Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Może inaczej. Przyjdzie somsiad Stefan na piwo i mu puszcze jakiegoś filma na moim "Ultrasmukłym telewizorze 55" 4K HDR", ten się wkurwi, wróci do domu i powie "Grażyna, łobudź Pitera. Rozbijamy skarbonkę i jedziemy kupić ŁOLEDA"
Co tam jakieś 3 kafle, mina somsiada bezcenna.
images
Wymyśl coś nowego. To się nie uda. Nie te czasy. Na mnie by większe wrażenie zrobił film pierdolnięty na całą ścianę z dojebanym nagłośnieniem.

Tak swoją drogą to nadają już w 4k? Ostatnio jak byłem u kumpla to miał odpalone tv 42 i telewizje naziemną. To na jedynce w hd krata, a na reszcie to piksele jak pięść:mjsmile:
 
Wymyśl coś nowego. To się nie uda. Nie te czasy. Na mnie by większe wrażenie zrobił film pierdolnięty na całą ścianę z dojebanym nagłośnieniem.

Tak swoją drogą to nadają już w 4k? Ostatnio jak byłem u kumpla to miał odpalone tv 42 i telewizje naziemną. To na jedynce w hd krata, a na reszcie to piksele jak pięść:mjsmile:

W Czechach nadają, NC+ wypuściła dekoder 4K i jakieś tam mecze puszcza, ale ogólnie to bida...

Póki co oskarowe pozycje nie powalają, ale muszę przyznać że Disaster Artist mnie zaskoczyło na plus. Franco zagrał zajebiście.

Bilbordy wdziałeś?
Franco wyjebali bez mydła na oskarach xD
 
W Czechach nadają, NC+ wypuściła dekoder 4K i jakieś tam mecze puszcza, ale ogólnie to bida...



Bilbordy wdziałeś?
Franco wyjebali bez mydła na oskarach xD
Bilboardów jeszcze nie widziałem, jedyny film na jaki jestem napalony.

Franco wydymali, jego rola była bardziej wyrazista niż ta Oldmana.
 
to mozesz dokonczyc pobieranie. kliknij prawym na pliku i powinny być opcje. Odśwież adres, albo coś w tym stylu i wklej nowy link co Ci wysłałem na maila.
Jedyna opcja jaka pasowała, to wejście w:
WŁAŚCIWOŚCI POBIERANIA.
Jest tam do podmiany url, ale jak go podmieniłem i wzowiłem, to mi w dzienniku na dole wyskoczyło kolejno:
-rozpoczęcie pobierania
-nieznany błąd serwera
-pauza 5sekund.
Dałem to od nowa i chodzi.
Pewnie coś źle zrobiłem.
 
Jedyna opcja jaka pasowała, to wejście w:
WŁAŚCIWOŚCI POBIERANIA.
Jest tam do podmiany url, ale jak go podmieniłem i wzowiłem, to mi w dzienniku na dole wyskoczyło kolejno:
-rozpoczęcie pobierania
-nieznany błąd serwera
-pauza 5sekund.
Dałem to od nowa i chodzi.
Pewnie coś źle zrobiłem.
bo Ci wysłałem skrócony link, mogło nie ogarnąć. Trzeba było wyciągnąć link do tb7 z tego.
 
@lugasek ściągnęło całe.
Dzięki jeszcze raz. :beer:
Aczkolwiek znowu na 75% w dzienniku widział jakieś błędy (część 4z4 błąd serwera), cały czas to powtarzał i już myślałem że chuja z tego będzie.
Na szczęście poszło do końca.
 
Oglądam właśnie film o takiej fabule: misja ala Parszywa Dwunastka. Konfederacja przegrywa wojnę. Zdegenerowani generałowie po przegranej stronie chca sie na koniec obłowić. Wynajmują gang wyrzutków, który ma ukraść milion dolarów z jankeskiego skarbca. Jednak szef gangu ma jeszcze jedno zadanie od konfederackich szefów: ma na koniec pozabijać swoich kolegów, wszystkich, i wrócić sam z pieniędzmi.
Nie byłoby w tym nic śmiesznego, gdyby nie tytuł filmu. A brzmi on po polsku...."Zabij ich wszystkich i wróć sam". Jakże oryginalne.
 
Już od dłuższego czasu :siara: albo w ogóle nie przetwarza działających linków.
Chyba im się premki kończą. Jak ważność konta wygasa to linki też padają. Albo hostingi wprowadziły większe restrykcję co do ilości połączeń na jeden plik.
 
::clintdis::
Szkoda transferu chłopaków na takie gówno... nawet jakby się miało zmarnować. :goldi:
:fjedzia:
A co ty jesteś samozwańczy strażnik transferu czy jak?:whodefuk:
o gustach się nie dyskutuje to raz
a dwa to jest transakcja wiązana
żonka zadowolona :beczka:,,,to i mąż zadowolony.....
 
  • Like
Reactions: Ian
Back
Top