Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
Jędrzej "Wałujew" Maćkowiak dla MMAROCKS: "Po mojej kontuzji praktycznie nie ma już śladu. Wróciłem na salę, codziennie robię dwa mocne treningi a w środę bardzo mocny trening. Jak wiemy Bajor jest dobrym zawodnikiem, który ma na swoim rozkładzie wielu mocnych zawodników m. in. weterana KSW, sparingpartnera czołowych zawodników mma na świecie Kamila Walusia.
W walce Szymonem dam z siebie wszystko i kolejny raz udowodnię, że jestem wyjątkowej klasy fighterem..."
 
Marcin Różalski dla MMAROCKS: Po ostatniej przegranej podjąłem decyzję o zmianach w moich przygotowaniach do walk. W ostatniej walce zawiodło przede wszystkim moje przygotowanie zapaśnicze i parterowe, dlatego stwierdziłem, że trzeba się za to kurwa zabrać. Przede wszystkim skupić się na zapasach, które już zacząłem trenować w Ankosie. Planuję także wyjazd do Berserkerów do Szczecina. Jeśli chodzi o treningi pod okiem Andrzeja to wiadomo, że ma wyjątkowej klasy zapasy. Wprowadzamy do mojego arsenału nowe techniki zapaśnicze ale oprócz tego, uczę się od niego wbijania cwela. Jeżeli chodzi o następną walkę to zmierzę się obojętnie kurwa z kim tylko federacja będzie chciała. Chcę po prostu wejść do klatki i się napierdalać. No i na koniec pozdrowienia dla hejterów : Chuj na was wykładam wy kurwy i wbijam w was cwela.
 
@Assocati

MMAROCKS:
Gościem ostatniego mmahour byl zawodnik Bellatora Kendall Grove, który wypowiedział się niepochlebnie o umiejętnościach Tomasza Drwala. Powiedział, że nawet w tym momencie jest w stanie go stłamsić, jednak jest pewien, że Gorilla będzie się poraz kolejny zasłaniał kontuzją.
 
Jim na twitterze: Mój ziom Oli znowu walczy z Shrekiem, pokażemy angielską siłę! #ksw34 #warengland
 
KSW 34 - 6 GRUDNIA GODZINA 17:00
KSW 35 - ????

KSW 34 właściwie rozpiska zamknięta, KSW 35 ciągle kilka walk niepewnych.
 

Attachments

  • szza.png
    szza.png
    291.9 KB · Views: 71
  • sz222.png
    sz222.png
    369.3 KB · Views: 71
Borys Mańkowski na facebooku: Jak zwykle w przygotowaniach do walki pomaga mi niezawodny Body Chief, dzięki czemu waga nie będzie problemem. Jestem skoncentrowany, treningi poszły zgodnie z planem. Odliczam dni do walki. Cieszę się, że KSW mnie doceniło i jestem w main evencie. Nie oddam tego pasa nikomu, wybacz Asłan.
 
@Droni Tomek Narkun już przygotowywał hejtposta bo nie znalazł swojej osoby na rozpisce KSW 35. Dobrze, że odpalił szerdoga i zobaczył fight card KSW 34...
 
Każda kolumienka ma wartość łączną 100, czyli podajemy np.
Boxing 25
Kicking 14
Clinching 40
Takedowns 21

i w Clinching i Ground to samo

Fighting style wybieramy:
Very Defensive
Defensive
Normal
Aggresive
Very Agressive

Dirty Fighting:
Fair and Square
Occasional Fouls
Dirty Fighter

Fancy Punches,Kicks,Subs:
Never
Sometimes
A lot

Każde osobno, chyba że każdy chce to samo dla wszystkiego

Tactical Style:
All power
Most Power
Normal
Most Technique
All Technique

Każdy, który walczy na gali KSW 34, jest zobowiązany podesłać mi taktykę swojego FIGHTERA do godziny 11 w Niedziele na:
a)Facebook
b)E-MAIL
c) Najlepiej na moim profilu na cohones


Można tez już wysyłać na KSW 35 ;)
 

Attachments

  • TAKTYKA.png
    TAKTYKA.png
    153.2 KB · Views: 51
MMAFIGHTING.COM

Melvin Manhoef: "Abu Azaitar's head will literally EXPLODE at KSW 35." :bomb:
 
Tak narazie wygląda wstępna rozpiska KSW 33,
Pytanie do MANAGERA CIPKA. Czy Strus może być rywalem dla Michała?

Przepraszam Panowie, zaszyłem się po walce.

Oczywiście, dawaj mi tego bibliotekarza, poskładam go jak książki na półce.

Jakie pozostały mi obowiązki medialne? Zamierzam skupić się na treningach, choć patrząc na poziom mojego rywala najpierw skoczę po promocyjnego browar do sklepu.
 
