Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Widać polskim dystrybutorom nie śpieszno po ten tytuł. Jak coś dzisiaj wyszedł relek.

6.Days.2017.720p.WEB-DL.DD5.1.x264-iFT

Wiem, widziałem jednak będę musiał jeszcze chwile wytrzymać aż ktoś zrobi napisy. Chce w 100 Pamiętam, że 13 hours the secret soldiers of benghazi do naszych kin trafiło chyba rok po premierze
 
Jakie to Death Note jest debilne, to bania mała. Szkoda, bo anime było świetne i potencjał na świetny film. Niestety Wingard znowu dał dupy, a przecież po Gościu otarł się o kult.
Tymczasem na japońskim Netflixie pojawił się film, który tydzień temu wszedł do kin :lol:
The.Hitmans.Bodyguard.2017.1080p.WEBRip.DD5.1.x264-NOGRP
 
Obejrzałem The Hitman's Bodyguard i dawno takiej szmiry nie widziałem, dwie fajne sceny walk, dwa dobre dowcipy. Reszta jest tak słaba, że musiałbym chyba kratę piwa wypić by "jakoś się bawić". W momencie największych pościgów po centrum Amsterdamu googlowałem na drugim monitorze jak podawane są karczochy na włoskiej pizzy, taki film był ekscytujący. Naciągane 3/10.
 
@Cactus @yonigga

"This film is not available by censorship of a court". Blokowany przez sąd w Wenezueli(kogoś dziwi?) i jest problem z dystrybucją w świat.
Niby miał być pokazany w MIAMI w tym roku, ale nie wiem, czy doszło do skutku.

A o czym to w ogóle? Bo ja po hiszpańsku to de nada czy po jakiemu oni tam gadają.
 
Back
Top