Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Jak ja chciałem zdać to w kuchni do rana siedziałem na 10ciu kawach. Widzisz żeby się z klasą opierdalać to też trzeba mieć ambicje. Ehhh elo vvvv
Z geo to tak można, ale z matmą nie za bardzo (jak nie umiem za chiny czegoś rozwiązać to mam się na pamięć uczyć?).
Dobranoc
 
Kiepsko z zasypianiem.Mam korepetycje, ale przy 8 godzinach matmy w szkole to ciężko.Pani nasza mówi, że nawet jak ktoś podstawę zdaje to rozszerzenie musi umieć na 2, tak by pewnie problemu nie było
giphy.gif
 
Ex-Machina 6/10
Fantastic Four 6/10
Fajne dla rozluźnienia, chociaż ten pierwszy z przekazem "nigdy nie ufaj..." ;)
The Man From U.N.C.L.E 6/10- jak ktoś lubi przerysowane sceny, to mu się bardziej spodoba. Ogólnie momenty ma fajne.
Amy- chyba tylko dla fanów narkomanów z talentem ;)
McFarland- 3/10- przewidywalny do bólu.
Na dysku czeka:
Forious Seven
Bronson, Child 44- jako fan Tom'a
No Escape
 
'No Escape' wszedł mi znakomicie. Nie czytalem za bardzo opisu, ale patrząc na obsadę spodziewałem się bardzo lajtowej sensacji, a okazało się, że film trzyma zajebiście w napięciu. Polecam
 
'No Escape' wszedł mi znakomicie. Nie czytalem za bardzo opisu, ale patrząc na obsadę spodziewałem się bardzo lajtowej sensacji, a okazało się, że film trzyma zajebiście w napięciu. Polecam
6/10 spoko ale nierealne to jak cholera
 
Dzisiaj konkretny test łącza

Ant-Man 2015 1080p BluRay x264-SPARKS
Maze Runner The Scorch Trials 2015 1080p BluRay x264-SPARKS
The Stanford Prison Experiment 2015 LIMITED 1080p BluRay X264-AMIABLE
Everest.2015.1080p.WEB-DL.AAC2.0.H264-FGT - tutaj chyba też warto poczekać na wersję BR
 
Ktoś wie jak ma byc z tym nowym wiedźminem? Nie chce mi się sprawdzać.
Kto produkuje - Polacy, USA? To ma być polski film, Europejski, jakiegoś hollywódzkiego studia?
Mam nadzieję, że Polski/Europejski. Za 30 mln da się zrobić w naszych warunkach takie kino, jakie w USA kosztowałoby 100 mln $ albo więcej.


Kurcze, idealny byłby Mads Mikkelsen . Geralt idealny, twarz rozpoznawalna, ale jednoczesnie stosunkowo tania.
 
Kurcze, idealny byłby Mads Mikkelsen . Geralt idealny, twarz rozpoznawalna, ale jednoczesnie stosunkowo tania.
Dobry wybór. Imo Gerard Butler też by pasował. Z polskich to nie wiem... Dorociński może?
 
Nie wiem czy było wrzucane, ale na żaden film w tym roku nie czekałem jak na ten:

Oby w końcu Oscar dla Leo wleciał!
 
Może być dobre kino. Tylko Wikingi gadające po rosyjsku, jakoś tak dziwnie...

Nie będzie źle - Wikingowie w końcu założyli Ruś :)

Co do filmu - mam nadzieję, że będzie dobry. Z filmu jedyny udany o wikingach to Valhalla: Mroczny Wojownik, jedyny realistyczny w kwestii realiów oraz psychologii, chociaż z drugiej strony to kino oniryczne i metafizyczne.

Rosjanie szykują dobre, historyczne kino.
Chociaż z drugiej strony - mogą z tego zrobić ładny wizualnie film a fabularnie papkę z magią i propagandą, tak jak spierolili niejeden film z potencjałem do tej pory(1612).
 
yTpoW3G.jpg


To są efekty z filmu z 2015r :lol: OSTRO

ps. Wyszła dawno oczekiwana nowość w BluRay:
Nosferatu.1922.REMASTERED.720p.BluRay.x264-GHOULS :fly:
 
Back
Top