Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Nie no, nie rób sobie jaj.
No dobra, wpisałem na google i faktycznie na tym tweecie wyszła korzystnie, tak czy inaczej daleko jej do bycia ugly (ale trochę bliżej po obczajeniu innych fot... I tak byś/m ruchał :emotka z fedorem:
 
OMIJAC SZEROKIM LUKIEM : Biedne Istoty - zmarnowany zajebisty koncept, komuś to się podobało? Dla mnie takie 6/10, scenografia czy kostiumy zajebiste, ale historia... bez polotu
 
Niby spoko, ale na niektórych ujęciach wygląda jakby wymieniła cycki za jeden chromoson
To jest Rubensowski urok naszych czasów:)
No, ale jak dałeś 6/10 to jednak Ci się chyba bardziej podobało niż nie podobało.
Nie no 6/10 to słabe, 5/10, 4/10 to już gniot, ale ogólnie to cały koncept spoko ale tak jak @Masta wlasnie zauwazyl, oglądałem z obrzydzdniem :P
 
No dobra, wpisałem na google i faktycznie na tym tweecie wyszła korzystnie, tak czy inaczej daleko jej do bycia ugly (ale trochę bliżej po obczajeniu innych fot... I tak byś/m ruchał :emotka z fedorem:
Chyba za długo już w tej Anglii siedzisz, jest ładna jak na angielkę czy irlandkę.
:mamed:
 
Ma ktoś może do polecenia jakiś bardzo dobry film z gatunku akcja/thriller/kryminał? Netflix/HBO/Apple/Prime/Showtime
 

Pojebany, polecam. :roberteyeblinking:
 

Warto czy jak zwykle po 1989 wojenny gniot?
 

Którym silver surferem była kobieta jak pamiętam albo i chujowo pamiętam :zakręcony:
Był ktoś na nowym Omenie? Polecacie ?
Poszedłem napędzany sentymentem szczególnie do dwóch pierwszych części i cóż... źle nie jest, napięcie jakoś tam starają się budować, scenariusz nawet całkiem zgrabny, muzyka elegancka. Problem jest jeden a mianowicie w tym horrorze nie ma horroru, poza napięciem w niektórych scenach praktycznie nie ma momentów gdzie można się przestraszyć. Moja żona nawet na tym usiedziała a horrorów boi się jak mało kto. Mimo wszystko film jako film polecam.
 
Było już że Djuna 2 to gówno przez wielkie G? Jak nie to mówię - nie polecam, dluzyzny i jakaś ta fabula czy scenariusz slaby generalnie.... Dawno sie tak nie wynudzilem...
 
Back
Top