Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

hehehe, trzeba mieć strong mind&will ;D pewnie dlatego nie wytrwałeś bo nigdy się tak nie bawiłeś i nie będziesz xD dalej jest nawet lepiej/straszniej ^^
 
dzięki za info o serialu Herrflick, zabieram się za ściąganie.
coś jeszcze z UK:




polecam też trylogię "Pusher"


ta produkcja też świetna, chociaż trochę gorsza od książki


to głównie ze względu na świetną rolę Bena Fostera


genialnie opowiedziany film:


i jak ktoś chce coś naprawdę porytego obejrzeć :)

 
Nie, właściwie to nie byłem w tego w stanie trzeźwości umysłowej, a na trzeźwo nie próbowałem. :D
 
ja tam sobie lubie pare browarków łyknąć do takiego typu filmów, bo fabuła nie jest wymagająca lecz odprężająca i rozweselająca ;]


gdy oglądałem "wszyscy jesteśmy chrystusami" miałem ochote napić się wódki :x
 
clubbed i away days trzeba będzie sprawdzić. do rekomendacji the pusher mogę tylko się przyłączyć, dobry skandynawski klimat.
 
clubbed i away days trzeba będzie sprawdzić. do rekomendacji the pusher mogę tylko się przyłączyć, dobry skandynawski klimat

@inc1975-Obowiazkowo-sadzac po twoim avatarze This is England juz widziales ? :)


Nie nowosci ale klasyka:











Ben Kingsley rzadzi w Sexy Beast
 
tak, this is england widziałem i przyznam, że nie jest to my cup of tea ale sexy beast kultowe.


wróg publiczny z casselem jest świetny, a nawet jak ktoś nie lubi francuskiego kina to zawsze może popatrzeć na zajebiste stare europejskie auta.
 
Miłośnikom kina akcji lat 80. zdecydowanie polecam EXPENDABLES u nas pod tytułem NIEZNISZCZALNI - aż mi się przypomniały lata jak byłem szczeniakiem i oglądałem filmy z tymi panami na VHS ;)
 
Król mrówek / King of the Ants (2003)
Polecam, poniżej trailer i opis z filmweb.


Sean podejmuje się płatnego zabójstwa dla demonicznego szefa przestępczego syndykatu. Zamiast zapłaty zostaje jednak uwięziony i poddany przerażającym torturom. Przestępcy nie wiedzą jednak, że z każdym zadanym chłopakowi ciosem tworzą przerażającą bestię...
 
serial This is England o którym pisał herrflick zajebisty! polecam , ta sama obsada co w filmie i świetnie oddany klimat Anglii lat 80-tych.
 
Jestem zdruzgotany (;)) Czekałem na kolejny - jak sądziłem ostatni - odcinek Spartakusa a tu ZONK...;/ 13-ty był ostatnim z pierwszej serii... NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. Jak mogliście mi to zrobić, czekałem na mocny finał a tu dupa (!!!).

@herrflick Jeszcze kurde nie obejrzałem ;P
Jakoś w tym tygodniu przysiądę to dam znać ;)
 
7313963.3.jpg



Polecam też film Immortel, L' z Jeanem Reno który jest w formie w tym filmie :)


http://www.filmweb.pl/film/Immortel%2C+L%27-2010-495449#
 
http://btjunkie.org/torrent/This-Is-England-86-S01E01-HDTV-XviD-BiA/4358d2041a4ea458323df9f7b37f2bf208fe78406dea


http://btjunkie.org/torrent/This-Is-England-86-S01E02-HDTV-XviD-BiA/43580bf7340e90006f73ef612002e3de56101e4fc86b


trzeciego odcinka jeszcze chyba nie ma.
 
SPOILER SPOILER SPOILER Obejrzałem Frozen, jeśli chodzi o skakanie z +- 10 metrów na ubity śnieg, to tylko amerykanie mogli to wymyślić. XD Film nie jest zły, ale mi nie podszedł ze względu na głupie zachowania bohaterów.
 
Tym razem polecam niemiecką produkcję 'Gladiatorzy'.
Film wysoko oceniony 7/10 z ponad 600 ocen, wart obejrzenia.
Dla zainteresowanych:
http://www.filmweb.pl/film/Gladiatorzy-2003-98350
 
a ja oglądałem ostatinio 'mała matura 1947'. świetna obsada, eleganckie zdjęcia, historia oparta częściowo na faktach no i przesłanie z cyklu precz z komuną. polecam.


0241420.jpg
 
Nie jest to ambitne kino , ale oglada sie znakomicie , i po zadnym pozorem nie ogladac drugiej czesci.


 
Fight Club zaliczyłem w końcu.
Jakiż inny to film od moich wcześniejszych wyobrażeń o nim ;)

Pierwszoligowe kino.
 
