Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Karol Celiński dla MMARocks:

Redakcja:
Witaj Karolu, jak samopoczucie przed walką z Atilla?

Karol: Witam, jeżeli chodzi o samopoczucie to czuję się świetnie, nic mi nie dolega, forma jest więc dam napewno dobra walkę.

Redakcja :

Przygotowywałeś się jak zwykle w Arachionie?

Karol :

Jasne, Arachion to najlepszy klub w Polsce, mamy mistrzyni UFC Joannę, oraz znakomity duet trenerski.

Redakcja :

Jak przebiegały przygotowania?

Karol :
Na szczęście bez żadnych urazów, najbardziej szlifowałem zapasy oraz kondycję.

Redakcja :

A jak z waga na 5dni przed walką?

Karol :

Ważę obecnie 97kg, więc zostało tylko 4do zabicia. Nie będę miał żadnych problemów.

Redakcja:

Co sądzisz o swoim najbliższym przeciwniku?

Karol :

Atilla jest dobrym zawodnikiem, lecz nudnym, co pokazał w walce z Goranem. Ja spowoduje że będą fajerwerki.

Redakcja:
Jak podobała Ci się ostatnia gala KSW? Walczył tam Twój kolega z klubu i zdobył pas mistrza wagi średniej.

Karol :

Kolega (śmiech), nie nazwał bym tak tego... Jedynie trenujemy w jednym klubie. A to że zdobył pas mistrza KSW to mało znaczy, Materle pokonał nawet słaby Silva.

Redakcja :

Czyżby jakiś konflikt?

Karol:
Nie lubię zawodników bez ambicji, skoro dla niego odbijanie emerytów jest ok to nic tylko pogratulować. Szczerze mówiąc sam bym z nim z chęcią zawalczył.

Redakcja :

Dziękuję Karolu za wywiad i życzę powodzenia w następnej walce.

Karol:

Ja również dziękuję, zobaczycie innego Karola niż w walce z Narkunem. Pozdrawiam serdecznie, cześć!
 
Wypowiedzi Borysa Mańkowskiego w trailerze KSW 34.

- Po tym jak odebrałem pas, wiedziałem, że prędzej czy później zmierzymy się z Asłanem, by domknąć tę trylogię

- To nasza trzecia walka na przestrzeni trzech lat, zdążyliśmy się już nieco poznać, aczkolwiek mam parę "myczków" na Saidova

- Pierwsza walka, moja kontuzja, wolę nie wracać do tamtych dni. Byłem w niezłym dołku. Ale nie poddałem się, trenowałem jeszcze ciężej i na KSW 27 zrealizowałem swój cel - zdobyłem pas

- Saidov miał swoje problemy międzyczasie, ale wrócił na właściwy tor, wygrał dwie walki. Aslambek to klasowy zawodnik, ale ja jestem zwyczajnie lepszy i udowodnię to na KSW 34. Zamierzam zgarnąć kolejny bonus.

- Po walce zjem olbrzymiego hamburgera i wypiję kufel coli

- Liczy się zwycięstwo. Czy mam coś do powiedzenia Aslambekowi? Tak, Asłan ten pas jest mój i po KSW 34 nic się w tej kwestii nie zmieni. Po raz kolejny Cię poddam. 6 grudnia, bądźcie tam!
 
Jeżeli chodzi o Trailer, to znakomicie zrobił to FLOWRIDER, niech każdy bierze przykład ;) !
Aż mam marzenie, żeby w przyszłym roku każdy nagrał to przed kamerą i zrobić taki prawdziwy trailer video, wszystko powolutku !
 
Ambitne z tymi trailerami.

Management Cebuli na Twitterze :

#Karol #Mamed #planynaprzyszłość #walka #Martin

Co sądzicie po tym jak Karol wygra swój najbliższy bój?


Cebula na Twitterze :

Jestem głodny walki, walka nie wyjdzie poza 2 rundę! Nie mrugajcie, ostrzegam ;)
 
Last edited:
12305622_1017648611618533_1072022592_n.jpg

Na gali KSW 34 dojdzie do szalenie interesującego pojedynku w wadze ciężkiej. Doświadczony Szymon Bajor podejmie wciąż nieopierzonego w dużych walkach Jędrzeja Maćkowiaka. Dla obu będzie to walka o zbliżenie się do walki o pas. Kto będzie górą?! Tego dowiecie się już niedługo !
 
  • Like
Reactions: Ian
12308938_1017648804951847_148586483_n.jpg

Dla obu będzie to zestawienie o być albo nie być w poważnych walkach dla federacji. Oboje wracają po porażkach z mistrzami: Goranem Reljiciem i Tomaszem Narkunem. Oboje mają dużo do udowodnienia. Jeden z nich podąży dalej "Aleją Gwiazd"!
 
  • Like
Reactions: Ian
#AtillaVegh
"Celinski to przetarcie, wyzwania zaczną się później. Jego mocne strony? wiara w siebie. Bedzie klepał albo zaśnie!"
 
