Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Z tym,że ja nie cierpię czytać z monitora itp. Muszę mieć produkt pachnący drukarnią,który mogę ze sobą gdzieś zabrać.







@ironical man shit, jak mogłem o tym nie wspomnieć ;/ Świetny film, super klimat, fajna obsada. Widziałem wiele razy :)
 
widziałem rozmowę o skeczach grupy Monty Python. Wszystkim fanom polecam serie skeczów At last show 1948, które są na yt. Co prawda nie występują tam wszyscy tylko Cleese i Chapman ale ubaw gwarantowany ;)
 
Skowyt nie jest mistrzem tego gatunku:) Swoją popularnośc zawdzięcza chyba jedynei temu, że wyszło z 7 części:) Udało mi się dobić może do trzeciej. Rok temu wyszła najnowsza,która już bije Zmierzchem.



Ostatnio próbowałem obejrzeć Srebrną Kulę(jest inspirowana Rokiem Wilkołaka który czytam) - niestety, po pierwszym ujrzeniu kudłacza odpuściłem - rozumiem, że to były inne czasy,ale no kurde, takie kostiumy to były w pierwszym Wolfmanie. Wilkołak z Londynu tez najmłodszy nie jest a klimat(zapewne przez to, ze wilk został pokazany na samym koncu) jest niesamowity.



Co do Skowytu,muszę oddać im szacun, za ten soundtrack - obok Blue Moon z Londyńskiego Wilkołaka, jest to najbardziej kultowa muza dla wilków:)







A a tu Blue Moon i najlepsza scena transformacji ever <3











ah a to jedna ze scen które zapadły mi w pamięć na zawsze mmmm



http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=NDRwZ4Pf9rM
 
Z tym,że ja nie cierpię czytać z monitora itp. Muszę mieć produkt pachnący drukarnią,który mogę ze sobą gdzieś zabrać.


Z tym zapachem to srednio Ci pomoge ale ja kupilem sobie tablet specjalnie dla komiksow,epubow i pdfow-Najlepiej wydany hajs od paru lat.
 
Yagiel ja Blue Moon pamietam raczej z tego fragmentu :D enjoy







Ps. Grease kozacki film, jeden z lepszych jakie oglądałem
 
@Helga



Co kupiłeś konretnie ? Bo szukałem czegoś na Windowsie, ale padaka, a średnio jestem przekonany do ioesów czy innych androidów (mimo iż mam smartfon).
 
Wlasnie ja kupilem taniego chinczyka po to by sprawdzic czy takie urzadzenie jest mi potrzebne wogole.



Okazalo sie ze jest niezastapione i sie z nim nie rozstaje praktycznie.



Tego kupilem- http://allegro.pl/tablet-ainol-novo-7-elf-ics-4-0-1gb-ram-1024x600-i2203450597.html



Tylko ze z Chin bezposrednio zamowilem i wyniosl mnie jakies 420 zl



Androida zdegradowalem do wczesniejszej wersji bo 4.0 troche niestabilny byl.



Upgrade przewiduje wkrotce-(najchetniej kupil bym tego z jablkiem z tylu ale wkurwia mnie to ze nie ma slotu na karty pamieci).



Nie uzywalem zadnego taba na Windzie wiec ci nie doradze.
 
Gadżet fajny tylko w sumie czy potrzebny? Nie widzę korzyści które mogły by dla mnie płynąć z posiadania takiego czegoś :)



herrflick możesz powiedzieć, w czym Ci się on przyjade ?:)



Planuje sobie kupić stacjonarny komputer, więc laptop będzie mi zbędny i sobie myśle,czy aby go nie zastąpić mniejszym przenośnym urządzeniem.
 
