Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

FB_IMG_1675285427569.jpg

Netflix zrobi swoje the last of us
Bylo ban :kis:
 
Na szczęscie peak popularności marvela już mamy chyba za sobą. I w kinach już takiego szału nie ma, a i Disney plus po raz pierwszy w swojej historii stracił subskrybentów -- 2.4 miliona.

Dorosły, który nie jara się marvelem i star warsami, i potajemnie nie ogląda animacji z dzieciństwa owładnięty sentymentalizmem, nie za bardzo ma czego szukać na tej platformie...
 
Na szczęscie peak popularności marvela już mamy chyba za sobą. I w kinach już takiego szału nie ma, a i Disney plus po raz pierwszy w swojej historii stracił subskrybentów -- 2.4 miliona.

Dorosły, który nie jara się marvelem i star warsami, i potajemnie nie ogląda animacji z dzieciństwa owładnięty sentymentalizmem, nie za bardzo ma czego szukać na tej platformie...
Lpg zaczyna zjadać własny ogon :mjsmile:
 
Northman obejrzałem. Podobał mi się (niesamowite, że można zrobić film nordycki bez lpg i czarnoskórych w tych czasach).

Nie wiedziałem, że tam gra Anya Taylor-Joy :lizoremotmaly2:
Dobry był choć końcówka jakby bez pomysłu. Tak jakby już na szybko ktoś chciał zakończyć pisanie scenariusza. Szkoda.

Jeden z moich ulubionych fragmentów:

jak wchodzi a tam słychać bęben i gardłowy śpiew :antonio:
1676227443236.png
 
Polecam obejrzeć Pamięć Absolutną z 1990 roku. Bardzo dobra akcja i przygoda jest też się z czego pośmiać. Świetny scenariusz i genialnie zagrany główny bohater przez Schwarzeneggera. Reszta postaci też jest nieźle zagrana. Muzyka, efekty i gumowe kostiumy również świetne. Moja ocena 10/10
 
Stary ja mam trzy dychy na karku, nie polowe mniej:jon:


o kurwa jest zle... ten jebany co odlecial :waldeklaugh:

Ten zjeb to już dawno odleciał, szkoda że wtedy co była awantura to The Rock(swoją drogą kolejny zjeb) mu nie wpierdolił.
Myśli że jest alfą i omegą a tak naprawdę jest aktorem dwóch ról i będzie je ciągnął do końca życia. Reszta jego projektów to gówno.
 
Polecam obejrzeć Pamięć Absolutną z 1990 roku. Bardzo dobra akcja i przygoda jest też się z czego pośmiać. Świetny scenariusz i genialnie zagrany główny bohater przez Schwarzeneggera. Reszta postaci też jest nieźle zagrana. Muzyka, efekty i gumowe kostiumy również świetne. Moja ocena 10/10
Dzięki, gumowy kostiumie! :jarolaugh:
 
Back
Top