Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Z nowego terminatora najfajniejszy awatar Grzecha. Da się obejrzeć, ale klimatu brak kompletnie.
Tego się właśnie obawiam. Film czeka na obejrzenie, ale nie chcę się rozczarować.
Poza tym Grzechu pewnie tam jest groźny i będę się go potem bał :ashamed:
 
Poszło jak w saturatorze rodem z PRL.
Pobrałem San Andreas, co sądzicie o tym filmie?
Jakoś nie przepadam za Dwaynem i trochę mnie to blokuje przed obejrzeniem tego filmu.
Gdzieś tu już pisałem, jakbym oglądał parodie, ale lubię patrzeć jak świat obraca się pył, wszystko się rozpierdala itp więc przeżyłem debilne dialogi i kretyńskie sceny.
 
Poszło jak w saturatorze rodem z PRL.
Pobrałem San Andreas, co sądzicie o tym filmie?
Jakoś nie przepadam za Dwaynem i trochę mnie to blokuje przed obejrzeniem tego filmu.
Jak The Rock to tylko Ballers :D San Andreas taka popierdolka do piwka, obejrzec i zapomniec.
 
Cholera oglądanie mojej kopii Straight Outta Compton sprawia mi bul-trzaski, skrzeki i basy dręczą moje uszy. Wszystkie wersje maja taki dźwięk ?
od Voranka jest ok na moim Tv, juz po filmie
 
Byłem na Pileckim. Jestem trochę zawiedziony, ale nie spodziewałem się cudów, po filmie z budżetem 250 tysięcy złotych. Bardziej dokumentalny, niż fabularny. Nie zadbali niestety o jakąś dobrą narrację tych, co udzielają wypowiedzi do dokumentów. Gość, który napisał książkę o Rotmistrzu, opowiada o tym, jakby mówił co zjadł na obiad i że to w sumie nie było nawet smaczne.

Liczę, że jak obecne bydło odejdzie od koryta, to znajdą się pieniążki na dofinansowanie w pełni fabularnego filmu o największym bohaterze II WŚ.
 
Obejrzalem The Visit. Baaardzo spoko. Myslalem ze z konwencji para-dokumentu nic fajnego nie da sie wymyslec juz,ale sie mylilem. Shyalaman mistrz klimatu i potęgowania napięcia jak zawsze. Polecam
 
Obejrzalem The Visit. Baaardzo spoko. Myslalem ze z konwencji para-dokumentu nic fajnego nie da sie wymyslec juz,ale sie mylilem. Shyalaman mistrz klimatu i potęgowania napięcia jak zawsze. Polecam
Ten wspominany para dokument The Visit nie został nakręcony przez Shyalaman'a, tylko przez Madsena.
Zaś film The Visit który od początku września jest u nas w kinach - jest w reżyserii właśnie Shyalaman'a.
Swoją drogą oba chętnie zobaczę :)

http://www.filmweb.pl/film/Wizyta-2015-712145
http://www.filmweb.pl/film/Wizyta-2015-740852
 
Ten wspominany para dokument The Visit nie został nakręcony przez Shyalaman'a, tylko przez Madsena.
Zaś film The Visit który od początku września jest u nas w kinach - jest w reżyserii właśnie Shyalaman'a.
Swoją drogą oba chętnie zobaczę :)

http://www.filmweb.pl/film/Wizyta-2015-712145
http://www.filmweb.pl/film/Wizyta-2015-740852

Chyba zle sie wyrazilem,ogladalem The Visit Shyalamana.
Tez jest w formacie ,,para-dokumentu'' czy tam ,,found footage''(staram się unikać anglicyzmów od kiedy @Dzihados zwrocił mi na to uwagę).
Tego drugiego nie kojarze ale moze zobacze.
 
Obejrzałem ostatnio 2 filmy, zacznijmy od:

Sicario - po przeczytanych tu komentarzach (i reżyserze odpowiedzialnym za świetny i mroczny "Labirynt" miałem wielkie nadzieję związane z tym tytułem. Niestety, okazało się, że twórcom weny wystarczyło na jakieś 30 min. Bardzo klimatyczny początek, pierwsza akcja z konwojem też naprawdę trzymała w napięciu. Niestety im dalej, tym gorzej. Brak pomysłu na główną bohaterkę, która raczej stanowi tło dla rozgrywanych wydarzeń. Same wydarzenia natomiast... nie odbiegają niczym od zwykłego filmu sensacyjnego. Na pewno nie są złe, ale jakieś super też nie. Poprawny film, ale na pewno nie spełniający moich oczekiwań. Najbardziej brakowało mi gęstego klimatu, mrocznego klimatu zaserwowanego w pierwszej scenie, ulegającego rozmyciu wraz z czasem. 6 albo 7/10

Młodość -
film zupełnie inny od opisanego powyżej. Bardzo estetyczny obraz z wspaniała oprawą muzyczną. Wakacyjne perypetie, oraz w pewnym sensie podsumowanie całego życia, wybitnego kompozytora. Można się trochę pośmiać, czasami nawet lekko wzruszyć (świetna scena finałowa!). Myślę, że film warty zobaczenia, szczególnie w kinie, gdzie doznania będą spotęgowane przez odpowiednią wizję i nagłośnienie. Aha. Cycki też są. I to jakie.... dla mnie ocena wysoka, chociaż nie każdemu może przypaść do gustu
9/10
 
Aha. Cycki też są. I to jakie

No ba, ci co nie kojarzą Madalin Ghenea muszą to jak najszybciej nadrobić. W Youth pokazuje wszystko czym ją Bozia obdarowała :wink:
madalina-ghenea-apr-10.jpg

madalina-ghenea-5.jpg

039062-this-is-a-hot-and-horny-female-with-huge-tits-madalina-ghenea.jpg
 
Last edited:
Sicario 8/10 - zajebiste kino akcji. Troszkę zabrakło mi głębi historii przy prawie 2h filmie, choc w sumie nie umiałem sie skupic bo z laseczka byłem :D wiec moglem cos przegapic ^^
 
@VoRaNeK masz moze z napisami lub lektorem Mlodosc, Do Utraty Sil, Naznaczony 3 (jakas inny format, bo tej nie moge zgrac na pendriva) Ted 2 i Sinister 2
pozdro 600
 
Back
Top