Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

LOGAN.
Przezajebisty. W trakcie filmu siedziałem pospinany, niespokojny, mnóstwo emocji. Po seansie nie mogłem spać bo byłem tak podjarany :)
Poważnie się zastanawiam, czy nie iść już dzisiaj do kina drugi raz. Bo pójdę drugi raz na pewno.

Kategoria R robi robotę(dzięki Deadpool!), Profesor i Logan to najbardziej ludzkie, nieidealne i dzięki temu "prawdziwe" wersje siebie.
Dziewczynka też na duży plus, oglądając trailery mocno obawiałem się o tę postać- niepotrzebnie.

Nie jest to typowy x-men, nie ma ratowania świata i fajerwerków. Jest to opowieść trzech postaci, opowieść o rodzinie, opowieść mocno przyziemna.
Mam wrażenie, że ten film byłby bardzo dobry nawet jakby zabrać element "X"- supermoce.
Nawet jak ktoś nie lubi kina "superhero", to myślę, że ten film spokojnie przełknie i będzie zadowolony z seansu.

Polecam, Mr.Wolf :)
 
Nowy Wolverine :jon: bardzo dobry
Logan wyglądał w niektórych momentach identiko jak Joel z TLoU. I było to tylko jedno z wielu podobieństw między tymi tytułami
 
Widziałem te filmy milion razy, a książki nie czytałem. Warto po nią sięgnąć?
Warto. Choć już dawno czytałem, ale z tego co pamiętam to podobała mi się.

Co do filmów to oglądałem ostatnio z moim dzieckiem "Zwierzogród". On z racji na swój wiek nie wytrzymał do końca filmu, a ja siedziałem i oglądałem. Nie wiem dlaczego ale wciągnęła mnie ta bajka i strasznie mi się podobała.
 
Last edited:
Jak Wasze wrazenia po Pokocie? Bylem na tym filmie w kinie i nie jestem w stanie zrozumiec zachwytow nad tym manifestem astrologiczno-weganskim...
 
Jak Wasze wrazenia po Pokocie? Bylem na tym filmie w kinie i nie jestem w stanie zrozumiec zachwytow nad tym manifestem astrologiczno-weganskim...

No kurwa to samo. Jakiś dziwny w huj. Przez pierwsze pół godziny to czasem można pomyśleć, że to jakiś Green Piece, czy jakaś organizacja ochrony zwierząt sponsorowała ten film.
 
Jak Wasze wrazenia po Pokocie? Bylem na tym filmie w kinie i nie jestem w stanie zrozumiec zachwytow nad tym manifestem astrologiczno-weganskim...

No kurwa to samo. Jakiś dziwny w huj. Przez pierwsze pół godziny to czasem można pomyśleć, że to jakiś Green Piece, czy jakaś organizacja ochrony zwierząt sponsorowała ten film.
Mocno się zastanawiam właśnie czy iść. Boję się, że z nerwów mnie rozkurwi na tym filmie. Siedzę mocno w kulturze leśno-myśliwskiej. Najbardziej zachęca mnie to, że cały film kręcony u mnie w powiecie.
 
Mocno się zastanawiam właśnie czy iść. Boję się, że z nerwów mnie rozkurwi na tym filmie. Siedzę mocno w kulturze leśno-myśliwskiej. Najbardziej zachęca mnie to, że cały film kręcony u mnie w powiecie.

Szkalowanie mysliwych przez caly film - ostrzegam. Mysliwy i klusownik w filmie to synonimy.
 
Co Wy, do chuja, nie macie co z pieniędzmi robić? Jeśli tak, to możecie mi oddać:) - kupię sobie dobry gin. Na pewno przyniesie to więcej pożytku niż płacenie za jakieś gówno w kine.
 
Szkalowanie mysliwych przez caly film - ostrzegam. Mysliwy i klusownik w filmie to synonimy.
Właśnie zauważyłem chyba w jakimś trailerze, że w ogóle nie rozgraniczają tego. Pierdole nie idę, nie mogę się teraz denerwować.
 
Co Wy, do chuja, nie macie co z pieniędzmi robić? Jeśli tak, to możecie mi oddać:) - kupię sobie dobry gin. Na pewno przyniesie to więcej pożytku niż płacenie za jakieś gówno w kine.
socjalista wyciaga rece po nie swoje pieniadze
 
Jestem wielkim fanem pierwszego sezonu Detektywa i właśnie znalazłem alternatywę w filmie - Labirynt. Trzymał w napięciu przez 2 i pół godziny, gorąco polecam.

To było to czego szukałem po Manchester by the Sea.
 
Jestem wielkim fanem pierwszego sezonu Detektywa i właśnie znalazłem alternatywę w filmie - Labirynt. Trzymał w napięciu przez 2 i pół godziny, gorąco polecam.

To było to czego szukałem po Manchester by the Sea.
tez polecam, swietny film

nowego Residenta sciagnalem, nawet dobra jakosc, wychodze z zalozenia, ze gorzej juz byc nie moze xd
 
Back
Top