Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Cie.gif
 
Przeciez to jest film biograficzno polityczny :beczka:
jestem troche zawiedziony, jak wiekszosc ludzi ktora wychodzila z kina - chyba kazdy spodziewal sie wiecej w kwestii tworzenia bomby.
Sama bomba tez troche slabo, swietna scena detonacji i przed, ale sam wybuch - myslalem ze bardziej pierdolnie :awesome: a bylem na atmosie takze momentami bolaly uszy...
Kurwa mistrzowskie kreacje bohaterow - jak Downey nie dostanie oskara albo Murphy to bede w szoku naprawde... a Oldman faktycznie zmiazdzyl mi łeb :lol:
Damon tez pasuje tu bardzo dobrze... Bluntowa pasowala mi do roli za to ta Pugh...

::clintdis::

@pyrazgr ty chory skurwielu....
Muza i zdjecia top, Ludwig Göransson i Hoyte Van Hoytema z filmu na film sie rozkrecaja z Nolanem az jestem mega ciekaw co przyniesie przyszlosc :popcorn:
 
Pierwszy dzień reszty mojego życia - polecam.

Kino refleksyjne, ale nie jakoś nachalne intelektualnie. Wolne od bieżączki politycznej (lol, poza jednym 2 sekundowym fragmentem, kmwtw).

Mozna spokojnie isc z drugą połówką.
 
Pierwszy dzień reszty mojego życia - polecam.

Kino refleksyjne, ale nie jakoś nachalne intelektualnie. Wolne od bieżączki politycznej (lol, poza jednym 2 sekundowym fragmentem, kmwtw).

Mozna spokojnie isc z drugą połówką.
Piłeś?

Chodzi o
Pierwszy dzień mojego życia? :suchykarol:

Mówisz o tym nowym włoskim filmie od twórcy "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"?

:kawulpokapoka:
 

Marta dołożył kasę, by wykupić film od Disney'a. To nie jest dziwne, że zamieszani w ten proceder (pedofilia, handel dziećmi), mający w dodatku taką kasę - będą na wszelkie możliwe sposoby próbowali stworzyć wokół siebie otoczkę filantropa, wspomożyciela w niedoli, przeciwnika tego procederu, itp. W przemyśle filmowym nigdy nie wiadomo z kim masz do czynienia, nie mając możliwości CIA, czy FBI, itd. Oczywiście dotyczy to wielu branż, nie tylko filmowej.
 
Back
Top