Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
HERB DEAN będzie jednym z sędziów dzisiaj na KSW 34!
Mogę wziąść saidova na dzisiejszą walkę, jeżeli nie ma jeszcze taktyki, tyle że na czacie mnie nie będzie.
będzie walczył z randomową.
 
Taktyka materli wysłana, sorki za spóźnienie ale liczę ze jeszcze ja uwzględnisz :)

Daj znać czy doszło :)
 
Taktyka materli wysłana, sorki za spóźnienie ale liczę ze jeszcze ja uwzględnisz :)

Daj znać czy doszło :)
Tylko jest źle.

w każdym musisz zrobić
Boxing 30
Kicking 5
Clinching 20
Takedowns 45

i np.

CLINCHING

Dirty Boxing 25
Thai Clinch 25
Avoid Clinch 30
Takedowns 20

itp.
 
Twitter
@Droni
Jestem w treningu, gotowy do walki nawet teraz, jeżeli Borys ma na tyle duże jaja i nie boi się przegranej - to niech walczy ze mną!
Zróbmy tę walkę, dajmy powodów do radości kibiców, którzy są rozczarowani postawą Saidova.
Jedynym warunkiem jest limit wagowy, który musiałby być zwiększony do 83kg.
#kswlogic #vasopsyhopath #tasmaniamdevil #czeczentocipka
 
Typowanie:
Kondraciuk vs. Lach - Lach by UD
Kowalewicz vs. Szulakowski - Szukalowski by SUB
Bajor vs. Maćkowiak - Bajor by SD
Vegh vs. Celiński - Vegh by UD
Taylor vs. Wallhead - Wallhead by KO
Jewtuszko vs. Kułak - Jewtuszko by TKO
Materla vs. Strus - Materla by SD
Narkun vs. Stringer - Stringer by TKO
Mańkowski vs. Saidov - Mańkowski by UD
 
Droni zalamalem się Twoim typowaniem. Będzie jakaś relacja, powtórka? Bo w pracy jestem :-(
 
Droni zalamalem się Twoim typowaniem. Będzie jakaś relacja, powtórka? Bo w pracy jestem :-(
Tak napiszę relację w Wordzie

PS.: Simulation randomness - jest jak największa. Może się zdarzyć dosłownie wszystko :)
 
12351694_1021534074563320_601286951_o.jpg
 
205 lbs.: Tomasz Kondraciuk (11-5) vs. Wojciech Lach (5-0)

1 Runda
Od początku Tomasz Kondraciuk narzucił rytm walki trafił bardzo mocno w stójce, po czym przyparł Lacha do siatki i zadał decydujące, potężne bomby.
Winner is Tomasz Kondraciuk by KO (Punches) at 4:28 Round 1

155 lbs.: Jakub Kowalewicz (6-3) VS Grzegorz Szulakowski (6-1)

1 Runda
Początek rundy bardzo dobry w wykonaniu Kowalewicza, kilka ciosów w stójce, w 3 minucie Szulakowski dobrze obalił rywala i kontrolował swoją pozycję. Runda bardzo wyrównana 10-9 Kowalewicz
2 Runda
Bardzo mocno zaczął bić swojego rywala w stójce 22-letni Kowalewicz do ciosów dołożył soczystego middle-kicka. 10-9 Kowalewicz
3 Runda
Jakub Kowalewicz w tej rundzie ugruntował swoje zwycięstwo pewnie wypunktowując swojego rywala. 10-8 Kowalewicz
Punktacja moja ogólna:
30-26 Kowalewicz

155 lbs.: Jakub Kowalewicz (7-3) VS Grzegorz Szulakowski (6-2) UNANIMOUS DECISION 30-26 29-27 30-26
Winner is Jakub Kowalewicz by Unanimous decision at 5:00 Round 3
 
265 lbs.: Szymon Bajor (14-6) VS Jędrzej Maćkowiak (4-0)

1 Runda
Początek rundy zdecydowanie dla Bajora, który był celniejszy w stójce, w ostatniej minucie Maćkowiak obalił swojego rywala i bardzo poważnie naruszył Bajora. 10-9 Bajor
2 Runda
Fantastyczne obalenie w wykonaniu młodego Polaka i świetna praca z góry, świetne GnP i zdecydowane zwycięstwo Maćkowiaka. 10-9 Maćkowiak
3 Runda
Winner is Jędrzej Maćkowiak by KO (GnP) at 1:13 Round 3



205 lbs.: Attila Vegh (29-6-2) VS Karol Celiński (12-6-1)


1 Runda

Bardzo dobry początek i 2 obalenia Karola Celińskiego, jednak Vegh odwrócił się i sam serią GnP wyniszczył Celińskiego. 10-9 Vegh
2 Runda
Zjawiskowa runda w wykonaniu Vegha od początku nie dał kompletnie dojść do głosu Polakowi.
Winner is Attila Vegh by Submission (Neck Crank) at 4:17


170 lbs.: Jesse Taylor (29-13) VS Jim Wallhaed (28-9)

1 Runda
Najnudniejsza runda gali, Wallhead próbował o dziwo obalić Taylora i skończył na plecach i zebrał 3 dośc mocne ciosy. 10-9 Taylor
2 Runda
Zupełne przeciwieństwo pierwszej rundy, wymiany w których celniejszy okazał się Wallhead i skończył walkę.