Z windowsem jeszcze chyba nic nie ma. Dopiero po wypuszczeniu Win 8/WinPhone 8 mają zamiar zabierać się za tablety. Szczerze to ja bym się wstrzymał z kupnem tabletu do tego czasu (pod koniec roku ma wyjśc nowy windows) bo kożyści z posiadania telefonu/tabletu/PC z Windowsem mogą być nieocenione. Sam byłem mega nakręcony na Asus Transformer Prime jednak brachol kupił telefon z WP7 i jest zachwycony płynnością działania systemu. Poczekam, bo nie jest mi to w tej chwili niezbędne a nie chce sobie potem pluć w brodę.


Choć jesli ma Ci to służyć jedynie za czytnik e-booków to tak jak pisze herrflick - sprzęt z dolnej półki cenowej spokojnie wystarczy.
 
W tym ze tak jak ty nienawidze czytac z monitora a dostep do wiedzy w formie elektronicznej jest latwiejszy i tanszy ;)



Jak gdzies jade to zamiast osobnej torby z lapkiem zabieram futeral formatu a4 do plecaka.



A jak ktos chodzi do kibla z gazeta to juz musi miec taki gadget :)



Tyle w temacie
 
Poczytałem trochę i w sumie mi to nie potrzebne do niczego, tylko,że ja szybko łapie podjare sprzętem i już jestem gorący aby go kupić :D Smartfon HTC Desire HD w zupełności mi powinien wystarczyć do przeglądania www,jako moje podstawowe urządzenie przenośne a książek na chwile obecną nie chce zastępować niczym innym.



Swoją drogą, wracająć do tematu, ostatni odcinek The Walking Dead to faktycznie dzieło Szatana :
 
Obejrzałem Przetrwanie do 33 minuty i chyba przerwę bo mi się za bardzo podoba a zbyt rzadko wychodzą takie filmy, żeby nie obczaic tego w kinie :) Niech stracę :)
 
Mniej więcej czuje się tak jakby żona tuż przed kazała mi wyjąć i poczekać do października.
Mowa o Walking Dead oczywiście.
 
Właśnie, ktoś wie o co chodzi o tym kolesiem z nożem i dwoma zombie na smyczy?:D nie chce mi się czekać do października







Sorry mort masz racje :D tu jest link zdj



http://www.geeksofdoom.com/GoD/img/2012/03/2012-03-19-walkingdeadmichonne.jpg
 
na tvn 7 w niedziele zobaczyłem pierwszy raz odcinek 9 sezonu dwóch i pół juz bez Charlie Sheena. Widzieliście tą profanacje serii ? Pierwszy odcinek w który nie rozbawiło mnie totalnie nic ...
 
Ja oglądam teraz obecnie 9 sezon z Kuczerem zamiast Sheana, szału nie ma, ale jakoś z przywyczajenia już oglądam. Da się obejrzeć, ale jajec nie urywa.



Co do walking deada to masakra totalna... Ktoś komiksy czytał? One się skończyły już czy dalej wychodzą? I jedyne co mnie trochę tak irytuje, że szeryf zrobił się sam szefem bandy, ludziom niby to nie pasuję, ale każdy boi się wyskoczyć pierwszy haha :D







co do seriali polecam jeszcze:



http://www.filmweb.pl/serial/Homeland-2011-595358



i wczoraj jescze obejrzałem:



http://www.imdb.com/title/tt1094666/



nawet niezły, fajnie przedstawiona wczesna karierą Hamilla w koledżu.
 
Walking Dead to taka trochę niekończąca się opowieść. Kolejna część komiksu planowana jest na czerwiec 2012 i jest to 16 część więc teoretycznie jest szansa na 16 sezonów serialu :-)
 
@Mojso nie jest kropka w kropke - roznia sie kolejnoscia wydarzen przede wszystkim.



No i w komiksie nie ma tego kolezki z kusza :(
 
Koleś z kusza to moja ulubiona postać.A niestety moi faworyci z seriali prawie zawsze giną..Nie wiem czy jest dalej sens oglądać Zakazane Imperium po ost. odcinku ;/
 
Back
Top