Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Dobra to co polecacie z tego roku? Artur, Shot Caller obejrzane. Najlepiej jakiś thriller, kryminał, akcja, sensacja?
 
podobny klimat
Don't Breathe podobal mi sie duzo bardziej, wiem, ze boxoffice o niczym nie mowi, ale ten mial 160 mln dolarow przy tamtym 3 mln ;)
 
Wrzucaj @Gambit jakieś fajne propozycje w klimacie, który podałem. Może czegoś nie widziałem. Tylko bez jakichś koreańskich cudów, bo żona nie tknie.
 


Orientuje się ktoś co z premierą w Polsce ? Niby europejska była 4 sierpnia ale nie mogę znaleźć nigdzie żadnych informacji, światowa przewidywana jest na pojutrze i mam nadzieję, że wtedy w końcu się pojawi. Czekam na ten film jak pojebany


Widać polskim dystrybutorom nie śpieszno po ten tytuł. Jak coś dzisiaj wyszedł relek.

6.Days.2017.720p.WEB-DL.DD5.1.x264-iFT
 
Wyszły polskie napisy do Jawbone, jeszcze raz polecam - kapitalny film o boksie, bez cienia fałszu i efekciarstwa. Prawdziwy do bólu, z fenomenalnym grą aktorską Johnny’ego Harrisa (również autora scenariusza).
Plus świetny OST

SPOILER ale muzy można posłuchać :D
 
  • Like
Reactions: JB_
Wyszły polskie napisy do Jawbone, jeszcze raz polecam - kapitalny film o boksie, bez cienia fałszu i efekciarstwa. Prawdziwy do bólu, z fenomenalnym grą aktorską Johnny’ego Harrisa (również autora scenariusza).
Plus świetny OST

SPOILER ale muzy można posłuchać :D

ja ponownie sie nie zgadzam, chociaz wytrzymalem tylko 40 min, ale to moje zdanie, jak dla mnie slaby film ;)
 
:fjedzia:

ale ja to rozumiem, wyjebałem z filmwebu wszystkich "znajomych" którzy dali poniżej 6 :lol:
Żartujesz chyba, co:P? Zawsze mnie zastanawiały tego typu spontaniczne decyzje, jakby kliknięciem można było wymazać fakt, że się kogoś poznało/zna :D No offence.
 
Back
Top