Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

W ramionach Boga(2007)

Cidade dos Homens

7352074.6.jpg





Film twórców pięciokrotnie nominowanego do Oscarów • Miasta Boga • .



Nieprawdopodobna opowieść o przyjaźni i przetrwaniu w mieście, gdzie największym wyzwaniem jest dorastanie.
 
ale wysyp relków



Her.2013.DVDScr.x264-HaM



The.Wolf.of.Wall.Street.2013.DVDScr.x264-HaM



Captain.Phillips.2013.DVDRip.XviD.AC3-EVO
 
Nice, ładnie wszystko wychodzi w sezonie oskarowym. Tylko kiedy to obejrzeć :)



Btw obejrzałem Europa Report - polecam, bardzo dobre sci-fi (nawet trochę survival horror). Efekty szału nie robią, ale film wciąga i można nawet powiedzieć że to jedno z lepszych sci - fi ostatnich lat.
 
@Gambit


Która z relek "Grawitacji" w 1080p jest dobra ;)?


Te nowe "Porachunki" to oczywiście nuda - niezbyt bawi, od początku wiadomo co się spieprzy i wydarzy.
 
mmamag bierz któregoś z web dl-ów i będziesz zadowolony. Wiadomo, że to jeszcze nie br rip, ale jakość zadowalająca
np. Gravity.2013.720p.WEB-DL.H264-PublicHD

a co do Kapitana Philipsa to warto się wstrzymać parę dni, bo SPARKs wypuści na dniach jakieś HD

edit. Gambit sam obczaj a nie na R24 pytaj :-)
 
:-)



Joker, ale sam widzisz, że jest jeszcze np. Gravity.2013.1080p.WEB-DL.H264-PublicHD



BR pod koniec lutego jak coś :]
 
No właśnie ja chyba czekam na jakiegoś BR bo w sumie najlepsze w tym filmie to efekty.
 
Szczerze to polecam pójscie do kina jesli jeszcze to grają (a słyszałem że zrobili drugie otwarcie). Cycki Sandry Bullock w 3d - bezcenne :) Ale na serio w 3d ten film jest czymś wyjątkowym, na laptopie albo na tv to będzie kaszana.
 
Szczerze to polecam pójscie do kina jesli jeszcze to grają (a słyszałem że zrobili drugie otwarcie). Cycki Sandry Bullock w 3d - bezcenne :) Ale na serio w 3d ten film jest czymś wyjątkowym, na laptopie albo na tv to będzie kaszana.


Byłem dwa razy, stąd nie zależy mi na jakiejś megahiper wersji, ale też jakością CAM nie będę się zadowalał ;)
 
Obejrzałem któryś już raz z kolei Natural born Killers, kuźwa, chyba nie ma lepszego filmu. Polecam gorąco wszystkim co nie widzieli jeszcze, tylko trzeba się wczuc w klimat, bo wymowa filmu zmienia się z każdą minutą i porusza wiele wątków z posród których niektóre to czysta satyra, inne są juz całkiem powazne, a jeszcze inne to mieszanki roznych gatunkow. 10/10.



215px-NBKillaz.jpg
 
@Brasil



Potwierdzam, uczciwy film. 10/10 to oczywiście dużaa przesada, ale na 7 bez wątpienia zasługuje. Choć widziałem ten film ostatni raz z 6 lat temu :), więc moja ocena mogłaby być teraz zupełnie inna.
 
@axl



jest już jakiś HDRiP z chinolskimi hardsubami.



Jest też jakiś Grudge.Match.2013.R6.DVDSCR.XViD-FANTA ale tam pewnie ekran jest ucięty żeby nie było widać hardsubów.



Napisy do Dallas Buyers Club już są :-)
 
Lone Sourvivor - 7/10. Dobry film, film na faktach więc nie można się do niczego przyczepiać jak to robią hejty filmwebu. Zdecydowanie polecam.



Kapitan Philips - 8/10. Duński Hijacking
przy tym to gówno. Napisałbym więcej ale leciałyby spoilery. Świetnie zagrał Hanks i piraci, dla mnie Oskar.
 
Dallas Buyers Club - znakomity, mocny i bezpretensjonalny film, ale to co jest jego największą zaletą to gra aktorska Leto i McConaugheya. Jared zagrał na poziomie Requiem for a Dream i Oskar za rolę drugoplanową mu się po prostu należy, ale to co zrobił McConaughey to czapki z głów. Nie wystarczy schudnąć do roli 15 czy 20 kg - trzeba umieć grać. I pomyśleć, że kilka lat temu gdzie grał w jakichś komedyjkach uważałem go za pustaka, ale od 2011 roku ma niezłego nosa do wyboru produkcji. Ron Woodroof to jego najlepsza rola - oklaski na stojąco. Leo i jego wilk może się schować, a i tak pewnie wygra ciapaty :]
 
Wróg numer jeden - 8/10. Spodziewałem się chyba kina akcji, nie ma go praktycznie aż do finału gdzie można mieć wrażenie, że uczestniczymy w trybie kooperacji gry Splinter Cell. Dobre tempo, nie ma "pustych" klatek, wszystko się zgadza, nie ma empatii i głębszych emocji - ktoś ma zginąć to ginie, film długi ale tak naprawdę krótko, zwięźle i na temat.
 
Lone Survivor - sam nie wiem. Film mnie znudził już na samym początku. Nie wiem czy później ma jakieś przesłanie bo po ok. połowie wyłączyłem by pograć w black ops 2, czy też jest kolejnym pełnym patosu filmem uzasadniającym jak to potrzebna jest amerykańska armia w każdym zakątku świata. Pewnie zbyt pochopnie ale uważam, że średniawka straszna.



Escape Plan - co tutaj napisać?? Arnold i Sylwek i chyba nic więcej:) fabuła jak z klasycznego akcyjniaka z lat 80-90 tych heheh. Dwie prawie siedemdziesięcioletnie pozbawione zmarszczek facjaty i gra aktorska na poziomie tostera i mikrofalówki. Obejrzałem by mieć z głowy:) Grudge Match pewnie też obejrzę bo już sam plakat wygląda na kozacki:D hehehe
 
ESCAPE PLAN (2013)



Escape-Plan.jpg








Polecam. Film mi się podobał, film o nowoczesnym więzieniu, z którego Stallone musi jakoś uciec. A nie będzie to łatwe :)
 
Wróciłem z Wilka z Wall Street. Jak dla mnie genialny!!!!! Świetnie się ubawiłem, przez te ponad 2 godziny zapomniałem o swoim pojebanym życiu i najzwyczajniej w świecie zajebiście się bawiłem. I jak dla mnie Leo przezajebista kreacja.
 
Escape plan - 6/10. Sporo Tango i Cash tylko nie te lata bohaterów, nie ten klimat, nie ten humor. Trochę Prison Break ale ciut nieudolnie. Mi czegoś brakuje, film ani nie jest komedią sensacyjną, ani nie trzyma w napięciu jak thriller - coś pomiędzy. Fabuła na papierze ma zadatki na klasyk jak Twierdza ale się nie udało. Odczucie jakby reżyser/scenarzysta miotał się między T&C i Osadzonym, tamte były świetne, a ta hybryda niekoniecznie.
 
Escape plan - Jak się komuś nudzi to można obejrzeć. Na końcu przysypiałem.



Ale za to Prisoners bardzo dobry. Oby więcej takich 9/10
 
Back
Top