 35 jest trzy walki w mojej kategorii - jestem gotowy na ewentualne zastępstwa w razie kontuzjii bądź niech ktoś wywalczy walkę ze mną."
 
Po takim występie Karol głęboko się zastanawiam czy chciałbym Ciebie widzieć w tym roku jeszcze w klatce KSW, no chyba że mi dupe przyliżesz.
Nie przegrywam ze słabymi rywalami, były mistrz ksw oraz były mistrz Bellatora, obaj światowej klasy zawodnicy. Wciąż jestem jednym z najlepszych półciężkich w Polsce. Nie jedna organizacja chciałaby bym bił się u nich. Kręcę hype wokół swoich walk. To byłaby strata dla Ksw nie wpuszczać tak efektywnego zawodnika. A dupe to wyliczać może z Ci Mamed, przecież jesteście w super kontaktach, jesteś jego managerem i to Ty mu płacisz.
 
Falcao na Twitterze :
Kułak ty miękka pipo! Ale dla mnie nie liczy się z kim zawalcze . Wiem , że następną walkę wygram i to tyle w temacie . !
 
Nie przegrywam ze słabymi rywalami, były mistrz ksw oraz były mistrz Bellatora, obaj światowej klasy zawodnicy. Wciąż jestem jednym z najlepszych półciężkich w Polsce. Nie jedna organizacja chciałaby bym bił się u nich. Kręcę hype wokół swoich walk. To byłaby strata dla Ksw nie wpuszczać tak efektywnego zawodnika. A dupe to wyliczać może z Ci Mamed, przecież jesteście w super kontaktach, jesteś jego managerem i to Ty mu płacisz.
Przekonałeś mnie ty sukinsynu
Undercard - KSW 37

Celiński vs. Marrero!
 
FACEBOOK MAMEDA:
Gratulacje dla mojego kuzyna Aslana wiedziałem, że zwycięży, bo na treningach dawał z siebie wszystko i był w mega formie.
No i oczywiście cieszę się ze zwycięstwa mojego przyjaciela Michała Materli, zawalczył taktycznie i z głową, potrafił wykorzystać swoje mocne strony, cieszę się, że odbudował się po ostatniej walce, która była trudna dla nas obu. Jeżeli tylko Michał chce i właściciele się na to zgodzą jestem gotowy dać mu rewanż bo to prawdziwy sportowiec i wojownik.

Karol (@Sompa) widzisz tak to jest jak się dużo szczeka a mało robi i na treningach i w walc. Zarzucasz mi, że nie mam ambicji bo nie poszedłem do UFC, może i masz rację, jednak mi UFC zaproponowało kontrakt natomiast Ty możesz tylko o tym pomarzyć, bo nawet w KSW nie potrafisz dojść do walki o pas. Ja nie mam ambicji wg. Ciebie natomiast Ty nie masz ani honoru ani umiejętności sportowych. Przegrywasz kolejną walkę i nadal ujadasz jak zwykły burek uwiązany na łańcuchu.

Twitter Mameda Chalidowa:
ede4dcc1c9c02.jpg

#kolejnysub
#przypadeg
#niesondze
 
Podoba mi się ta gra :-P szczególnie trash talk.

Mamed @Ian jeszcze się przekonasz że nie masz racji. Moim celem nie jest walka o pas, lecz walka z Tobą by pokazać że średnia jest słaba a hype na Ciebie przesadzony. Azziz już Cię porządnie zweryfikuje ;-)
 
Jeszcze piszesz, że ujdzie?! A może chcesz żeby Media się dowiedziały, że jesteś na dopingu, albo złapałeś kontuzję i nie zawalczysz na KSW!

Pokaż w walce z Brazolem, że zasługujesz na KSW inaczej powalczysz sobie ale u Mirka...
 
@DickNiaz
Kamil Waluś wraca do KSW.
Na KSW 37 zobaczymy go z ... Alexandru Lungu

Ponadto na tej gali:
Występ Mameda Chalidowa
Mańkowski vs. Wallhead o pas Interim
walka o pas w wadze piórkowej
Krzysztof Kułak
Karol Celiński vs. Carmelo Marrero
Jakub Kowalewicz vs. Adrian Zieliński
Emil Różewski vs. Dawid Zawada

na KSW 36

Narkun vs. Vegh?
Zgoda
@Arlovski
@darosanok
Czy macie inne plany
 
Podoba mi się ta gra :-P szczególnie trash talk.