Winner is Jim Wallhead by TKO (Punches) at 3:30 Round 2


185 lbs.: Maciej Jewtuszko (11-3) VS Krzysztof Kułak (26-14-2)

1 Runda
Trafił Irokez mocno lewym prostym, wpętali się w wymianę, w której piekielnie trafiał Kułak.

Winner is Krzysztof Kułak by KO (Punches) at 1:26 Round 1

Po walce do klatki KSW wkroczył Maiquel Falcao domagając się walki z Kułakiem.

Maciej Jewtuszko po walce z Mateuszem Borkiem: Wróciły zmory z walki z Kornikiem. Mamo, Tato, Strażacy przepraszam, nie ugasiłem pożaru...

Krzysztof Kułak po walce z Mateuszem Borkiem: Maciek dziękuje Ci za walkę, udało mi się, ale mam parę rachunków do wyrównania: Azaitar, Materla, Strus.. Ale najpierw pokonam skaczącego Falcao, żeby nie było, że boje się kogokolwiek.

185 lbs.: Michał Materla (22-5) VS Piotr Strus (9-3-2)

1 Runda
Bardzo dobra praca techniczna w stójce Strusa, ale to Materla bił mocniej. Strus go obalił, ale Materla szybka zmienił pozycję i to on był z góry. 10-9 Materla
2 Runda
Bardzo mocno na początku rundy trafił Piotrek Strus, ale Cipek wyraźnie zestresowany ostatnią walką z Mamedem obalił Strusa i przeleżał na nim i tą rundę. 10-9 Materla
3 Runda
Bardzo poważnie zachwiał się Materla na samym początku tej rundy, ale pracą w klinczu znów pokazał jak wyjść z opresji. 10-10


Punktacja moja ogólna: 30-28 Materla



185 lbs.: Michał Materla (23-5) VS Piotr Strus (9-4-2) UNANIMOUS DECISION 30-27 29-28 29-28
Winner is Michał Materla by Unanimous decision at 5:00 Round 3

Piotr Strus po walce z Mateuszem Borkiem: Nie wiem co się dzieje z Michałem, nie zasługiwałem na nazywanie mnie bibliotekarzem i ogólne wyzywanie mojej osoby, udowodniłem mu, że ma bardzo dziurawą stójkę. Wygrał, ale chciałbym się mu zrewanżować.

@Assocati czekamy na wypowiedź Michała


KSW LIGHT HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

205 lbs.: Tomasz Narkun (11-2) © VS Hans Stringer (22-7-3)

1 Runda
Znakomita runda. Może ciosów nie było za dużo, ale jak już były to piekielne mocne. 2 świetne obalenia Narkuna. 10-9 Narkun
2 Runda
Bardzo wyrównane starcie, Stringer zdecydowanie lepiej zaczął, pokazał się z dobrej strony jako były zawodnik UFC, potem inicjatywę przejął pochodzący ze Stargardu Polak. 10-10
3 Runda
Obalił Stringer i zaczął bić, bić, bić Narkuna, nieprawdopodobna dyspozycja Holendra, Narkun wyraźnie stracił siły....
Winner is Hans Stringer by Submission (Armbar) at 3:59 Round 3

@Arlovski
Tomasz Narkun po walce z Mateuszem Borkiem: Jestem tak wkurwiony, że masakra. Spuchłem i przegrałem. Ale sędzie za szybko przerwał. Nie klepnąłbym nawet jakby mi tę rękę wyrwał. Weź coś powiedz mati za mnie bo nie mogę

Hans Stringer po walce z Mateuszem Borkiem: Kocham Polskę, Kocham Polaków, tak jak obiecałem, pokonałem kolejnego Polaka. Polacy kocham wasz kraj, ale zawodników w mojej kategorii macie słabych. I LOVE YOU POLAND!


