Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Pitbul dobry jest :)
jeden z lepszych seriali policyjnych
Glina daje tez rade
za to Oficer beznadziejny moim zdaniem
 
"Ciacho"????


Boże najgorszy film jaki w ciągu ostatnich pięciu lat oglądałem. Gorąco nie polecam.
 
Ja jeszcze nie ale zastanawiałem się nad pójściem do kina dzisiaj. Wybierałem pomiędzy Predators i A Nightmare on Elm Street 2010. Po głębszym namyśle i obejrzeniu trailerów uznałem, że oba filmy wydają się słabe a ja w końcu poczekam na DVDRipa... :)
 
wczoraj ogladalem Predators
film jest zdecydowanie przecietny
i poza jednym momentem strasznie przewidywalny
nawet akcji tak na dobra sprawe nie jest jakos strasznie duzo
troche odwolan do jedynki
pare typowych tekstow filmowego twardziela
(jakos Brody zupelnie mnie nie przekonal w tej roli)
ale zdecydowanym plusem jest to ze nie probuje aspirowac do miana filmu z ambicjami, tylko okraja jak sie da fabule
generalnie da sie obejrzec, ale zadna rewelka
 
The A-Team bardzo słabe :( 3/10


Fabuła porażka, gra aktorska porażka (z przebłyskami), dobre efekty, ogólna debilność filmu spodoba się tylko amerykańcom.
 
Moim zdaniem "Predators" zajebiscie solidne-nikt chyba nie oczekiwal ze to bedzie jakies mega przesadzone dzielo.
7/10 moim zdaniem,a wczesniejszym Aliens vs Predators dalbym 4/10 takze warto za bilet te grosze zaplacic.

P.S. Brody dla mnie bomba
 
Nie oglądałem oryginału ale remake mi się podobał. Obie części.
Wczoraj oglądałem Undisputed III. Powiem szczerze, że nie jest zły. Jeżeli ktoś chce pooglądać sobie "efektowne" walki to można obejrzeć. Tylko, że po tym ile ja oglądam MMA to takie waleczki są po prostu śmieszne momentami :)
 
http://www.filmweb.pl/film/Unthinkable-2010-460941


Gorąco polecam! Samuel L. Jackson w roli kolesia od brudnej (naprawdę brudnej!) roboty wypada znakomicie. Mocna fabula, sporo napięcia. Jeden z lepszych filmów jakie ostatnio widziałem.


Poza tym jak ktoś lubi luźną jatkę w stylistyce "300" to warto zalookać serial:


http://www.filmweb.pl/serial/Spartakus+Krew+i+piach-2010-526554


Nie przepadam za serialami, jednak ten - jak na razie - śledzę regularnie.


grzejnik78: Inception zapowiada się kapitalnie. Mimo mojej wrodzonej (chyba ;) ) niechęci do pięknego Leo wybiorę się - jak czas pozwoli - na to do kina.
 
Spartakusa polecam każdemu, z niecierpliwością czekam na kolejny sezon. Duzo walki i niezła produkcja.
 
z serialów to polecam dextera jeden z najlepszych serialów w historii naprawdę świetna fabuła i każdy sezon trzyma poziom
 
Tyle osób polecało "Shutter Island" że przełamałem niechęc do DiCaprio (:P ) i zassałem w dobrej jakości. Kurde powiem szczerze, że korba konkretna. Ostatnio taki kocioł w głowie zrobił mi "Fallen" (zresztą mój ulubiony film chyba) z Denzelem. Mocne kino. Zdecydowanie warte obejrzenia.
 
Trainspotting, calkiem fajny film : P
Co do Shutter Island - tez nie lubie DiCaprio, ale film fajny, nigdy nie spodziewalbym ze sie tak skonczy ; >
Hot Tub Time Machine (Jutro bedzie futro) - calkiem fajna komedia i nie jest taka chamska jak niektore ;
Zbieram sie do obejrzenia filmu Mr. Nobody, czytalem ze jest bardzo dobry ;)
 
Oglądałem wczoraj "Prince Of Persia: The Sands Of Time" i jestem pozytywnie zaskoczony. Jako że bardzo lubię wirtualne przygody Księcia obawiałem się, że film nie przypadnie mi do gustu jednak mile się zaskoczyłem. Oczywiście nie ma tu mowy o wybitnej fabule czy też jakichś zapierających dech w piersiach akcjach jednak mamy całkiem zgrabną opowieść którą przyjemnie się ogląda.


Fanom gierki zdecydowanie polecam.
 
incepcja (znowu niestety di caprio) podobno jest niezła. wyreżyserował facet od memento i któregoś batmana.
 
The Crazies aka Opętani, całkiem fajny film, nie spodziewałem się takiej fabuły po samej zapowiedzi, aczkolwiek zapowiedź oglądałem dawno temu, tak czy inaczej polecam!
 
Back
Top