Mamed @Ian jeszcze się przekonasz że nie masz racji. Moim celem nie jest walka o pas, lecz walka z Tobą by pokazać że średnia jest słaba a hype na Ciebie przesadzony. Azziz już Cię porządnie zweryfikuje ;-)
Na razie to Ciebie weryfikuje klatka zacznij wygrywać walki a wtedy być może dam Ci lekcję MMA, której nigdy nie zapomnisz. A tymczasem 11 grudnia rozsiądź się wygodnie o oglądaj moja walkę to może coś się ode mnie nauczysz.
 
Narkun vs. Vegh?
Zgoda
@Arlovski
@darosanok
Czy macie inne plany
Tomek Narkun przyznaje, że wolałby rewanż z Hansem ale rozumie iż wpierw będzie musiał obić się z kimś innym by znowu zdobyć zaufanie i możliwość walki o pas - przyznał w wywiadzie dla Brawo Sport białoruski menadżer Tomka, Andrei Orłuski. - Tomek póki co nie chce rozmawiać z mediami, zaszył się gdzieś w pizdu w Bieszczadach gdzie podobno ćwiczy lołkingi na sosnach i ładuje akumulatory przed kolejnym bojem. - dodał na zakończenie Orłuski.
 
Oli Thompson zdradził na Facebooku, że podczas ostatniego treningu uszkodził sobie kostkę, jednak nie przeszkodzi mu to w pokonaniu Włodarka na KSW 35.
 
Kamil Waluś na szybko dla mmanews:
"jestem głodny zwycięstwa jak nigdy. Ostatnio przegrywałem, to fakt... ale co ja mam ich kurwa zabijać w tym ringu?? Chciałbym podziękować włodarzom KSW za danie mi kolejnej szansy w najlepszej organizacji mma na świecie"
 
@ Atilla Vegh
Narkun? Nie sądze, to świetny zawodnik ale ja chce iść prosto po pas i zmierzyć się z jednym ze zwycięzców: Vegh vs Stringer lub Vegh vs Kondraciuk, co wolą fani?. KSW make it happen!
1) Stringer - zawalczy dopiero na KSW w 2017 roku
2) Kondraciuk uszkodził sobie staw skokowy
3) Kim Ty kurwa jesteś Atilla żeby żądać czegokolwiek po tej walce z Reljiciem..
4) Nie chcesz walczyć z Narkunem? Nie zawalczysz w 2016 roku

<podpisuje kontrakt>
Czekam na dzieciaka czy się odważy.
To się ceni mój Ty szkrabie! :)

Oli Thompson zdradził na Facebooku, że podczas ostatniego treningu uszkodził sobie kostkę, jednak nie przeszkodzi mu to w pokonaniu Włodarka na KSW 35.
Widzę, że Oli boisz się już Michała i wymyślasz kontuzję, jak nie chcesz się bić szybko znajdziemy godne zastępstwo...

Kamil Waluś na szybko dla mmanews:
"jestem głodny zwycięstwa jak nigdy. Ostatnio przegrywałem, to fakt... ale co ja mam ich kurwa zabijać w tym ringu?? Chciałbym podziękować włodarzom KSW za danie mi kolejnej szansy w najlepszej organizacji mma na świecie"
Albo będziesz ważył 130+ kg, albo 105kg (musi być produkt marketingowy)
 
@DickNiaz grubasie zatrudnij jakiegoś dietetyka, schodź z open do ciężkiej, tocz się po pas, a potem Cię zleje!
#typowyBedorf #najpierwFedor #potemPudzianRóżalWaluśBazelak

 
Widzę, że Oli boisz się już Michała i wymyślasz kontuzję, jak nie chcesz się bić szybko znajdziemy godne zastępstwo...
Jak na Spartanina przystało, będę walczył do końca. Wrócę z tarczą, nie na niej. Jestem głodny walki, moja kontuzja nie ma tu znaczenia.

PS. Staty poszły na maila, sprawdź czy dobrze wszystko jest.
 
@Droni

[email protected]

@mmag każda twoja walka to emocje jak przy lepieniu pierogów. Bedorf to synonim nudnego misiakowatego gościa, który lubi po prostu sobie poleżeć w oktagonie. Ja jak przegrywałem, to przynajmniej efektownie : )))))))
Schodzę do do ciężkiej bez problemu. Wraz z moim holenderskim serdecznym przyjacielem mamy obecnie świetnego dietetyka:
urtwGSZ.jpg



więc @mateusz19191010 ty też uważaj bałkański chłopcze, żebym cię nie dorwał w lekkiej : ))
Haters Gonna Hate
 
Back
Top