Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Wczoraj w końcu obejrzałem Deadpoola(byłem jedną z 3 osób na sali...ahc to wolne:) )- no i przyłączam się do entuzjastów tego filmu. Ostatni raz tak mi się morda cieszyła jak oglądałem UFC 196...:crazy:
 
obejrzalem w nocy mistrza quentina i kurwa jestem w szoku, majstersztyk, caly film ogladalem w zaciekawieniu, chociaz prawie nie bylo akcji, klimat mi sie z monitora wylewal, aktorzy dobrani idealnie, nawet tatum pasowal do swojej roli jak nikt inny. czemu kurwa on tak malo filmow robi :(
 
obejrzalem w nocy mistrza quentina i kurwa jestem w szoku, majstersztyk, caly film ogladalem w zaciekawieniu, chociaz prawie nie bylo akcji, klimat mi sie z monitora wylewal, aktorzy dobrani idealnie, nawet tatum pasowal do swojej roli jak nikt inny. (

Tylko trawa, czy dopalacze tež jakieś były grane?
:)
 
obejrzalem w nocy mistrza quentina i kurwa jestem w szoku, majstersztyk, caly film ogladalem w zaciekawieniu, chociaz prawie nie bylo akcji, klimat mi sie z monitora wylewal, aktorzy dobrani idealnie, nawet tatum pasowal do swojej roli jak nikt inny. czemu kurwa on tak malo filmow robi :(
Zgadzam się. Nawet Kurt Russell jest zajebisty w tym filmie. Dialogi i akcent(nie wiem jak to fachowo nazwać) aktorów w tym filmie to coś cudownego. Klimat Quentina jest niepowtarzalny.
 
Na pewno obowiazkowy Jednoreki Szermierz, pozniej odwalony Jednoreki Szermierz kontra Latajaca Gilotyna. Motywy z roznymi odjechanymi mistrzami roznych stylow. Potem napisze wiecej, zajrzyj na chomika jaki strone wczesniej wrzucilem. Aha, spec jeszczs ze mnie zaden. A filmow z Chanem niw tykalem jeszcze
Znam wszystko, dobre filmidla. Jak coś Ci się jeszcze przypomnij to zapodaj, chodzi mi głownie o turniejowki.


@Masu

klik
 
Ip.Man.3.2015.720p.BluRay.x264-WiKi

ciekawie wygląda też

Concussion.2015.1080p.BluRay.x264-DRONES

Pierwsza oficjalna fota Oli z Baywatch :star wars:

CdIgspkUkAEg4UC.jpg
 
Last edited:
Zgadzam się. Nawet Kurt Russell jest zajebisty w tym filmie. Dialogi i akcent(nie wiem jak to fachowo nazwać) aktorów w tym filmie to coś cudownego. Klimat Quentina jest niepowtarzalny.
kurt to jest ktos, kogo nigdy nie moglem przebolec w zadnym filmie oprocz tango i cash, a tutaj miod malina, jego charakteryzacja, sposob w jaki mowil, zajebiscie to wyszlo. nikt nie robi takich filmow, serio nie rozumiem jak mozna nazwac osemke najgorszym filmem quentina. dla mnie pierwsza trojka, razem z pulp fiction i bekartami
 
A The Thing? A Escape from New York?

Jest i więcej Oli czyli :star wars: x3
bay_2729521a.jpg

baywatch-2_2729523a.jpg

baywatch-3_2729522a.jpg

baywatch_2729520a.jpg

CdIhKvoWAAAwP3T.jpg

@Masu priyanka może też wciśnie jakiś skąpy strój #hopeso
ucieczka ok, ale nic wielkiego a the thing nie bardzo, zreszta nie lubie w ogole "horrorow".
jeszcze zapomnialem o 3000 mil do graceland, tez bylo okej(tak, wiem, wszyscy to maja za gowno)
 
Deadpool - Nie lubię takich filmów , ale dałem się przekonać że ten jest inny , taki ostrzejszy i bardzo śmieszny . Niestety miałem rację że do mnie nie trafi , ocena słaba 5 /10 za chęci , recenzja krótka - gówno.
To ja równie krótko odpowiem:
4785291-haters+gonna+hate+deadpool.gif
 
Back
Top