30wt6au.jpg



Obejrzałem właśnie Predators w wersji 720p BluRay x264-METiS


Może nie wszystko było jakbym sobie to do końca wyobrażał ale generalnie film przywrócił mi w wiarę w serie Predatora. Good shit :)


http://release.com.pl/2010/09/25/predators-2010-720p-bluray-x264-metis/
 
Machete - godny polecenia. :) Obejrzałem też pierwszy sezon Spartacusa, przekozacki serial, tylko, że czasami przez nagość nie mogę się skupić na słuchaniu co mówią. :D
 
Nareszcie obejrzałem Carlito's Way. Dobre kino
http://www.filmypopolsku.deal.pl/film/zycie_carlita.html
Carlito_s_Way_R1cdcovers_ccfront.jpg
 
Salt - Przewidywalny jak to, że zima zaskoczy drogowców. Absurdy w scenariuszu. Andżelinka słodziutka jak zwykle, ale jak widzę kolejny film, w którym chuda dziewczynka z bicepsem 20cm jednym strzałem w twarz powala 2-metrowego kolesia to taki film budzi we mnie politowanie i nie traktuję go serio. Olbrychski bardzo przekonująco i fajnie zagrał. Dla mnie 5/10 max.


Resident Evil: Afterlife - n/c, dno i 2m mułu. Podobały mi się z filmu 2 sceny trwające raptem ze 3min, reszta to jakieś nieporozumienie. 2/10


Handlarz cudów - Borys Szyc znowu pozamiatał. Niestety reszta filmu (fabuła, inne postacie itc) nie stała na tak wysokim poziomie. 5/10


Maczeta - uwielbiam do czasu do czasu obejrzeć taki pastisz kina klasy B, a Rodriguez udowadnia, że jest świetny właśnie w takim kinie. Do połowy film był rewelacyjny, później niestety jest trochę słabiej imo, ale ogólnie dla fanów gatunku polecam. 7/10


Robin Hood - różne opinie docierały na temat tego filmu do mnie. Ogólnie nie zawiodłem się, kolejny dobry film Ridleya. Można się przyczepić, że czasami anemicznie toczy się akcja, że stroje jakoś nie podchodzą, finałowa potyczka jest mocno naciągana i ogólnie słaba, ale film jako całość przyjemnie się ogląda. 8/10


Knight and Day - nuda, sztampa, wtórność, Tom Cruise - największe minusy tego filmu. Naciągane 4/10 za ładne widoczki.


Predators - Depth dno 3/10


Expendables - co ten Sly zrobił ?! spieprzył cały film. Zamiast reżyserię pozostawić jakiemuś profesjonaliście (mimo iż sam dał radę jako reżyser w ostatnim Rocky i Rambo) to chciał się sam zabawić i ewidentnie nie podołał zadaniu. Tyle świetnych postaci można było stworzyć w tym filmie, było w czym wybierać, ale niestety co 3min widzimy i słyszymy tylko Sylwka. Ogólnie jestem mocno rozczarowany. 4/10


Sex and the City 2 - ładne widoczki, dobra muzyka - reszta dno. 3/10


Vampires Suck - parodia masy filmów o wampirach jakie się ostatnio pojawiają. Kilka razy się uśmiałem, bo bardzo lubię parodie, ale przeciętnie i krótkie (jeżeli się nie mylę to 60min)! 4/10


Grown Ups - komedia z przesłaniem. Słabe. 4/10


Prince of Persia: The Sands of Time - fajne efekty, dobrze nakręcony, fajna laska gra Taminę. Niestety na tym koniec plusów. Mimo iż na ekranie dzieje się niby bardzo dużo to film nudzi, podchodziłem do niego z 4 razy zanim skończyłem bo zasypiałem. Niestety się zawiodłem. 5/10


Identity - bardzo fajna fabuła, świetnie nakręcony. Niestety efekt psuje budowanie pseudo napięcia niczym w thrillerach klasy B, do tego przeciętna gra aktorska. Szkoda bo film miał potencjał stać się rewelacyjnym dziełem. 7/10


Ghost Dog: The Way of the Samurai - wstyd się przyznać, ale dopiero teraz obejrzałem ten najbardziej znany szerokiej publiczności film Jarmuscha. Mimo wielu niespójności i kliku absurdów, film jako całość prezentuje typowy wysoki poziom i klimat kina Jima. REWELACYJNA muzyka, świetnie buduje klimat. 7/10

Killer Inside Me, The - wow ! Muszę przejrzeć filmografię reżysera Winterbottom'a bo koleś mnie rozwalił. Świetny klimat, rewelacyjna reżyseria, praca kamery, muzyka etc. Od strony "warsztatu" nie ma się prawie do czego przyczepić. Prawie ... film dostał po dupie przez mocno nielogiczny i niespójny scenariusz, który został zabity kompletnie przez ostatnią scenę. Aktorzy spoko, można się naoglądać zwiewnych ciał Alby i Hudson. 7/10

American Psycho - film mnie rozwalił, rewelacja. Świetna fabuła (książka ponoć 2x lepsza - trzeba będzie dorwać Smile ), rewelacyjny klimat, dobra reżyseria i Bale, który imo bardzo dobrze się zaprezentował. Ten film trzeba poczuć, ciężko coś o nim więcej napisać. Totalna psychoza Smile Polecam. 8/10


Trick - polski film sensacyjno komediowy ? Coś w tym stylu. Sporo dobrych aktorów (Chyra, Więckiewicz, Dziędziel), dość ciekawa historia. Kilka absurdów w scenariuszu. W dobie dzisiejszych czasów gdzie 80% polskich produkcji to komedie romantyczne, to film wypada przyzwoicie. Nawet na zagranicznych forach ludzie wypowiadają się dość pozytywnie o tym filmie Wink and smile 6/10


Piranha - nudny i do tego słaby kicz. 3/10


Jak widać sporo szmelcu ostatnio oglądałem. Pora wrócić do jakiejś klasyki.
 
Back
Top