Forumowa Gra MMA - KSW + FEN

Chcecie pobawić się w to xd ?!

  • Tak

    Votes: 56 73.7%
  • Nie, cześć

    Votes: 20 26.3%

  • Total voters
    76
@Droni Sarnavskiy'ego proponuję jeszcze do lekkiej, zwolniony ostatnio z Bellatora :D

Pracujemy nad tym aby Sarnavskiy dołączył do nas. Jesteśmy prężnie rozwijająca się organizacją. Tutaj będą decydować jedynie finanse, bo sportowo jesteśmy w stanie zapewnić mu byt. Pytanie ile będzie nas kosztował. Ja lubię forsę, Maciek lubi również.
 
163.29 KG na sherdogu ten Lungu, no nieźle xD

Fijałka i Prochazka do 93kg, też możecie działać. :D
 
163.29 KG na sherdogu ten Lungu, no nieźle xD
Jeżeli chodzi o Lungu, planujemy z jego udziałem SUPERFIGHT. Walka o pas jest niemożliwa, z powodu jego cielska.
27 graczy na ten moment jest w grze!
Czekam na więcej!
 
Kleber Koike Erbst na TT:

私の次の戦いでは、私は私の相手を破壊します。そのうち分かりますよ

Wujek google pomógł: W mojej następnej walki, zniszczę mojego przeciwnika. Można je zobaczyć
 
Waga Ciężka:
Blagoi Ivanov
Satoshii Ishii
Alexandru Lungu

Półciężka:
Carmelo Marrero
Roger Gracie
Thierry Sokoudjou

Średnia:
Maciej Różański

Półśrednia:
Karl Amoussou
Emil Różewski

Lekka:
Adrian Zieliński
Luiz Firmino
Marian Ziółkowski

Piórkowa:
Kamil Łebkowski
Krzysztof Kłaczek
Filip Wolański
12312313_1018811271502267_1683915006_n.jpg
Krzysztof Klaczek :D L a nie Ł - jak będzie można po dwóch zawodników KSW to po Vaso proszę mi Klaczka zaklepać.

Pozdrawiam
 
Narazie spokojnie jest tych zawodników sporo, ale liczę, że chętnych przybędzie :)
 
Mamed Chalidow:
Już mamy taktykę na mojego najbliższego przeciwnika, moi trenerzy to najlepszy korner w Polsce i wiem, że taktyka plus mój talent i ciężka praca pozwolą wygrać walkę na KSW 35.
@Droni Właścicieli KSW proszę o potwierdzenie dotarcia taktyki i sprawdzenie czy wszystko jest tak jak być powinno. Chcę stworzyć tutaj nasz Polski Pride jako alternatywę dla UFC.
 
DOSZŁY TAKTYKI:
Mańkowski Borys
Celiński Karol
Vegh Atilla
Wallhaed Jim
Khalidov Mamed
Narkun Tomasz
 
Michał Kita na Facebooku:
Wróciłem do ciężkich treningów. W następnej walce chciałbym zmierzyć się z nowo podpisanym Ishiim, co Wy na to?
 
12308899_1017649128285148_910940819_n.jpg

W walce wieczoru KSW 34 dojdzie do zakończenia trylogii pomiędzy Borysem Mańkowskim i Aslambkiem Saidovem. Za pierwszym razem górą był "brat" Mameda Chalidowa, w rewanżu na KSW 27 Tasmański Diabeł nie dał cienia wątpliwośći dusząc trójkątem nogami Czeczena. Jak będzie tym razem? Czy pas zostanie w Poznaniu?! Czy może powędruje do Olsztyna?!
 
@Droni To moj zawodnik bedzie walczyl teraz z Borysem? Co mam zrobić ?? Jeszcze nie do konca ogarniam tą grę .

Zobacz posty wcześniej, będziesz tam miał o taktyce, żeby mi ją wysłać.

Możesz prowadzić trash-talk, bądź być potulnym pieskiem. Zależy od Ciebie.
 
