Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

@VoRaNeK masz moze z napisami wgranymi lub z lektorem filmy
naznaczony rozzial 3, strainght out the campton(zle napisalem pewnie), san andreas
pozdrawiam i dzieki

San Andreas

720p

Naznaczony: rozdział 3

720p


Straight Outta Compton

660x272
 
dzieki wielkie jak moge jakos sie odwdzieczyc oprocz tych lajkow to napisz, bo duzo kasy dzieki tobie oszczedzam (nawet bardzo duzo)
 
Jest na pirate torrents, ale nie mam ochoty ogarniać tej zabawy z smsami i quizami. A Voran ma swoje magiczne źródła :D
 
Możesz @VoRaNeK zarzucić Jurassic i Kryptonim Uncle w 720p. :beer:

Kryptonim tylko wersja CAM, odpada

Jurassic World / Jurassic Park IV (2015) SUBPL.1080p.WEB-DL.AAC2.0.H264-RARBG / Napisy PL
4,6GB
1916 x 956

lub

1280x638
3GB

Może być?

edit: @Solaris Dorzuciłem jeszcze mniejszą wersje gdyby coś
 
Sicario - SZTOS !!! Ten tytuł wciąga jak bagno, trzyma za jaja od pierwszej do ostatniej minuty. Niesamowicie ciężki i mocny film, ukazujący brutalny obraz Meksyku. Scena przejazdu konwoju przez Juarez to jest pieprzone arcydzieło. Do tego zdjęcia (kapitalne nakręcone sceny z ręki !!!), GENIALNA muzyka i aktorstwo. Nie ma obecnie reżysera lepszego od Denisa Villeneuve, narzekamy, że brak w ostatnich latach dobrego Sci-Fi? Spoko. Villeneuve bierze się teraz za Story of Your Life Teda Chianga - Interstellar przy tym to będzie wydmuszka. :lol:

Obecnie mój TOP 3 2015
1. Sicario
2. Ex Machina
3. Mad Max
 
Sicario - SZTOS !!! Ten tytuł wciąga jak bagno, trzyma za jaja od pierwszej do ostatniej minuty. Niesamowicie ciężki i mocny film, ukazujący brutalny obraz Meksyku. Scena przejazdu konwoju przez Juarez to jest pieprzone arcydzieło. Do tego zdjęcia (kapitalne nakręcone sceny z ręki !!!), GENIALNA muzyka i aktorstwo. Nie ma obecnie reżysera lepszego od Denisa Villeneuve, narzekamy, że brak w ostatnich latach dobrego Sci-Fi? Spoko. Villeneuve bierze się teraz za Story of Your Life Teda Chianga - Interstellar przy tym to będzie wydmuszka. :lol:

Obecnie mój TOP 3 2015
1. Sicario
2. Ex Machina
3. Mad Max

planuje isc w niedziele, zapowiada sie wyśmienicie, no i Emilka :]
 
Król Życia - solidna komedia z życiowym przesłaniem, kupa śmiechu, mój ulubiony polski aktor w roli głównej. Polecam.
 
Sicario - SZTOS !!! Ten tytuł wciąga jak bagno, trzyma za jaja od pierwszej do ostatniej minuty. Niesamowicie ciężki i mocny film, ukazujący brutalny obraz Meksyku. Scena przejazdu konwoju przez Juarez to jest pieprzone arcydzieło. Do tego zdjęcia (kapitalne nakręcone sceny z ręki !!!), GENIALNA muzyka i aktorstwo. Nie ma obecnie reżysera lepszego od Denisa Villeneuve, narzekamy, że brak w ostatnich latach dobrego Sci-Fi? Spoko. Villeneuve bierze się teraz za Story of Your Life Teda Chianga - Interstellar przy tym to będzie wydmuszka. :lol:

Obecnie mój TOP 3 2015
1. Sicario
2. Ex Machina
3. Mad Max

JA po samym trailerze bylem kupiony. Na pewno w tym tygodniu polece do kina.
Wow. Wlasnie widze, ze jutro przedpremiera Marsjanina 3d w Multikinie. Ciezki orzech do zgryzienia :D
 
Cholera oglądanie mojej kopii Straight Outta Compton sprawia mi bul-trzaski, skrzeki i basy dręczą moje uszy. Wszystkie wersje maja taki dźwięk ?
 
Chujowy RIP, chujowa jakość dźwięku xD Przecież tam nawet chyba dół ekranu jest ucięty.
A tak poważnie, kto ogląda w dzisiejszych czasach XviDy :lol:
 
Tomorrowland - 7/10 całkiem przyjemne kino z fajnymi efektami. Czasem trzeba odpocząć od brutalnych filmów.
 
Tomorrowland - 7/10 całkiem przyjemne kino z fajnymi efektami. Czasem trzeba odpocząć od brutalnych filmów.

Dałem tyle samo, zwłaszcza początek to bardzo fajne kino, jednak wszystko zepsuło się w momencie gdy wreszcie dotarli do tytułowej krainy.
No i nie jestem usatysfakcjonowany końcówka
Clooney powinien iść z nią w ślinę [Pedo Mode ON]:lol:
 
Back
Top