Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

"Bardzo kochał swoją rodzinę, przyjaciół i fanów."

Ten tekst mi nie pasuje, bo skoro kocha rodzinę to czemu ich skrzywdził dając im swoją zamierzoną śmierć.

A co do Zielonego, to za moich dziecięcych czasów Power rangers rządziło.

 
Podobno samobójstwo.
Szkoda w chuj...
Oglądało się Power Rangers za dzieciaka. Każdy chciał być zielonym/białym wojownikiem.
Niech spoczywa w pokoju.



FiBU7ykWQAEzyUU

Najlepszy byl. Ja jestem 92 rocznik i jak byłem maly to zawsze chciałem być power rangersem. Pamiętacie jego gadający sztylet jak był już biały? Chyba Saba się nazywał. Kurwa jak mi mama kiedyś taki kupiła to się osrałem ze szczęścia.

IMG_20221121_000110.jpg
 
Last edited:
Z ciekawości dziś sprawdziłem ile lat ma Lloyd /84 lata/ a tu taka ciekawostka, nowa żonka od 2016 roku.

Powrót do przeszłości pełna parą. ;)

1669503733888.png
 
"Bardzo kochał swoją rodzinę, przyjaciół i fanów."

Ten tekst mi nie pasuje, bo skoro kocha rodzinę to czemu ich skrzywdził dając im swoją zamierzoną śmierć.

A co do Zielonego, to za moich dziecięcych czasów Power rangers rządziło.


Bo był w trakcie rozwodu. Także oddał żonie i córce cały majątek, a nie tylko 90%.:siara:
 
Najlepszy byl. Ja jestem 92 rocznik i jak byłem maly to zawsze chciałem być power rangersem. Pamiętacie jego gadający sztylet jak był już biały? Chyba Saba się nazywał. Kurwa jak mi mama kiedyś taki kupiła to się osrałem ze szczęścia.

View attachment 49958
Kitowcy, Rita i Zordon w formalinie :antonio:
Pierwsze Power Rangers było zajebiste, pamiętam jak się co weekend rano wstawało, żeby polszmat odpalać i oglądać.
 
Najlepsze polskie filmy to?
U mnie:
1. Rękopis znaleziony w Saragossie
2. Ziemia Obiecana
3. Matka Joanna od Aniołów
4. Przypadek
5. Faraon
6. Szpital Przemienienia
7. Mocny Człowiek
8. Dług
9. Psy
10. Perła w koronie i tutaj z 15 innych na tym miejscu...
Like za Nr 1
 
ale zajebiste gufno xD
 
@Mmayhem


Filmy które wyśmiałeś są jeddnymi z ostatnich które były ciekawe z USA. Mówimy tu nawet już o 20 latach, więc nie wiem co w tym zabawnego.


Chłopie jest taka zapaść że dziś animacje czy jakieś filmy Marvela dla 8 Latków wygrywają rok na filmwebach czy IMDb jako top 3 film roku.
 
@Mmayhem

Taka mega ciekawostka. Nawet się kiedyś przełamałem i obejrzałem ten film,choć z Gere nigdy nie było mi po drodze bo uważam go za jednego z pierwszych żelków Holly, chodź w obecnych czasach to nawet za nim tęsknię jak się patrzy co zrobiono z tą branżą.

 
@Mmayhem

Taka mega ciekawostka. Nawet się kiedyś przełamałem i obejrzałem ten film,choć z Gere nigdy nie było mi po drodze bo uważam go za jednego z pierwszych żelków Holly, chodź w obecnych czasach to nawet za nim tęsknię jak się patrzy co zrobiono z tą branżą.




Świetna historia, świetny japoński film i niezła amerykańska. Japońska jest bardziej surowa i smutną, ale amerykańska łączy ciepło i brak patosu i efekciarstwa charakterystycznego dla tego typu produkcji.
 
Świetna historia, świetny japoński film i niezła amerykańska. Japońska jest bardziej surowa i smutną, ale amerykańska łączy ciepło i brak patosu i efekciarstwa charakterystycznego dla tego typu produkcji.


Nawet mi bliski, bo całe życie jestem posiadaczem owczarków niemieckich
 
@Mmayhem


Filmy które wyśmiałeś są jeddnymi z ostatnich które były ciekawe z USA. Mówimy tu nawet już o 20 latach, więc nie wiem co w tym zabawnego.


Chłopie jest taka zapaść że dziś animacje czy jakieś filmy Marvela dla 8 Latków wygrywają rok na filmwebach czy IMDb jako top 3 film roku.

Wymieniasz średniej jakości filmy dla rozrywki typu Hooligans czy Prestige i mówisz że znasz się na kinie.

Kino nie zaczęło się i nie skończyło w ostatnich 20 latach.

To że Marvel wygrywa na filmwebie to jakiś wyznacznik?

Disco polo też ciagle ma się dobrze

:DC:

Nawet mi bliski, bo całe życie jestem posiadaczem owczarków niemieckich

Ale Hachiko to nie owczarek niemiecki

:lol:
 
Everything Everywhere All at Once wleciało na Prime. Świetne popieprzone filmidło, Muras poleca ;)


Potwierdzam, da się wzruszyć do łez. Mądre kino które bardziej niż najdrożsi psycholodzy i kołczerzy uczy akceptować siebie i rzeczywistość.
Chyba jedno z najlepszych wykorzystań bardziej skomplikowanych teorii kwantowych, w dodatku przewrotnie gatunkowo bo jako dramat rodzinny.
 
Back
Top