Twitter Karol Celiński :

Wiadomość dla Atilli...
Skoro twierdzisz że zasnę to zapraszam Cie do boju w stojce. Pokaż na co Cię stać i zróbmy show. Nie chce by moi fani widzieli jak się mnie boisz i unikasz walki. Moja wygrana to kwestia max 2 rund.

Przypominam już 6 grudnia zobaczycie odrodzonego Cebulę! Nie przegapcie tego jak moja ręką uniesie się że zwycięstwa.
 
Mamed Chalidow w programie Puncher:

- Przygotowania idą dobrze po kontuzji ani śladu czuję głód walki, którego walka z Michałem nie zaspokoiła.
- Aziz Karaoglu (@Gaara ) to podrabiany muzułmanin
- Nie boję się stójki Aziza, żeby mnie znokautować musi trafić, co mu skutecznie uniemożliwię
- Na pewno przetestuję parter Karaoglu
- Karol Celiński (@Sompa ) nie jest prawdziwym przyjacielem, jest Norbertem Sawickim w świecie zawodników, twarzą w twarz udaje przyjaciela a w mediach atakuje moją osobę
- Celiński mówi, że Michał Materla ( @ATheReemO ) jest słabym zawodnikiem, więc co powiedzieć o nim gdy w 1r poddaje go Tomasz Narkun
- Karol ma tylko przyzwoitą stójkę w parterze jest bardzo słaby na treningach skręcam go w precelek
- Po walce z Michałem długo dochodziłem do siebie, ale dam mu rewanż bo jest wielkim wojownikiem
- Walka z Michałem sprawiła, że przekroczyliśmy pewną granicę dlatego teraz ewentualny rewanż będzie łatwiejszy
- Falcao to trudny przeciwnik, ale wierzę, że Michał da radę
- Chętnie zawalczyłbym z Drwalem bo już 3 razy nie dochodziło do naszych walk
- Islam to religia pokoju, a fundamentalizm i zamachy nie maja z nią nic wspólnego
 
Last edited:
Karol Celiński na Facebooku:

Moja walka zbliża się wielkimi krokami, chciałbym podziękować wszystkim moim sponsorom, trenerom oraz bliskim, każdy pomagał mi w przygotowaniach do walki na swój sposób,lecz dzięki temu jestem w tak szczytowej formie. Jeżeli uda mi się pokonać Atille, to chciałbym znów zawalczyć z Goranem. Liczę na wasze wsparcie.

Mamed jeżeli to czytasz to pamiętaj, nadejdzie ten dzień kiedy spotkamy się w klatce i udowodnisz czy tak łatwo idzie Ci ze mną w parterze. Moja walka z Narkunem to był wypadek przy pracy oraz walką z młodym prospektem a w tej chwili już mistrzem KSW wagi półciężkiej. Wiem że nie dostanę tej walki szybko, ale na pewno się odbędzie. A tymczasem z bratem udzielaj pożyczek na wysoki procent.

Pozdrawiam. Już 6 grudnia Ksw 34 oraz moja walka z Atilla nie przegapcie tego!
 
Karol Celiński na Facebooku:

Moja walka zbliża się wielkimi krokami, chciałbym podziękować wszystkim moim sponsorom, trenerom oraz bliskim, każdy pomagał mi w przygotowaniach do walki na swój sposób,lecz dzięki temu jestem w tak szczytowej formie. Jeżeli uda mi się pokonać Atille, to chciałbym znów zawalczyć z Goranem. Liczę na wasze wsparcie.

Mamed jeżeli to czytasz to pamiętaj, nadejdzie ten dzień kiedy spotkamy się w klatce i udowodnisz czy tak łatwo idzie Ci ze mną w parterze. Moja walka z Narkunem to był wypadek przy pracy oraz walką z młodym prospektem a w tej chwili już mistrzem KSW wagi półciężkiej. Wiem że nie dostanę tej walki szybko, ale na pewno się odbędzie. A tymczasem z bratem udzielaj pożyczek na wysoki procent.

Pozdrawiam. Już 6 grudnia Ksw 34 oraz moja walka z Atilla nie przegapcie tego!

FACEBOOK MAMEDA CHALIDOWA:

Karol walczyłeś z młodym prospektem i klepałeś szybciutko jak młody adept MMA. Cytując klasyka : "żaba to piękny ptak ale skrzydeł jej brak", i Ty na zawsze pozostaniesz żabą a ptakiem zdobywającym niebo jestem ja.
I to ja byłem mistrzem wagi półciężkiej i jestem mistrze wagi średniej KSW, najpierw zdobądź pas a potem możemy rozmawiać o ewentualnej walce.
#teamNarkun
 
12319477_1018612228188838_521160070_n.jpg


Na gali KSW 34 dojdzie do pasjonującego pojedynku w wadze półśredniej, kontuzjowanego Roberta Radomskiego zmienił Jesse Taylor i to on zawalczy z Jimem Wallhaedem w 5tej walce tej gali. W przypadku zwycięstwa Jesse Taylor powróci do gry o tron w wadzę półśredniej, natomiast jeśli Jim Wallhaed wygra to znacząco zbliży się do walki o pas. Zacieramy ręce!
 
