Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Focus z Margot Robbie i jakimś murzynem bardzo spoko-połączenie Hitch z Żądłem;)


Właśnie mi przypomniałeś, że bardzo kiedys chciałem obejrzeć ten film, jednak wtedy nie miałem jeszcze okazji, bo go nie było. Dzięki :beer:
 
Focus z Margot Robbie i jakimś murzynem bardzo spoko-połączenie Hitch z Żądłem;)
Jakiś murzyn.
MTE4MDAzNDEwNzQzMTY2NDc4.jpg

Film fajny, byłem w kinie.
 
Jutro jest święto kina i bilety są po 11/14zł.Szkoda jedynie,że nic ciekawego nie grają bo raczej kobiety nie zabiorę na Most Szpiegów.
 
Mam do wyboru obejrzec dzisiaj Sicario albo Mad Maxa(2015). Co lepsze? Podkreslam ze nie ogladalem wczesniejszych czesci Mad Maxa i nie wiem nic o tym filmie przez co obawiam sie ze nie zrozumiem.
 
Mam do wyboru obejrzec dzisiaj Sicario albo Mad Maxa(2015). Co lepsze? Podkreslam ze nie ogladalem wczesniejszych czesci Mad Maxa i nie wiem nic o tym filmie przez co obawiam sie ze nie zrozumiem.


Oba :boystop:
BTW, gdzie można jeszcze zobaczyć Sicario?
 
W Krakowie. Chyba wybiore sie na tego Mad Maxa, licze ze sie połapie o co chodzi, bo zupelnie nie znam historii w poprzednich czesciach.
 
Na święta przyjeżdzają do mnie kuzyni , zażyczyli sobie jakąś bajkę "Hotel transylwania 2" szukam tego i szukam i nie mogę znaleść, chodzi mi o pobranie, tej bajki, oczywiście po polsku. Ktoś ma jakieś dojścia ? Heelp
 
Mad Max to kaszana. Dobra, fajne efekty, fajny pomysł, ale... tam się kurde nic nie dzieje, zanudziłem się trochę.

Miałem wstawiać właśnie X-menów. Dla mnie słabo to wygląda. Jest Sansa, jest Kosogłos, ale nie ma Wolverina. Ostatnia część mi się podobała, ten trailer mocno średni. Liczę, ze się pomylę.
 
Też tak uważam ale i tak już nieźle wyszedł z tego gówna.Może kolejny trailer z Gambitem i Wolverine zrobi większe wrażenie,na co liczę :wink:
 
Przed chwila skonczylem "Ghost Doga". Jim Jarmusch. Muza RZA :) mistrz.
Dobry film, ale bezczelnie zerżnięty z "Samuraja" z 1967. Zresztą ten film zniszczył wszystkie filmy o płatnych zabójcach (a także gry, książki etc.), po nim wszyscy zabójcy w filmie to zimni profesjonaliści - perfekcjoniści kierujący się kodeksem honorowym i egzystujący w amoralnym świecie w którym są de facto pozytywnymi bohaterami. Oczywiście mieszkają sami i unikają kontaktów z ludźmi. Gdyby nie "Samuraj" nie byłoby "Ghost Doga", "Leona Zawodowca" "Zabójców" Wachowskich, "Hitmana" "Killera" Johna Woo.
 
Kurwa X-Man bez mojego komiksowego guru Wolverine, ja się kurwa tak nie bawię. Moim zdaniem Pierwsza klasa była kosa i najlepsza jak dla mnie scena razem, z dzwiękiem itd. to ta z Argentyny
 
The Stanford Prison Experiment - świetny, może nie tak brutalny jak poprzednie filmy, ale zdecydowanie bardziej realistyczny.

Chociaż plakatem dojebali

12317626_444489509085588_1919109707_n.jpg
 
Przed chwilą wróciłem z Karbali z kina. Jeśli ktoś nie widział, ktoś się waha, to z całego serca polecam obejrzeć. Naprawdę zajebiście nakręcony.
 
Back
Top