Walka Wieczoru:
170 lbs.: Borys Mańkowski (18-5-1) © VS Aslambek Saidov (17-4)

1 Runda
Bez porywów zdecydowanie liczyliśmy na dużo więcej, Aslambek bije mocniej, Borys częściej, ciężko cokolwiek powiedzieć. 10-9 Saidov
2 Runda
W tej rundzie zawodnik z Poznania pokazał, że nie będzie chciał oddać pasa i zrobi wszystko żeby go zachować. Borys był lepszy! 10-9 Mańkowski
3 Runda
Borys Mańkowski był znów celniejszy i wykazał minimalnie większą chęć do obrony tytułu niż Saidov do jego zdobycia. Trylogia się dopełniła. Mańkowski był lepszy. 10-9 Mańkowski

Punktacja moja ogólna: 29-28 Mańkowski

170 lbs.: Borys Mańkowski (18-6-1) © VS Aslambek Saidov (18-4) UNANIMOUS DECISION 27-30 28-29 28-29


Winner is Aslambek Saidov by Unanimous decision at 5:00 Round 3

@FLOWRIDER

Borys Mańkowski po walce z Mateuszem Borkiem: Werdykt to kpina, byłem lepszy, nara KSW, czekam na ofertę z UFC

Aslambek Saidov po walce z Mateuszem Borkiem: Dziękuje Bogu, czułem, że wygrałem 1 i 3 rundę, jestem mentalnym zwycięzcą, czekam na dalsze oferty, jak Bóg da to zawalczę już na KSW 36.




 
Celiński świeżo po walce dla MMARocks :

Powiem tylko tyle, dałem dupy i nie wiem jak mogłem sobie pozwolić by tak olać 2 rundę. To tylko moja wina... Chcę wrócić jak najszybciej do walki, ksw 35-36 i walka z Lechem? Martin liczę na Ciebie. Przepraszam fanów.
 
Celiński świeżo po walce dla MMARocks :

Powiem tylko tyle, dałem dupy i nie wiem jak mogłem sobie pozwolić by tak olać 2 rundę. To tylko moja wina... Chcę wrócić jak najszybciej do walki, ksw 35-36 i walka z Lechem? Martin liczę na Ciebie. Przepraszam fanów.

KSW 35 już jest zapełnione 11 walk.
 
265 lbs.: Szymon Bajor (14-6) VS Jędrzej Maćkowiak (4-0)

1 Runda
Początek rundy zdecydowanie dla Bajora, który był celniejszy w stójce, w ostatniej minucie Maćkowiak obalił swojego rywala i bardzo poważnie naruszył Bajora. 10-9 Bajor
2 Runda
Fantastyczne obalenie w wykonaniu młodego Polaka i świetna praca z góry, świetne GnP i zdecydowane zwycięstwo Maćkowiaka. 10-9 Maćkowiak
3 Runda
Winner is Jędrzej Maćkowiak by KO (GnP) at 1:13 Round 3



205 lbs.: Attila Vegh (29-6-2) VS Karol Celiński (12-6-1)


1 Runda

Bardzo dobry początek i 2 obalenia Karola Celińskiego, jednak Vegh odwrócił się i sam serią GnP wyniszczył Celińskiego. 10-9 Vegh
2 Runda
Zjawiskowa runda w wykonaniu Vegha od początku nie dał kompletnie dojść do głosu Polakowi.
Winner is Attila Vegh by Submission (Neck Crank) at 4:17


170 lbs.: Jesse Taylor (29-13) VS Jim Wallhaed (28-9)

1 Runda
Najnudniejsza runda gali, Wallhead próbował o dziwo obalić Taylora i skończył na plecach i zebrał 3 dośc mocne ciosy. 10-9 Taylor
2 Runda
Zupełne przeciwieństwo pierwszej rundy, wymiany w których celniejszy okazał się Wallhead i skończył walkę.

Winner is Jim Wallhead by TKO (Punches) at 3:30 Round 2


185 lbs.: Maciej Jewtuszko (11-3) VS Krzysztof Kułak (26-14-2)

1 Runda
Trafił Irokez mocno lewym prostym, wpętali się w wymianę, w której piekielnie trafiał Kułak.

Winner is Krzysztof Kułak by KO (Punches) at 1:26 Round 1

Po walce do klatki KSW wkroczył Maiquel Falcao domagając się walki z Kułakiem.

Maciej Jewtuszko po walce z Mateuszem Borkiem: Wróciły zmory z walki z Kornikiem. Mamo, Tato, Strażacy przepraszam, nie ugasiłem pożaru...

Krzysztof Kułak po walce z Mateuszem Borkiem: Maciek dziękuje Ci za walkę, udało mi się, ale mam parę rachunków do wyrównania: Azaitar, Materla, Strus.. Ale najpierw pokonam skaczącego Falcao, żeby nie było, że boje się kogokolwiek.

