Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.



Ja pierdolę, ogladaliscie to? Jak nie, to idźcie do kina, jak zdążycie. A jak w domu, to podepnijcie dobre nagłośnienie i ekran, bo ten film jest tak dobry, że żal go chujowo oglądać. No i jedyny Polak, który zrobił podwójnego Iron Mana, i jest z tego znany na całym świecie, tylko nie w Polsce... Znam jednego, który zrobił normalnego Iron Mana, i to spory wyczyn. Ale dwa bez przerwy?!!

@Scurvol jak chcesz, to żaden cel nie jest nieosiągalny. Trudna do osiągnięcia jest chęć, by tego dokonać, i wytrwałość w poczynaniach. Zaś meta jest zawsze, i tylko czeka...


Dopiszę się. Trafiłem już jakiś czas temu, z przypadku do kina. Film pe-tar-da. Gra aktorska, dźwięk no i sama historia. Również mocno polecam.
 
@Drzewo @s3pp
aż mi się przypomniała moja mikro-recka
Najlepszy - polecam bardzo.

Dobry miks napięcia, emocji i humoru. Bardzo dobra, opartach na faktach, realizacja przepierdolono-niesamowitego epizodu z zycia mocnego czlowieka. Przez chwilę myslalem, ze sposób opowiadania i grania bedzie w klimatach Kotowo-Riedlowych (które mnie nie siadły, mimo że fanem Dżemu jestem, może nie jakimś psycho, ale jednak), ale nie, realizacja i aktorstwo o niebo lepsze. Jakby nie było, koniec też inny.

Mysle, ze spodoba sie kazdemu, kto choc otarl sie o sport, albo moze i inny nalog :)

Spokojnie można pójść samemu, ale tez i we dwoje.

Kino - co ostatnio nie trafialo mi sie czesto - pełne a życzliwe: bez gadania, chrupania, szeleszczenia i dzwonienia - film skupiał uwagę.
 
Potrzebuję porady. Co teraz grają w kinach, a na co mogę zabrać dziewczynę, aby się dobrze bawiła i jej film się spodobał, ale żebym jednocześnie ja się jednocześnie kurewsko nie wynudził? Gra o wszystko?
 
Potrzebuję porady. Co teraz grają w kinach, a na co mogę zabrać dziewczynę, aby się dobrze bawiła i jej film się spodobał, ale żebym jednocześnie ja się jednocześnie kurewsko nie wynudził? Gra o wszystko?
zabierz ja do teatru! serio duzo lepsze niz kino i bardziej oryginalne.
 
Maya Bay z Niebiańskiej plazy z Dicaprio. Dzisiaj to wielkie tlumy ludzi i lodzi. Wstep okolo 40zl.

Wejscie bardzo podobne jak Leoś wchodzil w filmie. Ogolnie piekna. Wiadomo chcialoby sie tam byc samemu ale teraz to niemożliwe

3de9f7715fd8b.jpg
 
Potrzebuję porady. Co teraz grają w kinach, a na co mogę zabrać dziewczynę, aby się dobrze bawiła i jej film się spodobał, ale żebym jednocześnie ja się jednocześnie kurewsko nie wynudził? Gra o wszystko?
Pomniejszenie z Mattem Damonem jest spoko polecam. Gra o wszystko to dziewczyna może się wynudzic...Polskich filmów nie biorę pod uwage.
 
Maya Bay z Niebiańskiej plazy z Dicaprio. Dzisiaj to wielkie tlumy ludzi i lodzi. Wstep okolo 40zl.

Wejscie bardzo podobne jak Leoś wchodzil w filmie. Ogolnie piekna. Wiadomo chcialoby sie tam byc samemu ale teraz to niemożliwe

3de9f7715fd8b.jpg

Jeden zamach, i będzie puściutko.
 
Jakiś dobry horror albo coś pobliskiego? Tak do 3 lat wstecz bo wszystkie klasyki to mam ogarnięte.

@Cactus @lugasek w między czasie mogę poprosi Annabelle: Narodziny zła? Dzięki.
 
Back
Top