Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Maika Monroe + bezczelne recki na pomidorach + syntezatorowa muzyka = Jaram się jak potłuczony !!!






Jeszcze news dnia, prawdopodobnie powstanie The Boondock Saints 3 !!!
 
Last edited:
@Karton323
American Sniper 25 grudnia dopiero wchodzi do kina w USA i to nie do wszystkich tylko do jakichś wybranych kin a od 16 stycznia już będzie puszczany wszędzie (Polska 20 luty). Służby Specjalne i Bogowie nie znajdziesz bo jeszcze nie ma (chyba że jakieś wersję kręcone telefonem, ale nawet takich nie widziałem).
 
Dwójka to chujnia na maksa. Tak popsuć "Świętych" :( Boje się, że "3" to będzie jeszcze większa kicha.
 
Wlasnie jestem po obejrzeniu Gone Girl i jestem mega wkurwiony na zakonczenie, a to oznacza ze dawno zaden film nie wywarl na mnie takiego odczucia. Swietny film!
 
Swego czasu mocno się jarałem 1ką "Świętych", ale dwójka ssała pałkę jak dla mnie. I przeżyłem lekka traumę jak zobaczyłem facjatę Flanery'ego (swoja drogą czarny pas bjj:)), ewidentnie cos majstrowali mu przy pysku.
The-Boondock-Saints-II-All-Saints-Day-Interview-Sean-Patrick-Flanery-the-boondock-saints-24103926-900-506.jpg
 
Comber, ale McConaughey gra w wilku 5 minutowy epizod (który jest świetny), ale wilk to film DiCaprio.
 
No to miłego oglądania, bo film kozak. Jak jesteś fanem Matthew to obowiązkowo Interstellar do obejrzenia, jeżeli nie byłeś w kinie. Pod koniec lutego będzie na blurayu. W odpowiednim temacie Andrzej wyjaśnił co miałem na myśli pisząc "lapsy", ale to efekt dopiero po ślubie ;)
 
Polubiłem faceta, szczególnie zaimponował mi na przestrzeni ostatnich lat. Zagrał kilka naprawdę dobrych ról. W Magic Mike i The Lincoln Lawyer wymiótł całkowicie. Wcześniej kojarzyłem go z tanimi komediami i romansidłami. Przepoczwarzył się skutecznie ;)
 
Swearnet.The.Movie.2014.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-PLAYNOW
The.Drop.2014.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-PLAYNOW
 
Wczoraj miałem ochotę na coś głupiego i zapuściłem Zombeavers, które mi kumpel polecał. Tak, Bobry Zombie. I o dziwo naprawdę dobrze się bawiłem. Z reguły taki szit wyłączam od razu ale ten film miał swój urok. I to nie tylko cycki :)

 
Strasznie sie tym jaram. Obawiam sie tyko tego, ze z racji ze to sezon blockbusterow to ten film moze nie miec premiery kinowej u nas w kraju. Obym sie mylil.
 
The Drop jest na podstawie powieści Dennisa Lehane'a - uwielbiam jego książki. Jaram się.
Gone Girl - świetny film. Muzyka, klimat, intryga, śledztwo, gra aktorska, no i są cycki. 9/10
 
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko dołączyć do grona fanatyków Entourage i niecierpliwie czekać na premierę ... co zresztą robią już od dłuższego czasu. Turtle zszedł do wagi Erica?

The Drop zaraz odpalam, wiadomo, ze biorę wszystko w czym gra Hardy, ale to jest do kroćset fur beczek ostatni film z Tonym Soprano !!!
 
Turtle juz dosyc dlugi czas siedzi w wadze Erica. Widzialem 2 filmy z nim, w ktorych byl juz chudziutki. The Drop tez dzis wrzuce na ruszt i tak jak poprzednik bardziej jaram sie Tonym niz Hardym :)
tonysoprano.jpg
 
Back
Top