Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Mordeczki, jest misja w chuj, pomóżcie. Szukam zajebistego serialu z gatunku kryminał/gangsterski, coś jak "Narcos" czy "Gomorra". Tylko jest jeden zasadniczy warunek : ten serial musi być w chuj poważny (jak wyżej wymienione), zero gównianego śmieszkowania, bo mam na to uczulenie. Odpadają wszelkie "Rodziny Soprano" czy inne "Breaking Bady" (z całym szacunkiem do wszystkich fanów), jeśli rzecz ma dotyczyć zbrodni i dragów, to ja sobie tam nie wyobrażam elementów komediowych. Wolałbym też unikać cofania się do lat 20-tych ubiegłego stulecia, także "Peaky Blinders" czy "Zakazane Imperium" też niekoniecznie. Surowy, naturalistyczny klimat i mafia, mafia, mafia - to mi się marzy. Napierdalajcie pomysłami w opór, sprawdzę wszystko.
Liczę na Was mocno, z góry dziękuję!
Love/Hate polecam. Może trochę czarnego humoru z tego wyciągnąć idzie, ale to raczej poważne sprawy i dość brutalnie ukazany świat irlandzkiej gangsterki. Dość mocno jednak wciąż o temacie, a nie jakichś tam pobocznych sprawach pobocznych postaci. I co lepsze...Ma być jeszcze nowy sezon....
 
Love/Hate polecam. Może trochę czarnego humoru z tego wyciągnąć idzie, ale to raczej poważne sprawy i dość brutalnie ukazany świat irlandzkiej gangsterki. Dość mocno jednak wciąż o temacie, a nie jakichś tam pobocznych sprawach pobocznych postaci. I co lepsze...Ma być jeszcze nowy sezon....
to plotka, serial ma status zakonczonego.
 
Blood-Diner-1987-259x400.jpg

Blood diner. Dobre gowno. 6/10.
 
Kickboxer: Vengeance dno i dwa metry mułu, kompletnie zero klimatu, nie umywa się do pierwowzoru, nie wiem na co liczył Van Damme... Jeszcze pijany GSP ze swoim kultowym "I'm not impressed by your performance" dobitnie sam określił moją opinię o tym filmie... Jedno muszę oddać, Alain Moussi nieźle się rusza i tylko tyle :cool:
 
Autopsja Jane Doe
Fajny klimat od początku filmu (najlepiej oglądać wieczorem). Sceny z z przeprowadzanej sekcji są płynnie przeplatane momentami grozy.
Po pierwszych ujęciach spodziewałem się trochę innego rozwiązania zagadki, ale i to dało radę. Polecam obejrzeć, z racji horrorowej posuchy.
 
A.Monster.Calls.2016.1080p.WEB-DL.H264.AC3-EVO

W sam raz na weekend, ponoć wszystkie laski na nim beczą :wink:
 
Big Short zajebisty film właśnie obejrzałem. Tylko słabo rozumiałem te finansowe pojęcia. Gdybym to rozumiał to pewnie film by mi sie jeszcze bardziej podobał :lol:
 
Big Short zajebisty film właśnie obejrzałem. Tylko słabo rozumiałem te finansowe pojęcia. Gdybym to rozumiał to pewnie film by mi sie jeszcze bardziej podobał :lol:

Mam na dysku, miałem dzisiaj obejrzeć, ale stwierdziłem, że po całym dniu nauki nie mam już ochoty słuchać więcej o finansach i innych ekonomicznych kwestiach, gdyż tego również tyczyła się moja nauka. Jednak mnie przekonałeś i po sesji z pewnością to obejrzę, o ile nie zrobię tego w nadchodzącym tygodniu :wink:
 
@lugasek

jest gdzieś w necie po polsku lub ewentualnei z ang napisami Split albo The Infiltrator?

I ile mniej więcej trzeba czekać od polskiej premiery zagranicznego filmu, żeby był gdzieś w necie po polsku?
 
Napisy pl sa jak ktos przetlumaczy, a lektor jak film wyjdzie w Polsce. Ten pierwszy jest w slabej jakosci. Ten drugi jest z napisami i lektorem. Co podac?
Ten drugi poproszę. Może być z napisami.

Albo w sumie lektorem.
 
Last edited:
Back
Top