12305471_1017648968285164_865959489_n.jpg

Wielki powrót Krzyśka Kułaka do KSW, po walce z Azaitarem dużo mówiło się o końcu kariery, jednak "Model" nie zamierzał się poddać. Staje do walki ze swoim rówieśnikiem Maćkiem Jewtuszko. Wygrany będzie mógł pozwolić sobie na jeszcze jedną szansę spróbowania sił w wielkich walkach.
 
  • Like
Reactions: Ian
Borys Mańkowski w #dziejesienazywo Artura Mazura z WP.PL:

- Saidov to klasowy zawodnik, ale nie czuję zagrożenia z jego strony
- Doceniam KSW, które dało mi walkę wieczoru
- W Ankosie mam dobrą ekipę do trenowania, lecz nie wykluczam wyjazdów w przyszłości np. Allstars Gym w Szwecji
- Łukasz Rajewski mocno naciskał na moją stójkę, nie boję się Aslambeka w stójce
- Nowa siedziba Ankosu to najlepsze miejsce do trenowania w Polsce
- Liczę, że po pokonaniu Saidova KSW ściągnie mi jakiegoś dobrego zawodnika zza granicy
- Chętnie przetestuję Wallhead'a, ale ten musi najpierw zasłużyć sobie na walkę o pas
- Jestem gotowy na dystans 5x5, więc jeśli KSW takowy wprowadzi, to nie będzie to dla mnie żaden problem
- Myślę o UFC, ale obecnie jestem w KSW i skupiam się, by tutaj dobrze wykonywać swoją robotę
- W UFC jest cała masa kiepskich zawodników, spokojnie bym sobie tam poradził
- Ankos to zgrany zespół, u nas nie ma podziałów jak w innych klubach
- 6 grudnia wychodzę i robię swoje, tyle
 
12305576_1017648981618496_724665173_n.jpg


Michał Materla po brutalnej porażce z rąk swojego przyjaciela Mameda Khalidova toczy walkę z następną bliską mu osobą. Będzie próbował zatrzeć plamę po KSW 33. Piotr Strus wraca po ponad rocznej przerwie na galach KSW. Ostatnio między przyjaciółmi zaczęło coraz mocniej iskrzeć. Materla nazwał Strusa "bibliotekarzem". Strus odpowiedział mu nazywając jego umiejętności stójkowe "Burneikowymi". Co wydarzy się w klatce?! Tego dowiemy się już niedługo!
 
  • Like
Reactions: Ian
Całokształt jest spoko, a te "pierdolenie " ciekawe bardzo.
Na maila wysłałem taktykę jbc.
 
JIM dla www.fightukmma.co.uk
- Po walce z Taylorem chce walki o pas!
- Nie mam dobrych kontaktów z szefem KSW Lewandowskim.
- Po walce z Taylorem jadę do Dubaju na kolejną walkę.
- Bardzo dziękuje ATT za przyjęcie, dobre sparingi i gameplan na walkę.
- Walce mistrzowskiej wygra Saidov jest głodny wygranej, Borysek czuje się za pewny i za bardzo pompowany przez KSW, bali się mi go dać żeby go nie zabił (śmiech)
- Materla z mistrza spadł bardzo nisko, skoro dostaje jakiegoś dzieciaka na przetarcie.
- Narkun wygra, to prawdziwy mistrz.
- Vegh udowodni że poprzednia walka to pomyłka.
- Reszty zawodników nie znam, śmieszny tylko ten freak match kosmity i modela z gucci hahaha
 
12312125_1017649141618480_1953135399_n.jpg

W CO-Main Evencie KSW 34 wystąpi Mistrz KSW w wadze półciężkiej pochodzący ze Szczecina Tomasz "Żyrafa" Narkun. W swojej pierwszej obronie pasa po efektownym zwycięstwie na gali w Londynie spotka się z weteranem UFC Holendrem Hansem Stringerem. 28-letni Holender miał epizod również na galach w Polsce. Czy Żyrafa w swojej 5 walce dla KSW wyjdzie po raz 4 zwycięsko i najważniejsze pytanie czy obroni pas KSW?! Torwar CZEKA !!
 
Federacja KSW podpisała kontakty z kilkunastoma nowymi zawodnikami! Oznacza to, że od roku 2017 - będą odbywały się 4 gale w PPV, 2 w otwartym Polsacie. Lista zawodników - wkrótce !
 
Waga Ciężka:
Blagoi Ivanov
Satoshii Ishii
Alexandru Lungu

Półciężka:
Carmelo Marrero
Roger Gracie
Thierry Sokoudjou

Średnia:
Maciej Różański

Półśrednia:
Karl Amoussou
Emil Różewski

Lekka:
Adrian Zieliński
Luiz Firmino
Marian Ziółkowski

Piórkowa:
Kamil Łebkowski
Krzysztof Kłaczek
Filip Wolański
12312313_1018811271502267_1683915006_n.jpg
 
@Droni Sarnavskiy'ego proponuję jeszcze do lekkiej, zwolniony ostatnio z Bellatora :D

Raju mówił, że od nowego roku w 66kg będzie walczył, też można nim poszerzyć kategorie.
 
Back
Top