Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Czy ja wiem.. zły nie jest, ale rewelacji też nie ma.

Tak jak wcześniej wrzucałem Mandy z 2018 bardziej mi się podobało.

Post in thread 'Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.' https://cohones.mmarocks.pl/threads/filmy-co-obejrzeć-a-co-omijać-szerokim-łukiem.424/post-2096717

"Co tu dużo pisać, spodziewałem się, że to będzie dobre, ale film przerósł moje najśmielsze oczekiwania. TOP tego roku. Audiowizualna orgia, pełna onirycznych filtrów, z kadrami, które można śmiało drukować i walić na ścianę i fenomenalną muzyką nieodżałowanego Johannssona. Tworzy to niesamowitą psychodeliczną całość i jedyny w swoim rodzaju revenge movie. Ucz się Refn, może wtedy OGF nie okazałby się taką wtopa.

No i na koniec truskawka na torcie ... Nicolas Cage-Rage :applause::applause::applause:"
 
Post in thread 'Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.' https://cohones.mmarocks.pl/threads/filmy-co-obejrzeć-a-co-omijać-szerokim-łukiem.424/post-2096717

"Co tu dużo pisać, spodziewałem się, że to będzie dobre, ale film przerósł moje najśmielsze oczekiwania. TOP tego roku. Audiowizualna orgia, pełna onirycznych filtrów, z kadrami, które można śmiało drukować i walić na ścianę i fenomenalną muzyką nieodżałowanego Johannssona. Tworzy to niesamowitą psychodeliczną całość i jedyny w swoim rodzaju revenge movie. Ucz się Refn, może wtedy OGF nie okazałby się taką wtopa.

No i na koniec truskawka na torcie ... Nicolas Cage-Rage :applause::applause::applause:"

:conorsalute:
 
Czy ja wiem.. zły nie jest, ale rewelacji też nie ma.

Tak jak wcześniej wrzucałem Mandy z 2018 bardziej mi się podobało.

Ja kojarzę że wyłączyłem ten film jakoś w połowie. Może miałem gorszy dzień, albo Cage jest tak chujowy :D
 
Gdybyście mieli wskazać kanon polskiego kina, który trzeba znać, to co by to było? Buduję sobie osobny regał na blu-raye i czymś trzeba zapełnić :D

Za porady płacę dobrym słowiem i like'ami :)
Jako człowiek który nie widział kina lat 60-70 to stawiam na
Vabank
Psy
Dzień świra
Dług
Pianista
Miś
Kiler
Potop

Z nowszych to
Twój Vincent
Bogowie
Chłopi

Oczywiście można zawrzeć jeszcze Kieślowskiego oraz Wajdę ale to nigdy nie były do końca moje klimaty
 
Gdybyście mieli wskazać kanon polskiego kina, który trzeba znać, to co by to było? Buduję sobie osobny regał na blu-raye i czymś trzeba zapełnić :D

Za porady płacę dobrym słowiem i like'ami :)
z tego co widziałem w ostatnim czasie na pewno Chłopi, nie wiem jak Kos ale zebrał dobre noty - jest już na streamingu to i pewnie u sąsiadów zza wschodu gdzieś tam można pobrać w legansskiej jakości. A ogólnie zacna inicjatywa i sam jestem ciekaw co Ci tu polecą. W naszej rodzimej kinematografii dobrych filmów na pewno nie brakuje ale w zalewie koglikurwamogli, filmów z Karolakiem i superhitów od Vegi czasem nie chce się nawet przebierać coby se jednak człowiek rąk gównem nie upierdolił.
 
Back
Top