@Assocati

MMAROCKS:
Gościem ostatniego mmahour byl zawodnik Bellatora Kendall Grove, który wypowiedział się niepochlebnie o umiejętnościach Tomasza Drwala. Powiedział, że nawet w tym momencie jest w stanie go stłamsić, jednak jest pewien, że Gorilla będzie się poraz kolejny zasłaniał kontuzją.

Mam teraz pocisnąć po kendalu ? :D
 
Kendalu Grovie, nie mam zamiaru z Tobą wchodzić w żadną batalie słowną. Jesli chcesz ze mną rywalizować to musisz najpierw udowodnić swoją pozycje sportową w okrągłej klatce największej federacji w Europie.
Przypomnę Ci, że w stójce bił cie nawet materla, takze dla Twojego zdrowia lepiej odpuść zanim bedzie za późno.
Ze sportowymi pozdrowieniami
Tomasz Drwal.
 
Nie wiem może, Administratorzy dla najlepszych dwóch graczy ufundowaliby bilety np. na prawdziwe KSW 35 :D no i oczywiście dla mnie :D, poliżmy im dupę wszędzie gdzie się da i jak najbardziej poszerzmy "horyzont" trash-talku :D
 
Chlewicki chętny na rewanż z Gamrotem, wyjazd na treningi do ATT dopięty.

Schowek-1.png


Po przekonującym zwycięstwie nad Kurczewskim nie chcemy zwalniać tempa i celujemy w walkę już na KSW 35, w rozpisce jest już Gamrot więc może rewanż będzie w oczach właścicieli czymś ciekawym i atrakcyjnym, jesteśmy w stanie podjąć walkę z każdym. Poza tym dopięliśmy wyjazd do ATT i już w najbliższym tygodniu wyruszamy na solidne przygotowania. - dodał menadżer zawodnika.
 
Zobaczymy co na to RaphTaba, nie ukrywam że ja średnio to widzę, ale jeżeli Manager Gamrota się zgodzi, to why not?! Biznes is Biznes
 
Przypomnę Ci, że w stójce bił cie nawet materla, takze dla Twojego zdrowia lepiej odpuść zanim bedzie za późno.
Ze sportowymi pozdrowieniami
Tomasz Drwal.
Michał: Tomek, chcesz coś jeszcze dodać? Na 34 zaraz po bibliotekarzu mogę ponownie wyjść z tobą, jeśli oczywiście nie przyjedziesz na galę o kulach, jak to w twoim zwyczaju bywa.
 
Michał: Tomek, chcesz coś jeszcze dodać? Na 34 zaraz po bibliotekarzu mogę ponownie wyjść z tobą, jeśli oczywiście nie przyjedziesz na galę o kulach, jak to w twoim zwyczaju bywa.



Nie chcę nic mówić Michał, ale kolejna przyjaźn utracona xDDD
 
Rozpiska jest już pełna podam po południu. Rywalem Gamrota będzie jeden z byłych zawodników MMA ATTACK.
 
Łukasz "Raju" Rajewski: Borysowi zaczyna brakować rywali

Trener stójki Ankos MMA powiedział w wywiadzie z wp.pl, że Mańkowski chce bić się z najlepszymi i liczy na to, że KSW w przyszłości będzie kontraktować topowych zawodników spoza UFC.

- Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że Borys to czołówka światowa. Przed nim ciężka walka z Asłanem. Aslambek to wysokiej klasy fighter. Znaleźliśmy jednak luki w jego umiejętnościach i jestem pewien, że nasz mistrz znów się z nim upora. Oczywiście nie lekceważymy Saidova, to będzie naprawdę ciężki bój. - powiedział "Raju"

Przypomnijmy, że będzie to trzecia walka obu panów, pierwszą Borys przegrał z powodu kontuzji, w drugiej pokonał Czeczena poddając go trójkątem w drugiej rundzie i zdobywając równocześnie pas kategorii półśredniej.

Na pytanie czy Borys zawita kiedyś do UFC, Łukasz Rajewski odpowiedział następująco:

- Borys jest niezwykle ambitny i gdzieś tam z tyłu głowy ciągle myśli o UFC, ale obecnie jest mu dobrze w KSW i tutaj jest mistrzem. Włodarze robią co mogą, by kontraktować coraz lepszych rywali i oto Borysowi chodzi. Stawia sobie poprzeczkę coraz wyżej. Jestem z niego dumny! - zakończył Rajewski.

KSW 34 już 6 grudnia, przekonamy się czy Borys pokona Saidova i udowodni, że faktycznie jest topowym zawodnikiem na świecie.
 
Back
Top