Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Historia Roja- 8/10. Historia opowiedziana bardzo dobrze, chociaż bardziej film opowiada o ŻW niż samym Roju. Kilka scen niepotrzebnych i denerwowały mnie te zwolnienia ujęć. Jednak polecam każdemu, kino obowiązkowe dla każdego Polaka.
 
Podasz jakieś tytuły?. Bo widzę, że gust masz mega.

Na pewno obowiazkowy Jednoreki Szermierz, pozniej odwalony Jednoreki Szermierz kontra Latajaca Gilotyna. Motywy z roznymi odjechanymi mistrzami roznych stylow. Potem napisze wiecej, zajrzyj na chomika jaki strone wczesniej wrzucilem. Aha, spec jeszczs ze mnie zaden. A filmow z Chanem niw tykalem jeszcze
 
Widział już ktoś "Historię Roja"? Recenzje ma marne, ale nie wiem czy to nie jakiś spisek? :wink:


Pisałem wyżej. Mi się film podobał, chociaż kilka scen jest do wyrzucenia, to znając Polskie niskobudżetowe produkcje, zakładałem, że będzie słabszy, a pozytywnie się zaskoczyłem. No i trochę za dużo bluzgów, nie pasuje to do powagi sytuacji w filmie, jak czasami co drugie słowo to bluzg w dialogach ubeckich. Jednak warto zobaczyć.
 
Pisałem wyżej. Mi się film podobał, chociaż kilka scen jest do wyrzucenia, to znając Polskie niskobudżetowe produkcje, zakładałem, że będzie słabszy, a pozytywnie się zaskoczyłem. No i trochę za dużo bluzgów, nie pasuje to do powagi sytuacji w filmie, jak czasami co drugie słowo to bluzg w dialogach ubeckich. Jednak warto zobaczyć.
Dzięki. Umknęła mi gdzieś Twoja wcześniejsza wypowiedź.
 
Samuel L. Jackson, lubię tego aktora.

Wydaje mi się, że @VoRaNeK miał na myśli Ice Cube'a - podobny do tego Murzyna, co ma w avatarze.

Wystarczy, ze raz przegrasz i nikt Cie nie zna :lol:


jak jest 720 to moze byc, 12gb to mi sie nawet sciagac nie chce :D

 
Back
Top