185 lbs.: Michał Materla (22-5) VS Piotr Strus (9-3-2)

1 Runda
Bardzo dobra praca techniczna w stójce Strusa, ale to Materla bił mocniej. Strus go obalił, ale Materla szybka zmienił pozycję i to on był z góry. 10-9 Materla
2 Runda
Bardzo mocno na początku rundy trafił Piotrek Strus, ale Cipek wyraźnie zestresowany ostatnią walką z Mamedem obalił Strusa i przeleżał na nim i tą rundę. 10-9 Materla
3 Runda
Bardzo poważnie zachwiał się Materla na samym początku tej rundy, ale pracą w klinczu znów pokazał jak wyjść z opresji. 10-10


Punktacja moja ogólna: 30-28 Materla



185 lbs.: Michał Materla (23-5) VS Piotr Strus (9-4-2) UNANIMOUS DECISION 30-27 29-28 29-28
Winner is Michał Materla by Unanimous decision at 5:00 Round 3

Piotr Strus po walce z Mateuszem Borkiem: Nie wiem co się dzieje z Michałem, nie zasługiwałem na nazywanie mnie bibliotekarzem i ogólne wyzywanie mojej osoby, udowodniłem mu, że ma bardzo dziurawą stójkę. Wygrał, ale chciałbym się mu zrewanżować.

@Assocati czekamy na wypowiedź Michała


KSW LIGHT HEAVYWEIGHT CHAMPIONSHIP FIGHT:

205 lbs.: Tomasz Narkun (11-2) © VS Hans Stringer (22-7-3)

1 Runda
Znakomita runda. Może ciosów nie było za dużo, ale jak już były to piekielne mocne. 2 świetne obalenia Narkuna. 10-9 Narkun
2 Runda
Bardzo wyrównane starcie, Stringer zdecydowanie lepiej zaczął, pokazał się z dobrej strony jako były zawodnik UFC, potem inicjatywę przejął pochodzący ze Stargardu Polak. 10-10
3 Runda
Obalił Stringer i zaczął bić, bić, bić Narkuna, nieprawdopodobna dyspozycja Holendra, Narkun wyraźnie stracił siły....
Winner is Hans Stringer by Submission (Armbar) at 3:59 Round 3

@Arlovski
Tomasz Narkun po walce z Mateuszem Borkiem: Jestem tak wkurwiony, że masakra. Spuchłem i przegrałem. Ale sędzie za szybko przerwał. Nie klepnąłbym nawet jakby mi tę rękę wyrwał. Weź coś powiedz mati za mnie bo nie mogę

Hans Stringer po walce z Mateuszem Borkiem: Kocham Polskę, Kocham Polaków, tak jak obiecałem, pokonałem kolejnego Polaka. Polacy kocham wasz kraj, ale zawodników w mojej kategorii macie słabych. I LOVE YOU POLAND!


Walka Wieczoru:
170 lbs.: Borys Mańkowski (18-5-1) © VS Aslambek Saidov (17-4)

1 Runda
Bez porywów zdecydowanie liczyliśmy na dużo więcej, Aslambek bije mocniej, Borys częściej, ciężko cokolwiek powiedzieć. 10-9 Saidov
2 Runda
W tej rundzie zawodnik z Poznania pokazał, że nie będzie chciał oddać pasa i zrobi wszystko żeby go zachować. Borys był lepszy! 10-9 Mańkowski
3 Runda
Borys Mańkowski był znów celniejszy i wykazał minimalnie większą chęć do obrony tytułu niż Saidov do jego zdobycia. Trylogia się dopełniła. Mańkowski był lepszy. 10-9 Mańkowski

Punktacja moja ogólna: 29-28 Mańkowski

170 lbs.: Borys Mańkowski (18-6-1) © VS Aslambek Saidov (18-4) UNANIMOUS DECISION 27-30 28-29 28-29
Te rundy 10-10 i zwycięstwo Mańkowskiego w Twojej relacji to literówki?


Winner is Aslambek Saidov by Unanimous decision at 5:00 Round 3

@FLOWRIDER

Borys Mańkowski po walce z Mateuszem Borkiem: Werdykt to kpina, byłem lepszy, nara KSW, czekam na ofertę z UFC

Aslambek Saidov po walce z Mateuszem Borkiem: Dziękuje Bogu, czułem, że wygrałem 1 i 3 rundę, jestem mentalnym zwycięzcą, czekam na dalsze oferty, jak Bóg da to zawalczę już na KSW 36.


@Droni Te rundy 10-10 i zwycięstwo Borysa w Twoich relacjach to literówki?
 
Mój zawodnik narazie nie ma czasu na wywiady, zdjęcia. Jest trening, przygotowania w Rosji u Fedora w mieście Stary Oskol.
 
Bonusy:

Nokaut Wieczoru: Krzysztof Kułak
Poddanie Wieczoru: Attila Vegh
Walka wieczoru: Michał Materla vs. Piotr Strus
 
Back
Top