@DamiannN łap
Każda kolumienka ma wartość łączną 100, czyli podajemy np.
Boxing 25
Kicking 14
Clinching 40
Takedowns 21

i w Clinching i Ground to samo

Fighting style wybieramy:
Very Defensive
Defensive
Normal
Aggresive
Very Agressive

Dirty Fighting:
Fair and Square
Occasional Fouls
Dirty Fighter

Fancy Punches,Kicks,Subs:
Never
Sometimes
A lot

Każde osobno, chyba że każdy chce to samo dla wszystkiego

Tactical Style:
All power
Most Power
Normal
Most Technique
All Technique

Każdy, który walczy na gali KSW 34, jest zobowiązany podesłać mi taktykę swojego FIGHTERA do godziny 11 w Niedziele na:
a)Facebook
b)E-MAIL
c) Najlepiej na moim profilu na cohones


Można tez już wysyłać na KSW 35 ;)

Jeszcze w CLINCHING masz takie elementy:
Dirty Boxing
Thai Clinch
Takedowns
Avoid Chlinch

A w GROUND:
GnP
Sub
Positioning
LnP
StandUp
 
Last edited:
Maciej Jewtuszko w TRAILERZE KSW 34

Nie mogę podarować sobie tego, że przegrałem z Kamilem.
Popełniłem błąd w przygotowaniach.
Walka z Krzyśkiem to walka o być albo nie być w największej organizacji w Europie.
Wraz z Krzysztofem pokażemy, że mając po 34 lata mamy jeszcze kilka lat dobrego MMA przed sobą.
Wygram tą walkę.
 
Ostatnio mało aktywny publicznie "Gamer" postanowił wreszcie zamieścić jakiś wpis na swoim profilu. Niestety wpis nie dotyczy jego przyszłej walki, ani aktualnych treningów.
To0iRAK.jpg
 
Ostatnio mało aktywny publicznie "Gamer" postanowił wreszcie zamieścić jakiś wpis na swoim profilu. Niestety wpis nie dotyczy jego przyszłej walki, ani aktualnych treningów.
To0iRAK.jpg
Mateusz trenuj, trenuj bo słyszałem, że Damir trenuje bardzo ciężko!!!
 
Filip Wolański w KSW! "Zdominuję kategorię piórkową"

Wielu fanów mieszanych sztuk walki w Polsce zaskoczyła wiadomość o podpisaniu kontraktu z KSW przez Filipa Wolańskiego (9-1). 24-latek z Krakowa śmiało mówi o swoim debiucie w największej organizacji MMA w Polsce i zapowiada szybkie dotarcie do samego szczytu tej dywizji.

- W KSW w kategorii do 66 kilogramów nie ma zawodników, którzy mogliby mnie pokonać. Całkowicie zdominuję kategorię piórkową i zdobędę pas organizacji KSW. Ta kategoria jest tak mała, że zrobię to w ciągu dwóch lub trzech walk. Czekam na rywala. Azhiev, Bakocevic, Erbst, Łebkowski czy Klaczek - dla mnie nie ma znaczenia, z kim się zmierzę. Każdy z nich zostanie zdominowany - powiedział Filip Wolański.

Nazwisko oraz data debiutu "Wolana" w KSW nie jest jeszcze znana.
 
Krzysztof Kułak w Trailerze
-Nie mogę żyć bez tej adrenaliny w walce.
-Czekałem na to bardzo długo. W końcu jestem w 100% zdrowy i przygotowany
-Irokez wie, że czeka go ciężka przeprawa.
-Maciek jest moim dobrym kumplem, ale to moja ręka powędruje w górę, jestem przystojniejszy.
-Irokez! Przygotuj się na grzmoty!
-Twoje wejście będzie brzmieć "Z buta wjeżdżam", ja Ci dośpiewam "na noszach wyjeżdżasz"
 
Piotr Strus w Trailerze:
-To wszystko wymknęło się spod kontroli.
-Sparowałem z Michałem przed KSW 33, byliśmy dobrymi kumplami, coś mu odbiło po walce z Khalidovem
-To nie jest ten sam człowiek
-Zawodnikiem jest świetnym, ale widzę jego ogromne luki w stójce.
-Jestem w stanie pokonać Michała Materle
-Warszawo WITAM!
 
Back
Top